Acınızı intikama çevirip ,gözyaşınızı yudum yudum içtinizmi?

kadını güçlendiren bunlarmı sizce?

acılardan alınması gereken dersler olduğu için mi yaşıyoruz?

ya da erkekler gönül bahçenizi talan ettiğinde nasıl toparlanızsınız?

Güncellemeler:
ece temelkuran -dügümlere üfleyen kadınlar kitabından alıntıdır. güçlü kadın icin fikir almak için sordum.

0|0
20|18

En İyi Erkek Görüşü

• intikamımı acı ya çevirip çiğköfte niyetine rakıma meze yapıp içtim

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ii o zmnn ben 4 yıllık bir iliskinin icinde cıktım kızın pesnden 1.5 yıl kostum buna ne demeli ama kabul etti ve asker gttm bıraktı bnii .. askerden gldmm bekldmm ben bekldm o kızı ... barıstıkk smdii bir aradızz evililkkk yolundaızz insss 5 aydrr konusuoruzzz

1|0
    0|0
  • Yanlis secimler yapanlar sonuclarina katlanir. Aci cekmeyen mutlu kadinlarda var. Sende secimini duzgun yap ve istedigini elde etmeden herseyini verme ve baglanma karsindakine. Ayrica intikam dedigin olay bos. Dahada basitlesirsin seni takmayan intikaminimi takicak. Ha iftira atarsin falan o zamanda ada sikertiller benden soylemesi

0|0
    2|0
    • aaaa yazı yazabilen bir odun

• öfkem yok , bende sana yorum yaptım, küfürsüz sadece farkımız bu

• Odun demekte bir argodur sikertirlerde. Sen direk benim sahsima hakaret ettin. Neyse senin demenle odun olmicam sonucta

• sadece kadını değil insanı güçlendiren bunlar,

senin adına üzüldüm

ama tüm herkesi aynı kefeye koyarak ön yargılı olmayın

kadınlarda sütten çıkmış ak kaşık değil

ama bizde herkesi bir tutmuyoruz

1|0
    0|0
    • ben okuduğum bir kitaptan alıntı yaptım, genelleme söz konusu değil zaten, biz enteresan varlıklarız, derinliği olanlara sordum

• demekki yüreğine de bakmalısın

• ben bakıyorumda

bakmayanlar hep denk geliyor

• eski sevgilim beni 25 yaşında işsiz olduğum için akrabaların nasihatları ile vefasızca terkettiğinde yemin etmiştim bir gün bende seni terkedecem diye 10 sene sonra kendisiyle iletişim kurdum buldum izini onu sevdiğimi zannetti nerdeyse evlenecem sandı ama bilmiyorduki aynı zamanda şu andaki eşimle nişanlıydım epey bir inandırdıktan sonra kendisini hiç beklemediği anda terkettim.ve o an anladıki işte terkedilmenin intikamı böyle alınıyormuş.

1|1
    1|0
    • çok iyi yapmışsın gerçekten

• Kiniyrum seni esine karsi hakszlik etmissin bnce

• sonradan durumu eşimde öğrendi ancak ben kimseye haksızlık etmedim o sıralarda insanın terkedilmesi o yaşlarda beni çok etkiledi aklımdan intihar bile geçmişti şimdi düşünüyorumda kimse için değmez ama olgunlaştıkça anlıyor insan,ama allah öyle bir allah ki şu dünyada karşına çıkarıyor işte,ölsemde gam yemem artık,kendini çok beğenen ukalalık yapanların sonu böyle oluyor.fazla büyüklenmeyeceksin.

• Acı çekmeye bayılıyorsunuz suç sizde.

1|0
    0|0
    • farklılıklarımız burda başlıyor zaten

• duygusal yaratıklarız ,acıya bayıldığımız falan yok ,

• Öyle mi ? peki türkiyede neden bukadar drama dizisi izleniyor? neden bu kadar fantezi - arabesk müzik dinleniyor? neden sürekli acı içinde kıvranan insanlar var ? Bunların hepside duygusallıktan mı ?

• zamanla herşey olur hesabını ödediriz .

1|0
    0|0
  • seni birisi çok sinirlendirmiş .

1|0
    0|0
  • yok...acımı kestaneyle karıştırıp lahmacun arasına koyup yedim ben... o nasıl bir tabir ! sen şair olmalıymışsın...

2|0
    0|0
  • Yok artık :)

0|0
    0|0
  • hep erkekler talan eder zaten siz sizi seveni değer vereni görmezsiniz nerde angut var onu seçersiniz sonra terkedilince bunalım filan boş muhabet..:)

0|0
    0|0
  • "Düğümlere üfleyen kadınlar" bunu anlayabilmiş değilim. ne anlama gelir bu ? :D

0|0
    0|0
  • öldürmeyen şey güçlendirir derler...

0|0
    0|0
  • acımı hiçbirzaman intikama çevirmedim intikam almayı hiç düşünmedim çok zor toparlanmış değilim çok dağılmıştım çünkü

0|0
    0|0
  • Gerek yok..

Devran öyle bir dönüyor ki, sonunda nıhahaha diye pis pis gülen sen oluyorsun zevkle..

0|0
    0|0
    • kadınların biraz daha güçlü olması gerek yinede , kırılganlık sınırımızı biraz yükseltmeliyiz

• allah akıl fikir versin bu karılarda hep macera peşinde !

0|0
    0|0
    • tıpkı annen, kızkardeşin ve etrafındaki tüm hemcinslerim gibi mi

• gidin acun ılıcılayı müracaat edinde börtü böcek yemeye senin gibileri aday götürsün ancak ıslah olursunuz !

• ya senin cektigin en büyük acı bence pazardan alıp yediğin o acı sivribiberin acısı:D

0|0
    0|0
    • yuhh o kadar da değil, sivribiber acısı da tatmadım ;P

• hepiniz aşk cocugu oldunuz bee:) neler oluyo biliyonmu arka sokaklarda sen sıcak odanda oturur yorum yazarken:)

• hacı yapamadım ben,onun kadar vicdansız olamadım !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Yok.İntikam alacağım :).Gözyaşıyla değil

1|0
    0|0
    • duygularını bastırıp güçlü olmak mı , ya da dibine kadar acını yaşayıp yeniden doğmakmı?

• Bardağa ağlıyorum ben böyle..

Zevkten içiyorum sonra..

3|2
    1|0
  • Acılarımı çok sessiz yaşadım karşıdaki insana asla birşey hissettirmeden ölü gibi yaşadığımı bilirim acıdan kıvranarak uyuyamadığım okadar çok gecem olduki ama asla ruhu duymadı. en büyük intikam sessiziliktir.

2|0
    0|0
  • şuan tamda o durumdayım aglayamıyorum 3 senelik ilişkim bitti intikama dogru gidiyo

2|0
    0|0
  • Öyle karmaşık şeyler yaşadım ki intikamı düşünmüyor değilim. Ama sonucunda üzülen sadece o olmayacak bunun için sabrediyorum.

0|0
    0|0
  • Soru başlığı çok dehşet :D Kimseden intikam almadım, uğraşamam

0|0
    0|0
  • hayır yapmadım.

0|0
    0|0
  • son 1 aydır çok kötü şeyler yaşadım içime gömdüm tabiki yapabileceğim bir şey yok şuan. beklemedeyim eğer her şey istediğim gibi giderse intikam alacağım

0|0
    0|0
  • Acımı intikama çevirmemin en etkili yolu göz yaşı dökmemektir..

Acır, biter ve geçer.. Sonrası karşı tarafa göz yaşı döktürürken benden bağımsız intikam haline gelir ve göz yaşını o içer

0|0
    0|0
  • Hiç ayrılamam derken kavuşmak hayal oldu be

0|0
    0|0
  • ben mahvederim , öyle cin fikilerim vardır ki aklıma şaşırır kalır o erkek

0|0
    0|0
  • Zaman zaman zaman yazmaktan yoruldum ben ama

0|0
    0|0
  • demet akalın şarkısı gibi.

0|0
    0|0
  • ben gözyaşı içemem ılıktır o

0|0
    0|0
  • cogu seyleri yutkundum bu hayatta

0|0
    0|0
  • Nasil bir soz o ya

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|0
  • yok hiç öyle bişey yapmadım.

0|0
    0|0
  • bir olup intikam alalım?

2|0
    0|0
  • şuan o kadar acı cekiyorum ki bir okadarda hırslıyım acımı içime gömdüm şimdilk ve en olmadık zamanda benim şuan yasadgımı yasayacak ve o zaman işte bn ne yaptım dediğinde bn olmicam onun hayatından bu uygulayacagım seyi düşündkçe güçlenyrm

1|0
    0|0
Yükleniyor...