Kapat

Spor salonuna gidemiyorum 25 kilo fazlam var evde önerebileceginiz cardio hareketleri var mı?

77 kiloyum vücut yağ oranım %33 müş. Boyumda 165 18 yaşındayım ve kilo vermek istiyorum diyetisyene gittim diyet programım var ama evde nasıl spor yaparım bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• evde enerjı harcatacak bır etıknılk bulmalısın bu merdıven ınıp cıkmakta olabılır burada asıl mantık şudur yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
    • iyide diyelimki annem pırasa yemegi yaptı ondan 5-6 kaşık aldım yedim onun kalorisini nasıl bilebilirimki

• internetten bakabilirsin

En İyi Kız Görüşü

• temiz havada koşabilirsin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Evdede tabiki enerji harcayabilirsin fakat dışarda tempolu bir 30dk en azından yürüyüş faydalı olackatır.

1|0
    0|0
  • Var tabi ama sürekli takip etmek lazım 😁güvene bilirsen takip et

1|0
    0|0
  • Squad ve ip atla

1|0
    0|0
    • ipi sabah aç karnamı atlamalıyım ya da akşam tok karnamı

• yani her sporumu yemekten sonramı yapmalıyım

• Evet ama kaloriyi abartma spor yapıcam diye

• Kardiyo hareketleri olmaz. Kardiyo kalbimizin atis ritmini etkileyen tum davranislarimizin butunudur. Her gun bir saat yuruyerek sorununu cozebilirsin. Tempolu olmayi da unutma:)

1|0
    0|0
  • Evde değilde dışarda koşabilirsin. yürümek değil koşmak en az 20dk

1|0
    0|0
  • Asamsore binme bida

0|0
    0|0
  • yürüyüş yap günde en azından yarım saat kadar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En zararsızı yürüyüş yap. Hareketlerin hangisinin sana iyi geleceğini bilemeyiz bir antrenör gerek

1|0
    0|0
  • squat yap çok faydalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...