Kakao yağı güneşlenmesem de ten rengimi koyulaştırır mı?

Merak ettim. Son günlerde nivea'nın vaseline serisinin kakao yağlı olanını kullanıyorum. Buram buram kakao kokuyor insanın teni. Bir de kokusu 2 gün kalıyor resmen. Onca sigaraya gitmiyor yahu. Merak ettim de bu kakao yağı cildimi koyulaştırır mı acaba. Yoksa duştan çıkınca kremledim diye mi cildim parlıyor ve koyulaşmış gibi hissediyorum?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• kakao yağı kadar tahrik edici bir koku var mıdır? ben şahsen deli oluyorum. bir erkek için tetikleyici vazifesi görüyor.

link

0|0
    0|0
  • Kakao yağının kendisi koyu bir yağ olduğundan öyle gelmiş olabilir. Dİrekt olarak sürüldüğünde ten rengini koyulaştıran ürünler aşırı kimyasal içerirler. Bunların birçoğuda zaten kuruduğunda toz gibi ufalanarak dökülür ve rezalet bir görüntü olur.

0|0
    0|0
  • koklamak ıstıyyorum senı:)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• ten rengini koyulaştırmaz,parladığı için koyulaşmış gibi hissediyorsundur.tadına baktın mı peki ben genelde kremleri tadarak alıyorum nedense :s

0|0
    0|0
    • Ahahaha yok tadına bakmadım :D.

• Ehehehe ya ben bodyshoptan alıyorum genelde kremleri. Orada denemeye kalksam manyak der atarlar :D. Senin krem iyiymiş ya ama kilo yapar asdfghjkl :D.

• karşıdaki düşünsün artık :D

• geçici bir renk veriyor bu tür ürünler var ama kalıc değil ta kakao yağı sadece renk koyuluğu sebebiyle az bir değişime neden oluyo

0|0
    0|0
    • Bebeğim kokusundan dolayı sürekli kullanacağım. Zenci olmayayım :D.asdfghjkl error verdim :D.

• Yüzüme de süreyim bari geçici de koyulaşsa yüzüm beyaz kalmasın :D.

• :D bebekk

• Kakao yaginin muhtesem bir ozelligi bronzlasiyoruz gibi geliyor.

Tabii yokoylebirsey:-D

1|0
    0|0
  • maykıl ceksın gibi bir tedavi uygulamadıkça cilt rengin değişmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...