Elbise hakkında yorumlarınız

Bu elbise hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Rengi, modeli vs. Yakın akraba düğününde giyilir mi sizce? Abiye giymek istemiyorum, kararsız kaldım.

link

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• İyi bir kombin yaparsan gayet şık durur. Pudra tonu bir topuklu giyebilirsin altına makyajını da pastel tonlarında yap saçınıda bu şekil yapabilirsin link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Uygun ayakkabı ve aksesuar ayarlarsan olabilir.

0|0
    0|0
  • iyi düşünmüşsün .yaşına görede bole giyinmen senin için daha hoş ve şık olur .abiye bazen ağır durur ve yaşına görede ağır bir kıyafet olabilir .düğünde nasıl rahat ve şık olacağına inanıyor isen ole giyinmelisin .

0|0
    0|0
  • sadece giymek olmas hangi saç modelini yaptıracaksın makyaj tonun ne olacak ayakkabın ne renk canta önemli aksesuar,daha sayarım istiyorsan,bence giyin öyle yorum yapalım ;)

0|0
    0|0
  • çok klasik..

0|0
    0|0
  • Eğer yeni alıcaksan daha iyileri vardır derim ama seninse giy fazda iddalı değil sade birşey yaşınada gidiyorsa tabiki neyse ya çok konuştum :)

0|0
    0|0
  • Sığabiliyon mu? dicem morali bozulcak düğüne gitmicek.

0|0
    0|0
  • gayet güzel

0|0
    0|0
  • biraz yaşlı işi gibi ama güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• pek hoş değil ama üstüne belkiş yakışabilir.beyazı ya da baika rengi olsa iyi olur.

0|0
    1|0
  • bence guzel. elbise sade oldugu için iddialı aksesuar ve makyaj olması lazım. elbiseyi gösterecek olan makyaj ve aksesuarların çünkü. bence gumus rengiyle o çok klasik dersen koyu krem ,pudrayla kombinleyebilirsin. ama kesinlikle aksesuarlar ve makyaj saç gösterişli olsun.. iyi eğlencelerr ;)

0|0
    0|0
  • Çok kadınsı.

0|0
    0|0
  • kötü bence.

0|0
    0|0
  • Pek güzel değil abiye olmasada şık bir elbise giyebilirsin.

0|0
    0|0
  • tatlı duruyo ama üstünde görmeden yorum yapmak zor.

0|0
    0|0
  • model üstünde görmeden yorum yapmak boş olur.

0|0
    0|0
  • canım bu cok güzel bence

0|0
    0|0
  • tarzım değil ama üzerinde de beğendiysen giyilir düğünde

0|0
    0|0
  • hiç hoş değil bence yaş kaç

0|0
    0|0
  • Boy, kilo ?