Yaza kadar spor ve diyetle ortalama kaç kilo verilir?

Yaza fit olmam lazım arkadaşlar.

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• zaten fit olan biri olsanız kolay ama spora alışık olmayan biri aylık 3 kilodan fazla vermemeli, verirse de zaten geri alır, o yüzden düzenli spor ve en önemlisi düzenli bir beslenme programı hazırlanmalı, bizim salonumuzda diyetisyen önce programı yazar, sonra hocalara yöndendirir ve sürekli takip edilir, ayda 3 kilo bizim için sağlıklı kilo vermek olarak sayılır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bünyene göre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Sana önerim ortalama kaç kilo veririm mantığı ile değil ben yaza kadar fit bir fiziğe sahip olacağım mantığı ile yaklaşmandır. Çünkü kilo verme sürecinin hızlı ve yavaş olduğu zamanlar vardır. Yavaş olduğu zamanlarda vücudu şoka uğratmalısın vs. bunlara pek girmeyeceğim ancak bu hızın yavaşladığı dönemlerde disiplini hiçbir zaman bozmamalısın devam etmelisin sonuca ancak böyle ulaşabilirsin. Tabi güzel bir beslenme programı ve kardiyovasküler ağırlıklı bir antreman şart.

0|0
    0|0
  • bu senın yarattıgın kalori açığına baglıdır.

0|0
    0|0
  • Kışın kilo vermek çok zor gerçekten hem yediğin içtiğine dikkat etmen gerek hemde sert cardio yapman lazım ama bu şekilde bile ne kadar faydası olur bilmek güç

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşim etkili bir diyetisyenin yazdığı programa uydu ve 1 haftada 5 buçuk kilo verdi abartısız.

0|0
    0|0
  • başlard çok hızlı kilo vriyrsun ancak sonrasında birz sporla desteklen grekiyor msela be şuanda 20 kiloyum

0|0
    0|0
  • diyete baglı

0|0
    0|0
  • Baya baya verilir

0|0
    0|0
  • Benim bir tanıdığım ssğlam kilo vermişti ve hala devam ediyor aynı programa göbekliydi göbeğini eritti. Olumlu cevap alırsın tabi spor hocanın gözetiminde

0|0
    0|0
  • 2 kilo

0|0
    0|0
  • yaza daha coook var verirsin istediğin kadar

0|0
    0|0
  • Bitanem bu sorunun cevabi Şu an kac kilo oldugunla, boyunun kac olduguyla falan biraz irintili. Onlari da soylersen daha saglikli yardimci olabiliriz.

0|0
    0|0
  • 50 gram belki onun yerine survivara gir😊

0|0
    0|0
  • Çok kilo verilir

0|0
    0|0
  • amac kılo vermekse yaza kadar buharlaşırım.

0|0
    0|0
  • ben 2 3 ay ıçersınde 30 kılo verdım fazla hızlı kılo vermek ıyi degıl saglına zarar verıyor ayda 3 4 versen yeter

0|0
    0|0
  • Ayda 3-4 kilo hagdan vermek ideal olur ideal kiloya ulasana kadar

0|0
    0|0
  • iyide en iyi kilo yazın verilir, yazın veremediysen kışın nasıl vereceksin?

0|0
    0|0
  • diyetisyene git iyi bir diyet listesi versin ayda en az 2 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • diyeyi boşver spor yap

0|0
    0|0
  • :) Kilo yazın verilir. Kış döneminde kilo vermek yaza göre daha zor maalesef.

0|0
    0|0
  • yaza kadar gayet fit olursun

0|0
    0|0
  • Yaz yeni bitti dur bakalm

0|0
    0|0
  • Çok kilo verirsin. Bayılıyorum kışta yazı düşünenleri 😁

0|0
    0|0
  • Düzenli çalışırsan eğer iyi bir seviyeye ulaşırsın..

0|0
    0|0
  • Spor yapmayı unutma

0|0
    0|0
  • Sampiyon olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...