Kas oranım 59.7 yaş 10.3 İrileşmek istiyorum önerisi olan?

Arkadaşlar bilen biri yorum yazabilir mi? 175 boy 70 kilodayım. Vucudum gayet fit kas oranım 59.7 yağ oranım 10.3 Ama irileşmek istiyorum. Hangi supplementi kullanmalıyım. Karbonhidrat mı? Protein mi? Amino mu? Hadline Garnier mi alsam? Amacım irileşmek zaten kaslarım var. Hacim istiyorum.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğal ürünlerle beslen. Yapay kullanma

0|1
    0|0
    • 1ay

10 tane yumurta yiyemiyorum maalesef

• 1ay

Hiç bir yan etkisi yok tozların

• 1ay

Örnek bir tartışma icin teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• herkes kas kutlesı inşaa etmek ister. hacim yapmak zorlu bır surec dmektır.. supplementler sana sadece destek verecektır bu yolda sen öncelıkle temel beslenmen ve ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer

0|0
    0|0
  • Gainer iyi ama dengeli kullanmazsanız yaglanirsin çok açık. Spor öncesi 20 gr Whey karbonhidrat tozu ve kreatin ile shake yap bence spordan sonra Whey bir süre ideal ama bir süre sonra Glutamine ve bcaa eklenen gerekir bence ama bunlar sadece takviye asıl olan ana besinler onların çok iyi olması lazım

0|1
    0|0
    • 1ay

kaç ölçek koycam arkadasım 5 dedi. Kap yarıya kadar toz doluyor

• 1ay

Kendi deneyimim 5 aşırıya kaçıyor ne yaparsan yap yaglaniyorsun bir süre sonra. Spordan iki üç saat önce iyi yavaş sındirilen karbonhidrat ve protein birde kuruyemis tüketime dikkat edilmeli. Takviye olarak. Spordan bir saat - kırk beş dakika önce kreatin, Glutamine, 20 gr protein, bcaa ve hedeflerin doğrultusunda karbonhidrat yeterli olacaktır

• amino asit protein tozu ve beslenme haftada 3 gün antrenman 2 yıl seni götürür sonra kreatin nox testo booster eklersin 5-6 yıl içinde tamamdır

0|0
    0|0
  • Özellikle antrenman günlerinde 3000 kalori al
    Protein olarak weider whey protein tavsiye ederim. Günde iki tane shake içsen yeterli. Ve tabii ki zeytinyağı 😉

0|0
    0|0
  • Takip

0|0
    0|0
Yükleniyor...