2018'deki Kongre için adaylığını açıklayan Ali Koç başarılı olur mu?

Merhaba Arkadaşlar,

Kongre 2018'deymiş. Mayıs 'ta falan sanıp bir an için umutlanmıştım halbuki 😄

• Evet, olur.
    71% (5)78% (59)77% (64)Oy Ver
  • Hayır, olmaz.
    29% (2)22% (17)23% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Koç holding bu ülkede miyonlarca kişiye ekmek veren bir kapıdır. Vedikleri vergi ekmek verdikleri kişi sayısı ortada. Koçlar cumhuriyetçidir ama siyasete bulaşmak istemezler. Ülkenin her bir alanında siyaset olduğu gibi futbolda faylasıyla var. Özellikle Mustafa koçun vefatından sonra Koç ailesi Alinin başkan adayı olmasına sıcak bakmıyordu ama adaylığını açıkladı.
    Aziz Yıldırım aylar önce yargıtay kararından sonra bırakacağım Ali Yıldırıma devredeceğim demişti ama daha sonraki zamanda Ali Koç doğal olarak kulüpten borç gelir gider bilançosunu istedi ki ona göre hazırlık yapayım diye. Bu olay Aziz Yıldırımı kızdırdı. Yıldırımın sağı solu belli olmaz Ali Koç onla konuşup mu adaylığını açıkladı konuşmadan mı açıkladı emin olamadım. Kongre Aziz Yıldırımın elinde ama artık onu sevenler onun üye yaptıkları bile yeter diyor. Başkanlıpa aday olup Ali Koç ile yarışır kaybederse rezil olur çünkü oylama kapalı yapılıyor. En güzeli Ali koça destek verip ailesine vakit ayırmalı Yıldırım. Aziz Yıldırımın FB için yaptıklarınortada ama sportif başarısızlık da ortada Ali Koç FByi çok ileri taşıyacaktır

1|0
    0|0
    • 1ay

Aziz Yıldırım, bir röportajında Ali Koç şimdi istesin ben aday olmam, tek aday gider kongreye demişti ama üstünden çok sular aktı. Belli olmaz dediğin gibi sağı solu.

• 1ay

Seneye yargıtay kararı açıklanır Yıldırım en sonki kongrede 2018i beklemeyeceğiz yargıtay kararı erken açıklarsa erken yapcaz kongreyi demişti ama bakalım. Aynen hayırlısı olsun 😊

• 1ay

Çok teşekkürler 😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Evet olabilir. Fenerin paraya ihtiyacı var :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Ali Koç Fenerbahçede kesinlikle başarılı olur. Hem kulüp hem de taraftar nezdinde sevilen biri. Zaten herkes kulübün gelecekteki başkanı gözüyle bakılıyordu kendisine, adaylığı bile hem kulupte hem taraftarda hem de spor kamuoyunda heyecan yarattı, bu bir gerçek. Kongre tarihi 2018 Mayıs ama bu takvim muhtemelen öne çekilecek. Gelişmeler bunu gösteriyor. Fenerbahçeye kurulan kumpas davasında kulüp ile taraftar dayanışması ve Aziz Yıldırımın liderliğinde bu süreç aşıldı. Şimdi sadece tazminatlar ile ilgili Mahkemenin nihayi kararı bekleniyor o da yakın tarihte çıkar. O karar çıktıktan sonra ara bir formülle Aziz Yıldırıma yaptığı hizmetler ve katkı için teşekkür edilip Fenerbahçe bayrağını bundan sonra taşıması için Ali Koç'a teslim edilir...

1|1
    0|0
  • Son yıllarda pek başarı göremediğimiz için, normal seyir izlese bile bu gerekli başarıyı rahatça getirir...

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim Aziz ne yapar ne eder Ali Koç'u saf dışı bırakır. Yakında yalaka gazeteciler başlarlar Ali Koç'u kötülemeye bile.

1|0
    0|0
  • yine gitti iki sezon. 😁

1|0
    0|0
  • Sanmıyom

1|0
    0|1
  • Kesinlikle olur.. fener bütün kulvarlarda kupaları alır.

1|0
    0|0
  • Olur tabi. genc atak dinamik

1|0
    0|0
  • Başarılı olur...

1|0
    0|0
  • Adamın yahudi kankaları var isteyipte alamayacağı şey yok bu ülkede :D

1|0
    0|0
  • aziz kazanır ama fark atamaz misal 2700 oy aziz 2300 koç gibi

1|0
    0|0
    • 1ay

Azizin şansı %1 bile olmaz.. Hatta Koça karşı seçime girer yarışırsa iyice kafayı yemiş derim onun için.

• Fenerbahçe artık düzgün bir başkan bulabileçeği için bir beşiktaşlı olarak Mutlu oldum

1|0
    0|0
  • Ali Koç u başa getireceğiz!!

1|0
    0|0
  • ya Boku yedik 2018 e kadar

1|0
    0|0
  • Seninle mutlu yarınlara koşALİM.

1|0
    0|0
  • yaw he he

0|0
    1|0
  • 2 sene sonra.. saka gibim

1|0
    0|0
  • olur galiba

1|0
    0|0
  • Olur bence

1|0
    0|0
  • holigan mısın kızım

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum kendisi kukla biri KOÇ Holdingi senelerce Mustafa Koç taşı Ali Koç ise biraz daha yetersiz bir isim aslında Aziz Yıldırım çokta başarısız değil

1|0
    0|1
  • olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...