Burçlara inanır mısınız? Hayatınızı etkiler mi?

Burçlara inanır mısınız? Burçlar hayatınızı etkiler mi? Bu soru nerden mi çıktı? Son zamanlarda sürekli "şu burcun erkeği/kadını şu burcun kadını/erkeğiyle iyi anlaşır mı?" gibi sorular görüyorum. Bazıları dalga geçiyor, bazılarıysa ciddi ciddi cevap veriyor soruyu cevaplayanların. Bakalım Dalga geçenler mi çok yoksa ciddi ciddi cevaplayanlar mı :D

• Burç diyosan orda duracan abi! Onlara nasıl dil uzatırsın?!? Onlar evreni ayakta tutarlar! ( Kısacası: Evet inanıyorum :D )
    46% (24)30% (6)42% (30)Oy Ver
  • Burç mu? O ne la? Bizim bildiğimiz tek burç, annelerimizin içine kışlık veya yazlıkları koydukları şeyler.
    8% (4)0% (0)6% (4)Oy Ver
  • Burç? Hala bunlara inanıyor musunuz? Çok saçma bir soru olmuş bence. Tabii ki burçlar saçma şeyler. ( Kısacası: Hayır, inanmıyorum :D )
    21% (11)20% (4)21% (15)Oy Ver
  • Anket cevaplarına bak. Bunları bulmak için çok uğraştın mı?
    25% (13)50% (10)31% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yengeçim ve başıma ne geldiyse yengeçten geldi ama bence hala da en güzel burç. Burçlara göre hayatıma yön vermiyorum tabii ki ama bazı özellikleri gerçekten bana uyuyor burcumuz, hatta birçok özelliği uyuyor. Tabii herkes böyle değil. Yani bence öyle genel geçer bir uyumlulukları yok. Çünkün insanlar fason üreim değil. Yani herkeste aynı özellikler yok. Bir insanı doğduğu aya göre değerlendiremeyiz. Yani aynı ayda doğan her insanın aynı olması ve bu durumda 12 çeşit insan olması gerekir ve bu da inanaılmaz derecede saçma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• evet ınanıyorum

0|0
    0|0
  • annelerimizin koyduğu hurç değil mi ya hayır yıllardır yanlış biliyo olamam :D

0|0
    0|0
  • inanıyorum çünkü burcumun özelliklerinin direk canlandırılmış haliyim. tanıdığım herkes de burcunun özelliğini taşıyor. mesela tanıdığım bütün koç burçları yönetmeyi sever bütün akrepler çok aileci bütün balıklar çok duygusal. çevremde gördüklerim.

0|0
    0|0
  • Kısacası: Hayır, inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Burç diyosan orda duracan abi! Onlara nasıl dil uzatırsın?!? Onlar evreni ayakta tutarlar! ( Kısacası: Evet inanıyorum :D )

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Annelerimizin içine kıyafet bıraktığı şey burç değil hurç

0|0
    0|0
  • bu başak beni öldürür.

0|0
    0|0
  • sadece burç özelliklerine inanırım

0|0
    0|0
    • Eneee... Onlar de ne? :D

• burçların özellikleri yani oğlak burcuyum ve burcumun özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum

• B diyorum.

0|0
    0|0
  • D: Anket cevaplarına bak. Bunları bulmak için çok uğraştın mı?

0|0
    0|0
  • burç? Hala bunlara inanıyor musunuz? Çok saçma bir soru olmuş bence. Tabii ki burçlar saçma şeyler. ( Kısacası: Hayır, inanmıyorum :D )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kısmen inanırım. Oldukça geniş ve karışık bir konu ama pek takılmam.

0|0
    0|0
  • kesinlikle inanıyorum

insanlık tarihinde en büyük buluşlardan biridir burçlar ;)

ciddiyim ..

0|0
    0|0
  • hiç inanmam, geçen fal baktırmıştım ona bile inanmadım :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...