Galatasaray Manchester city maç yapsa kim alır sizce?

Galatasaray Manchester city maç yapsa kim alır sizce?2 takımda dünya yıldızı oyuncular var

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray tabiki

0|0
    0|0
  • galatasaray alır bence 2-0

0|0
    0|0
  • Senin gol direkten döner. ://

0|0
    0|0
  • berabere kalır en fazla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Aykata Ölen adam sen ne saf adamsın ya utanmadan Fake hesap açıp Galatasarayı över bir şekilde soru açıyorsun sonra diğer hesabından Galatasaraya hakaret edici bir yorum yazıyorsun ve kendini en iyi cevap seçiyorsun sen kaç yaşındasın merak ediyorum ya da kafada ne noksanlık var merak ediyorum

0|2
    0|1
    • Kendini tatmin ediyor işte utanmadan bide en iyi yorum seçmiş moron kandırıyor milleti :)

• Kendisini bu kadar rezil etmek istiyorsa yapabilir herkesi kendisi gibi saf zannediyor İlkokul terk galiba

• city yener

0|0
    0|0
  • city hertürlü alır fark bile açar :D

0|0
    0|0
  • Real Madrid'i 3-2 yenen bir takım M. City'i en az 2 farkla, 4-2 ya da 3-1 yener.

0|0
    0|0
  • hertürlü alırız

0|0
    0|1
  • Galatasaray isterse alır. Real'i yenmişiz City kim. Geçen sene Şamp. Liginde göremedik ?

0|1
    0|1
  • anket yapaydın

0|0
    0|0
  • bu seneki City olursa Fatih terim faktörüyle yenerdik ama formunda biir city nin yenemıycegı tek takım bayern

0|0
    0|0
    • bayern diyosun fotoda ronaldo var :DD.

• ronaldo idöl :D ayrıca nası baglantı kurdun anlamadım bu senekı bayern realide ezer barcayıda ezdi sen neyın davasındasın o benim idölum onn fotosunu koymıcamda kımınkını koycam

• ayakta ölen adam gizliden sormaya başladı yine..

1|1
    0|2
  • cty 5 atar hamit ebue dani oynarsa gs 5 yer

0|0
    0|0
  • City 3 atar

0|0
    0|0
  • kimmiş o dünya yıldızı oyuncular:)

0|0
    0|0
  • Manchester city 3-1 4-1 yener diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Hangi film o ?

• link Kadroya bakarsan anlarsın hangi flim olduğu flimin adı galatasarayı s*kenler kulubu ;)

• Futbolca herşey para değil bunun en güzel örneği MU boş konuşmayı sevenlerin takımı nerde yoksa benficaya handicap mı yatıyor ?

• 1461 trabzon alır

0|0
    0|0
  • Manchester City

0|0
    0|0
  • city takım degil gs vermez

0|0
    0|1
  • Manchester city o kadarda kapasiteli bir takım değil rahat bir şekilde geçeriz.

0|0
    0|3
  • mancster 111111

0|0
    0|0
  • kangal alır

0|0
    0|0
  • ayakta-ölen-adam gerizekalısı yine fake hesap açıp kendini tatmin ediyor. Bıkamadın mı be beyinsiz be ergenlerin piri. Ne halt olduğunu millet biliyor artık. Tabi Uefa olayından sonra girmiş bişey. Yazamadan edemedin.

0|1
    0|0
    • Bu beyinsizin daha önceki hesabının adı Pilavlı sohbet diye birşeydi oradan onun yaptıkları ortaya çıkınca hesabını iptal edip bu hesabı aldı sonrada beni engelledi yemiyor tabi

• city 5 atar

0|0
    0|0
Yükleniyor...