Spora başladım 6 ayda fit olurmuyum?

vücut geliştirme halter ağırlık çalışması yapacağım bir fitness salonuna bugün yazıldım 6 aylık üyelik yaptırdım nisanın sonu gibi üyeliğim bitcek ozamana kadar fit olurmuyuz kas yaparmıyım? amacım üçgen vücut kas yapmak yaza kadar fiziğimi geliştirmek istiyorum sizce yaza kadar güzel bir fiziğim olurmu? sporcu fiziği için en az kaç ay çalışmak lazım

Güncellemeler:
1ay 2 ayda biseyler olursun diyen arkadaş neyin kafasını yaşıyor anlamadm ne 2 ayı 2 ayda anca spora alışırsın 2 ayda bir cacık olmaz olsaydı herkes 2 ayligina gider bu fiziği yapardı
1ay arkadaşlar 6 ayda göbek kası gögüs kası omuz kası çıkarmı?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Bu bence sizin kilonuza bağlı. Yani zaten genel olarak kilolu değilseniz 6 ayda kas geliştire bilirsiniz diye düşünüyorum. Ama eğer kiloluysanız önce yağlarınız erir ondan sonra kaslar belli olmayan başlar, buda belki daha uzun süre bilir. (Benim düşüncem)
    Her iki durumda da sağlıklı beslenmeye bakarsanız daha kolay olur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anatomine ve isteğine bağlı aga bağzısı 2 yıl gider aynı döner bağzısı 6 ayda istediğini alır. Ama uzun bir süre yeni başladıysan milletin gazına gelip carnitine olaylarına girmeni önermem!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• 3 ay gibi sürede vücut şekillenmeye başlar 6 ayda tam olarak üçgen olmasa bile görüntü iyi olur

0|0
    0|0
  • Düzgün parçalı vucut 2 yıl 6 aya güzel bişeyler çıkar

0|0
    0|0
  • şu an ki fiziğin nedir

0|0
    0|0
  • Olursun :)

0|0
    0|0
  • normal bı bunye dıssıplınlı olarak beslenmesı uykusu desteğini düzgün yaparsa 8 ayda olabilir

0|0
    0|0
  • Olmaz zor

0|0
    0|0
  • bench press bas güzel fizik istyorsan 5-6 sene lazım 5-6 ayda olmaz

0|0
    0|0
  • Antrenmanina bagli panpa.

0|0
    0|0
  • Düzenli antrenman ve iyi beslenmeyle 2 ay içinde birşeyler olursun

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen denedinmi 2 ay da fayda gördün mü?

• 1ay

walla ok bilmiş gibi konudun görende 4 yıllık body builder sancak seni allah bilir hiç spora başlamamışsındır :)

• 1ay

sende yediğik kabı pisleyen köpek gibisin

Yükleniyor...