Emin olman için kız ne yapmalı?

Aynı ortamda çalıştığınız bir kızın sizi sevdiğini anlamanız için kız ne yapmalı?Kızla muhabbetiniz yok, kız da çok fazla sizle konuşmuyor, konuşabilecekken de konuşmuyor.Uzak duruyor.Bir arada vakit geçirebileceğiniz ortamlarınız da yok.Sizin yaşınız da kırka merdiven dayamış,emin olmadan adım atmazsınız.Bu kız ne yapmalı size olan sevgisini belli etmesi için?Kız güzel,manken gibi pek bana bakmaz diyebileceğiniz bir kız.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• :D anladığım kadarıyla kız sensin..abimizde 40 a merdiven dayamış..fazla vakit kaybetmeden direkt olarak konuya gir bence onunda kaybedecek vakti olmadığı için anlayışla karşılayacaktır..

0|0
    0|0
    • hiç pas vermiyor, çok ciddi, ters biri,bir ara verir gibi oldu sonra ben bir hareketinden kırıldım öyle bişey düşünmüyor dedim uzaklaştım, artık hiç konuşmuyoruz da

• bilemiyorum, hiç mi yok yani işyerinden biriyle olmaz diyip kestirip atan erkekler,aslında belki asıl mutluluğu o olmaz dedikleri kız yaşatacak ama hep önyargılar işte

• işyerinden olur sokaktan olur nerden istersen ordan olur..hayat bu be..zaman geçiyor..40 yaşındaki adamın ortalama 20 yılı kalmış bunu düşünüyosa "iş yerinden olmaz vik vik vik " ediyosa zaten ondan bir cacık olmaz..hıyar agası olur..dene şansını olmassa başkasıyla denersin..

Erkekler Ne Diyor 4

• hacı sen adama yaklaşma imkanı bırakmıyorsun ki bu adam kuş olup tepenemi konsun ? sende biraz limanı aç da adamda yanaşsın!

sende kendimi ağırdan satayım diemi uğraşıyon yoksa?

0|0
    0|0
  • kızın yanında ol muhabbet etmeye çalış sorular sor en üzücü bir durumunda destek olmak için hemen koş gül gülümse

0|0
    0|0
    • ortamımız yok zor bir durum

• tanışıyorsunuz o zaman konuş bunda birşey yok başka çözüm yok gibi

• ben konuşamam, teşekkür ederim yardımına

• 5 bilinmeyenli denklem gibi çözen biri bana anlatabilirmi acaba...

0|0
    0|0
  • sevmediği için yapabilecek bir şey yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...