Babanız başkası olsa ne yapardınız?

babanız başkası olsa napardınız 20 yıldır babam sandığı kişi aslında bababm değilmiş ben babamı beraber izmirde yaşadığım türk doktor sanarken aslında rus bir pilotmuş siz olsaydınız gerçek babanızamı giderdiniz yoksa babanız sandığınız kişiylemi kalırdınız

0|0
6|21

En İyi Kız Görüşü

• gerçek babamı merak ederdim tanışırdım belki ama beni büyüten babamın yanında kalırdım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• babam sandığım kişi beni çok seviyorsa ve bende onu seviyorsam onla kalırdım nedeni beni evladı gibi görmüş bakmış büyütmüş acı tatlı günlerimiz olmuş babalık illa spermini vermek değildir manevi bir duygudur ama asıl baba ise bir pilot hemde rus ve hiç daha önce çıkmamış bana bakmamış ve anlaşabilecek miyim bunu dahi bilmiyorum senin yerinde olsun 20 yıldır tanıdığım adamı baba olarak görürüm ama o kötüyse o zaman asıl babana bir şans ver derim:) olayın içeriğini bilmediğimden biraz saçmalamış olabilirim idare et artık:)

0|0
    0|0

• Seni onca zaman aramayan birinemi baba diyeceksin , yoksa heranında yanında olan kişiyemi ? Cevap belli bence...

0|0
    0|0
    • o adam benim babam oldugunu bilmiyomuski hersey annemle babam ayrilinca ortaya cikti

• Yani öğrendiği zaman hemen sana ilgi göstermeye başladı.

• onun hesabini önce annene sor,mademaki öyle gercek babanida bul ama kimin yaninda kalmak istersen tercih senin,zor bir durum ama

0|0
    0|0
  • Benim babam yok zaten baba denilecek adam var, kendisinin gerçekten iyi bir baba filan olduğunu düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Baban sandığın kişi senin baban olmadığını biliyormuymuş

0|0
    0|0
  • Babam başkası olabilir. Belkide öyledir bilmiyorum meleğim. Kafam çok karışık. Birşeyler içelim mi ? :(

0|0
    0|0
  • Baba senin için ne demek?

Sana genlerini veren kişi mi?

yoksa 20 yıl sana emek ,değer vermiş kişi mi?

0|0
    0|0
    • tabiki 20 yil emek vermis kisi

• o zaman o sana yeri gelir kızar yeri gelir nasihat verir sever. O benm babam değil diye içinde kin büyüteceksen yol yakınken dön. Ama bence Doktor senin baban

• yok ne kini büyütcem ya asil gercek babama karsi kin var icimde ben bababm bildigim kisiyi gercekten seviyorum simdiye kadar hic kötü bir animiz olmadi

• o değil de senin annen ne hızlıymış öyle :) üniforma hastalığı varmış galiba:) ee peki baban sandığın kişi bunu öğrendiğinde ne tepki verd

0|0
    0|0
  • senii bakan ve büyüten bu yaşa getiren kişi baban sayılır

1|0
    0|0
  • Babam başkasıysa bunca zaman nerdeymiş acaba hiç sormuşmu düşünürm iyce bunları beni okutan beni bugünlere getiren belki gerçek babam olmayabilir ama böyle bir durumda babamdan daha çok saygı gösteririm

0|0
    0|0
    • zaten annemden bile cok seviyorum babami ama diger adamda babam oldugunu bilmiyomus bilseydim seni birakmazdim diyo

• hmm senin başına geldiğini bilmiyordum gerçekten üzüldm zor bir durum o zaman Babanada saygı göstericeksin yani onada bir şans verebilirsin ama genede hala bilmediğin şeyler olabilir sen gözünü açık tut annenle neden ayrılmışlar biliyormusun mesela

• evet anlasamiyolardi zaten evde bir huzur yoktu annem anneannemlerde filan kaliyodu babamda nöbette oluyodu devamli

• eğer baban sandığı doktor sana gerçekten kızıymışsın gibi davranıyorsa tabiki onunla kalacaksın,çocuğu yapan değil bakıp büyütendir anne baba.bu arada anneni babanı boynuzlama durumu mu var yoksa başka bir durum mu?Özel değilse tabi.

0|0
    0|0
  • 1 Soru | 0 Cevap

neyin peşindesiniz yaa yeter artık akşam karanlık çökünce

1 Soru | 0 Cevap tipleri ortaya dökülüyor...

0|0
    0|0
  • Gerçek babamı bulurdum. Nedenini öğrenirdim. Bana emek verenlerle kalırdım.

0|0
    0|0
  • Bizim başımıza böyle birşey gelmedi. Madem senin başına geldi, o zaman sen anlat, biz dinleyelim

0|0
    0|0
  • Doktor senin baban

0|0
    0|0
  • git babana ;)

0|0
    0|0
  • gerçek babama giderdim..

0|0
    0|0
  • yanında büyüdügüm kişiyle yani babamla kalırdım

0|0
    0|0
  • waaaooow pilota bak sen nohta atışı yapmış o.o

0|0
    0|0
  • Gerçeği sevseydi bırakmazdı

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun gerçek babamı bulmaya çalışırdım ya da ulaşmaya cok feci bir durum ya :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• beni büyüten üzerimde emeği geçen beni seven babamla kalırdım.

0|0
    0|0
  • Gerçek babamı beni büyüten babamın izniyle aramaya gider ölmeden önce tanışırdım.Ama sonuçta benim babam beni büyüten adamdır derdim

0|0
    0|0
    • tanistim zaten ama iste ben seni bilmiyodum desede icimde ona karsi bir kin bir sogukluk var

• Sevgi şu an mümkün olmazdı zaten.Bende aynı duyguları yaşardım eminim

• beni büyüten emek eden kişidir benim babam gerisi yalan..

0|0
    0|0
  • Beni büyüten kişiyle kalırdım

0|0
    0|0
  • zenginse babamm diye boynuna sarılırdım

1|0
    0|0
Yükleniyor...