Spora gitmeden zayıflanır mı?

168 cm 68 kiloyum spor salonuna gitmeden zayıflayabilir miyim evde egzersiz yürüyüşle falan?

Güncellemeler:
1ay buarada yediklerimede dikkat ediyorum ve birde sıkılaşmak içinde illa gerekli mi spor zayıfladıktan sonra

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• bence zayıflarsın fazla kılon yok 10 kılo ver günde 3 öğün sebze ye bol su iç kahvaltıyı 8 de oglen 12 de aksam 5 te ye bak nasıl zayıflarsın

1|0
    0|0
    • 1ay

sabah 8 de uyanabilsem gerçekten herşey daha güzel olabilirdi ama ben 11 de uyanıyorum

• 1ay

Thanks

• 1ay

rica ederim

Erkekler Ne Diyor 20

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • zayıflayabilirsin tabiki alman gerkeen kalorinin buda ortalama 2000 kalori altı aldığında oluyor zayıflarsın ekstra yaptığın işler 2000 kalorinin üstüne çıkar.

1|0
    0|0
  • Günde aldığın kalorinin daha fazlasını yakarsan kilo verirsin

1|0
    0|0
  • Evet az yiyerek mesela

1|0
    0|0
  • Streç kullan bence daha hızlı şekle sokar vücudunu

1|0
    0|0
  • Zayıflayan çok gördüm

1|0
    0|0
  • Doğru besleniyorsan spor süreci hızlandırır. Kasların güçlü ve sıkı olur. Günde 30-40 dk. tempolu yürüyüş işe yarar. ekmek, şeker yok. Bol su iç.

1|0
    0|0
  • Günde kaç kalori alman gerektiğini öğren,

O kalorinin altında al ve aksam 5 ten sonra ağır biseyler yeme,

Aksamları da yarım saat bir saat yürüyüş yap yeterli :)

1|0
    0|0
  • Sana bağlı yaptığın egzersiz metabolizma yeme içme

1|0
    0|0
  • Evde mekik çekebilirsin

1|0
    0|0
  • nerene zayıflıcan supersın sakın yapma

1|0
    0|0
    • 1ay

ne süperi nefret ediyorum bu halimden

• 1ay

deme

• 1ay

nicke baksana güzel ayaklım adamın nicki ne bekliyorsun ki 😂

• spor yapmadan zayıflamak, kopya çekerek sınavı geçmek gibi bir şey olsa gerek : )))

1|0
    0|0
  • Bol bol koss

1|0
    0|0
  • Zayıflanır.

1|0
    0|0
  • Kosman lazimmm.

1|0
    0|0
  • yav akşamları yeme gün içinde un tuz şeker yeme bak bakalım nasıl zayıfliyosun

1|0
    0|0
  • Aslansn sen. yapaesin

1|0
    0|0
  • Balık et severim

1|0
    0|0
  • tabe cahunum

0|0
    0|0
  • Tabii yapabilirsin yardımcı olurum isderden

1|0
    0|0
    • 1ay

nasıl yardım?

• 1ay

Egzersiz ler ve diyet ama ole aç kalcak şekilde değil

Kızlar Ne Diyor 10

• Spor sadece zayıflamaya destektir. Yan oyuncu yani. Önemli olan beslenmek. Tavsiyem 5den sonra yeme,3 beyazdan uzak dur ve her ögünden önce sogan suyu ic, iştah kesiyor

1|0
    0|0
  • Evet sıkılaşmak için spor yapman şart. Sadece diyetle kilo verirsen, kaybın kas ve yağ olur. Kas kaybı da en kötüsü. Vücuttan gitmesi çok kolay ama inşaası çok zor çünkü.

1|0
    0|0
  • sadece duzgun beslenerek yürüyüş yaparak 20 kilo verdim simdi ne yapsam kilo alamiyorum

1|0
    0|0
  • uzun zaman diyet yapıp sonuca ulaştığım için kilo verme konusu hakkında bilgilerim var mesaj at istersen ordan anlatıyım

1|0
    0|0
  • Zayıflarsın akşam yemeği yeme bir ay boyunca dene bunu görürsün farkı

1|0
    0|0
  • Yediğin sürece olmaz senden bir şey.

0|0
    0|0
  • zayıflanır. ben bir samsung telefon aldım zamanında. sağlık programınıda 10.000 adıma ayarlıymıs her sabah tempolu yurudum 10.000adım. 1 ayda 7-8 kg falan verdım boğazdan kesmeden.
    -tesekkurler samsung hahahah

1|0
    0|0
  • Başara bilirsen banada söyle ne yaptıgını boyumuz kilomuz aynı napıcaz bilmiyorum vallahi

1|0
    0|0
  • cok kilolu degilsin ki yrdigine dikkat et yuruyus yap rahat verirsin

1|0
    0|0
  • Yemeyi kesersen neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...