Bunun sağlıklı bir açıklaması var mı?

Dışarıya biber gazı atıldı dediler bende gittim dışarı bakmaya ve şimdi yüzüm yanıyor bunun mantıklı bir açıklaması var mı? :D

0|0
14|22

En İyi Kız Görüşü

• herkes biber gazı yiyor bende yiyeyim atmosfere ayak uydurayım diye düşünmüş olabilirsin :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 22

• #DirenMurat..

0|1
    0|0
  • beyin lens mi?

2|0
    0|0
  • Elini yuzune ve gozune vurma yuzune su carp varsa sa vantilator veya klimanin onen gec.oksa ruzgara don

0|0
    0|0
  • Türk insanı bunu yapar, gaz kaçağını çakmakla kontrol ettiğimiz gibi :)

0|0
    0|0
  • allahtan dışarda adam m...ikiyolar demediler maazallah artık bülent abla derdik sana ...kızma len şaka... açıklaması var elbet , diffüzton olmuş gazın tenine sinmesi ,emilmesi ve vucudunun kimyasal reaksiyon göstermesi diyelim biz buna kısaca...all right ?

0|0
    0|0
  • zırhlı Toma zırhlı akrep aracı zırhlı panzer ve çevik kuvvet polisleri botları ayağında boyları uzun ellerinde joplar kalkanlar biber gazi atıcısı çevik kuvvet otobüsleri ne güzel bir ordumuz var ne güzel bir araçlarımız var biber gazi öenmli değil sen yine sev polisi

0|0
    0|0
  • Piknik tüpünü çakmakla kontrol eden millet bunu da yapar.

1|0
    0|0
  • Ah be murat galatasaraylı olmasan salaksın diyicemde ama sen bir galatasaraylısın bu seçimi yapmış insan salak olamaz :)

1|1
    1|1
  • biz fenerbahçeliler olarak iyi biliriz biber gazını :D

0|0
    0|0
    • beşiktaş dicektin heralde

• en son beşiktaşlılara sıkmış olabilirler ama son 2 yılda en çok fenerahçelilere sıkıyorlar. 3 temmuz sürecinden sonra özellikle bütün eylemlere katıldım kombinede aldım. 7-8 maç öncesi sonrası biber gazı yediğimi hatırlıyorum :D

• eheheh :D

• Piskolojik olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • ne geliyosa başımıza meraktan geliyo zaten olan olmuş artık umarım ders almışındır bidaha tedbirli cikarsin veya cikmassın sende şimdi dışarıya cikma korkusu oluşmuştur mayolu kızlar eylem yapıyo deseler cıkamasında sen şimdi:)

0|0
    0|0
  • Fazla merak iyi degildir ogrenmis oldun

0|0
    0|0
  • gaz bombası var dediler geldik:)

0|0
    0|0
  • küçükken hiç mi sinek ilacı aracının peşinden koşmadın?

0|0
    0|0
  • gözüne limon sık kardeş yüzünü de bol suyla yıka :)) elini de yüzüne gözüne sürme

0|0
    0|0
  • Muhtemelen biber gazının etkisi (!)

0|0
    0|0
  • Zatı İnsanın Basına Ne Geliyorsa Ya Meraktan Yada Gazdan Geliyor ..

0|0
    0|0
  • biber gazı oley biber gazı oleeeey

0|0
    0|0
  • pok mu varda çıkıyon :D

0|0
    0|0
  • bu gaz bir harika dostum :P

0|0
    0|0
  • Yakar doğaldır çok yemişliğimiz var sonradan gözlerde rahatlama yapıyor :)

0|0
    0|0
  • evet olm biber gazı atıldı denılınce nıye gıdıon molotof attılar deseler gıdıcen :D bunun mantıklı açıklaması otur evınde tv ızle ne dısarı cıkıon asdasdas :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...