Spor (koşu) icin gerekli malzemeler neler?

Haftasonu sabahtan hava cok soguk olmassa toplamda ortalama 10 km yavaş tempoda kosacam. Kulaklık, su, esofman dısında kosuda olmassa olmaz dediginiz neler var?

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• Havlu alıyolar tek için birde çanta al bunları içine koymak için başka da ne bileyim saat falan al kontrol etmek için

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• seni rahatsiz hissetirmicek kiyafetler ve kalin taban ayakkabi. üzerinde gereksiz agirlik olmasin. koşudan öncede miğdeni şişirme. bacaklarina kuvvet

0|1
    0|0
    • 1ay

İyi bir ayakkabı bulana kadar kosmucam zaten ins bugün bulurum.

• 1ay

ben adidas almistim ilk, gri, hava gecirgenligi fazlaydi düz kumas degildi. cok memnundum. topuktan parmak ucuna eğimli olsun, cok faydasi oluyor

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• spor koşu ayakabısı adidas nike eşortman nike adidas
    havlu

0|1
    0|0
  • Kaliteli bir ayakkabı

0|1
    0|0
  • hocam hasta olursun hava çok soğudu, limonsuyu da iyi gelir ama aç karna mide yanabilir

0|1
    0|0
  • ayak bacak ve ayakkabı

0|1
    0|0
  • 1 kağıt para da olsa iyi olur ben de surekli sahilde kosardim beresiz de olmuyor ya kışın

0|1
    0|0
    • 1ay

Bir de koşu ayakkabisi sart decathlonda indirim var bu aralar bak istersen kalenjinin kosu ayakkabilari da fiyatli ve epey saglam

• Koşu ayakkabısı, saat

0|1
    0|0
  • Kendine bere ve havlu al dostum bunlar şart.

0|1
    0|0
  • kesinlikle skechers go walk al yürüyüş için. Üzerinede climacool kapşonlu al malum havalar soğuk ve vücüt ısısını sabit tutman gerekli..

0|1
    0|0
    • 1ay

Hah iste vücut ısısı cok önemli aksam acile kalkmak istemiyorum :) Kronik soguk algınlıgı varda.

• harektli müzik ynlz ben doğa yürüyüşü ve av meraklısı birisiym

0|1
    0|0
    • 1ay

Ayakkabı olarak ne tercih ediyosunuz? Doğada cabuk eskiyor da...

• 1ay

Benm askeri den getrdiğim botm var 4 çift yazlk ve kışlk arazide iyi bide bu aralar yaban tv nin resmi sayfasn da haki bir bot var durm el verir se ondan almayı düşünü yrm Yaban markalı bir bot inşallah

• Ayyakkabi

0|1
    0|0
  • Hava soğuksa hem alt hemde üst içlik giymeli hafif koşu eldiveni takmalı. Kulaklarını korumalısın.

0|1
    0|0
  • Ayak

0|1
    0|0
  • En önemlisi ayakkabınin ergonomikligi ve su bir de çıkmadan karbonhidrat yükle biraz

0|2
    0|0
    • 1ay

Ayakkabıyı bugün alıyorum. Oda önemli. Orta kalitede bir ayakkabı bile ne kadar cabuk eskiyor doğada.

• 1ay

Aynen öyle cabuk yıpratıyor danışıp da al derim

Yükleniyor...