Evde vücut ne kadar geliştirebiliriz?

Spor salonuna para bayılmak istemiyorum evde kendi malzemelerimi alarak ne kadar vücut geliştirebilirim?

0|0
6|26

En İyi Kız Görüşü

• Şoyle vucutlar gordukce eski sevgilim aklima geliyor 😂😂 bence 2 ay kadar spor salonuna git hareketleri kavra ve duzene alis devamini istersen evde devam et kendini hazir hissettiginde

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence git bir şeyler öğren. Çünkü hareketleri yaparken bir çok püf nokta var. Yanlış yapıp çalıştığını zannedersin. Biraz öğrendikten sonra evinde yaparsan daha iyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evde olmaz.

0|1
    0|0
  • O kadar pahalı değilki daha iyi çalışırsın orda bence gitmelisin

0|1
    0|0
  • Düzenli olarak yaparsan iyi sonuçlar alabilirsin * etki

0|1
    0|0
  • zor bence youtubedan izle

0|1
    0|0
  • ağırlık var mi evde onlarda baya masrafli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• kardeşim ben ayağımı sakatladığım için salona gidemediğim zamanlarda toplam 36 kg dumbell set aldım eve, sırt dışında herşeyi çalışabilirsin, iyi beslenirsen de gayet de vücut yaparsın, yapamazsın diyenleri dinleme

0|1
    0|0
    • 1ay

bir barfiks çubuğuyla sırt ta çalışılır

• 1ay

doğru barfiks çubuğu da alıp sırt da çalışabilirsin, dumbell set dediğim ayarlanabilir dumbell, yani salonlardaki gibi sabit ağırlıklar yok sen takıp çıkarabiliyosun, iki dumbell in oluyor eğer bu dumbellere tüm ağırlıkları takarsan 18 er kiloluk iki dumbellin olmuş oluyor, daha az istersen ona göre takıyosun falan, beslenme için de kas yapımı için protein sentezlenmesi gerekir bunun için de doğal olarak protein ağırlıklı beslenmen gerekiyor, iyi kas kütlesi elde etmek için günde kilonun 1.5-2 katı kadar gram protein alman lazım bu :D

• 1ay

ha bu arada tabiki resimdeki gibi ya da hayvan gibi olmazsın ama gayet yeterli olur 😃

• azicik

0|1
    0|0
  • Hiç gelişemezsin evde disiplin olmaz ayrıca estetik bir vücuda sahip olmak çok zor sıkılıp bırakırsın aldığın malzemeler çöp olur

0|1
    0|0
  • Olm dumbell setler 1.5 2bin en az ashjsd duz 10 binle kur kendi evine tabi alanda varsa yaparsın neden olmasın :D

0|0
    0|1
  • Evde vücut dediğin çok gelişmez spor salonuna ihtiyaç var mutlaka ufak bir gelişim olabilir en fazla

0|1
    0|0
  • Evde duzen kurman zor olur bayil spor salonuna parayi istemesende gidersin :)

0|1
    0|0
  • Parasız vücut yapamassın dostum fitness hocasıyım bu arada 😉

0|1
    0|0
  • olmuyo kank alet hırdavat lazım

0|1
    0|0
  • Abartı olmayacak şekilde vücudunu şekle sokarsın. Fit görünürsün en azından :)

0|1
    0|0
  • eğer azimle yaparsan her yerde istediğin kadar geliştirebilirsin bence

0|1
    0|0
  • Düzenli çalışırsanız elbette

0|1
    0|0
  • Belirli bir yere kadar gelişebilirsin ben yapıyorum

0|1
    0|0
  • Slaondakiler evde varsa neden olmasın.

0|1
    0|0
  • çokta bi'şey olmaz söyliim

0|1
    0|0
  • Düzenli çalış beslenme ve uykuna dikkat et gerisine karışma

0|1
    0|0
  • Fotoya baktiktan sonra mekik cekmeye basladim

0|1
    0|0
  • evde yapamazsın 1 gün yaparsın 2 gün yaparsın 3. gün bırakırsın

0|1
    0|0
  • Gelismez

0|1
    0|0
  • evde geliştirilen vücuda göbek denir

0|1
    0|0
  • Evde kas gelişmez.

Salağiz biz çünkü salona gidiyoruz dimi..

0|1
    3|4
  • Eve neler almayı düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Neler gerekiyorsa

• 1ay

Egerki çok düzenli çalışırsan ben olur kanaatindeyim kendimden ve en yakın arkadaşımdan örnek vereyim. Eve alman gerekenler ise bench sehpası, duz bar, z bar, 50-60 kg ağırlık, iki adet Dumbell bar, barfiks demiri, eldiven tabi. Nasır olmasın eller bide plates minderi olabilir. Birde tüm haraketleri çok nizami yapman ve besinlere uykuna önem vermen gerekiyor iyi çalışmalar..

• En fazla fit bir vücudun olur standart

0|0
    0|0
  • Eve aldım ben 50 kg dumbel + bar spor salonu kadar olmuyor

0|0
    0|0
  • Hiç hiç

0|0
    0|0
  • Bu kadar geliştirilemeyeceği kesin..

0|0
    0|0