Böyle adama erkekmi denir yoksa başka bir adı varmı

Kuzenimin sevgilisi içkiliyken whatsapptan saçma sapan şeyler yazdı bana .İkinci gün ise kendisinin yazmadığını söyledi .Ve bir kaç saat sonra hakaret dolu şeyler yazdı neden herkese sana yazdığımı söylüyorsun,ben sana ne yaptım rahat bırak beni gibi şeyler .Bu yazdıklarını kuzenime gösterdim hiç bişey söylemedi sessiz kaldı.Bende dedimki ikinizde rahat bırakın beni umrumda değilsiniz aranızda ne konuştunuz bilmiyorum ama ikinizlede işim yok ne haliniz varsa görün dedim .Sonra kuzenimin svgilisi afedersin sana yazmayacaktım yanlış atmışım dedi.Neyse kuzenime sevgilisi benim kuzenimle ilgili herşeyi kendisine söylediğimi idda etmiş nereye kiminle gittiği gibi şeyleri yani.Hayatımda bukadar şerefsiz bir adam görmedim ben.Kuzenim artık bana güvenmiyor.Sevgilisini tercih ediyor .Sizce böyle bir durumda ne yapmalıyım kuzenimi silmelimiyim ?

Güncellemeler:
Bu arada kuzenim erkek değil belirteyim ona göre düşünün

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• iki insan arasındaki diyaloglar her ne olursa olsun karısmaman gerek istemediğin halde dahil olsan bile ilk fırsatta uzak kalmalısın... hele iki sevgili ise her insan inanmak istediği cümleleri sever senin sözlerin kuzenını mutlu etmeyecegi için tercihini sevgilisinden yana kullanmıs. sende tercihini yol vermek olarak kullanmalısın ... bence merhabanı kesme ama samimiyetini kaldır ortadan...

1|0
    0|0
    • Katılıyorum sana

• :))) hahaaaa alemsin yaaa

• özelden yazsan da su sayfayı uzatmsak :D

Erkekler Ne Diyor 21

• salla gitsin tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş :)

3|0
    0|0
  • hayatımda en sinir olduğumşeylerin başında hayatına giren 3 5 günlük adamlar için çevresindekilerini satan kızlar. bunu kızlar çok yapıyor ama emin ol bu kafayla fazla birlikte kalmaz bunlar.

2|0
    0|0
    • sevgilisi için beni nekadar üzüyse kendisi ayrıldığı zaman çok acı çekecek dimi

• o snein iyi niyetli düşüncen sadece bekle ilgilenme şusıralar zaten o da snei seviyorsa sana dönecektir.

• silmelisin ben sildim hepsini gereksiz

1|0
    0|0
  • silemezsin o senin akraban yeri geldiği zaman kardeşin sayılır ama o sevgilisinin foyasını ortaya çıkarmaya çalıs bir şerefsz için kuzenini bırakma o seni bırakmışsa sen bırakma bence ama bende senin terinde olsam 2 sinede s*ktiri çekerdim..

1|0
    0|0
    • Çekiyorum yeri geliyor ama yine tıpış tıpış geliyorlar kapıma :s gelmeseler iyi olacak

• O çocuk iğrenç herifin teki hatta ben onun arkadaşıyla knuştuğu bazı şeyler duydum ama söylesem kıskanan konumuna düşüyorum hep artık ne haliniz varsa görün dedim çekildim ...

• en iyisini etmişsin bosver bazı şeyler ders olmalı kuzenine yaşasın ve görsün onların sıkıntısını sen niye çekesn..

• o nasıl kuzenmiş sil gitsin:)

1|0
    0|0
  • böyle bişey olduğu zaman her zaman boşver kimseyi sallama kim olursa olsun

o kişi bir süre sonra gelip özürdiliyor

hiç kimseye her şeyi açıklamak zorunda değilsin

1|0
    0|0
  • kuzenin tehlikeli.Kimseye bir şey deme.

1|0
    0|0
    • Tehlikeli olduğunu biliyorum sn hangi manada dedin?

• yani nasıl söyleyeyim yalan söylemeye elverişli.Yarın öbürgün sana iftira filan atar.Uzak dur!

• sktret gitsin boş werrrr.

1|0
    0|0
  • yok ya kuzenının gözünü ask bürümüş sende olsa sende aynısını yapabilirdin

1|0
    0|0
  • öncelikle o senin akraban sen daha düşüncelisin sert çıkma bence

1|0
    0|0
  • adam mı ./ anladın sen :D

1|0
    0|0
  • Sal gitsin kuzenini bunu yapan erkek elbet kuzeninden ayrılacak bak ozaman kuzenin sana nası dönüyo.. Kuzeninde nefret etme o sadece duygularınayenik düşüyo yazık :/

0|0
    0|0
    • Kendi sevgisi için bni durduk yerde satmaya üzmeyr hakkı varmı?

• diyorum ya o şuan duygularına yenik düşüyo gözü hiç bişeyi görmüyo kimbilir sevgilisi senin hakkında ne sağlam yalanlar söyledi de sana değil ona inanıyo.. Dediğim gibi yap çok geç değil yakın zamanda hatasını anlayacak kuzenin..

• Kuzenin sevgilisini kaybetmek istemiyor..Bazı kızlar sevgilisi için akılalmaz derecede küçülüyor bence...Sen bu durumu zamana bırak eğer ayrılırsa o zaman yüzüne vurursun tadından yenmez ))

0|0
    0|0
  • "bu adana erkekmi denir" deyince kuzenin erkek olabileceni düşünmemiştim zaten. ıyy şu açıklamayı yaptınya midem bulandı öğğğ neyse açıkmaya gerek yoktu ama saol

kısaca koy götüne rahvan gitsin

0|0
    0|0
  • kuzenine dikkat et ve teyzenlere olayı anlat onlar çözer olayı.

0|0
    0|0
  • Adamın son 2 harfi bu

1|0
    0|0
  • Askina yenik dusun bir kuzen

0|0
    0|0
  • ben olsam şaçıcını başını yolardım evellallh:)))))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • vay hayin kınadım onları,

0|0
    0|0
  • silsen nolcak yine de kuzenin ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ikiside umrunda olmasın boşver . Sonra kuzenin değerini anlar sevgilisinin ne mal olduğunu öğrenince .

1|0
    0|0
  • uzak dur ve zamana bırak zamanla adamın ne bok olduğunu anlar pişman olur

1|0
    0|0
  • İkisinide sil salla

1|0
    0|0
  • Kötü olmuş ya kuzen kardeş yarısıdır o çocuk girmiş onun aklına baya.

0|0
    0|0
  • Fırçayı çek ikisini de boşver.

0|0
    0|0
  • silya aynısı bana oldu kız beni sildi hakaretler etti hiç suçumda yoktu sil gitsin

1|0
    0|0
  • dusunme bile. birak ne halleri varsa gorsunler, kuzenin elbet birgun onun gercek yuzunu gorecektir. ozaman pisman olup sana kosacaktir, aglamak konusmak icin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...