Hangisini yapardınız?

sevgilinizle ilişkiye girdiniz ve hamile kaldığınızı öğrendiniz . aileniz o kişiyle evlenmenize karşı ama siz çok seviyorsunuz onunda çok sevdiğini düşünüyosunuz çocuğu aldırırmıydınız yoksa sevgilinize söyleyip bir şekilde dünyaya getirirmıydiniz?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• ailemi ben özel hayatıma karıştırmam karışmazlarda zaten evlenirdim tabiki

1|2
    0|0
    • kızın ailesi seni istemiyo ama

• konuşurum babasıyla, abisiyle.söz veririm mutlu edeceğime, çocuğun olduğunu anlatırım

olmadı gelmek isterse ev tutar nikahlarım çocuk olmus sonuçta aile felan dinlemem.ama ilk önce yapıcı konusurum.en son yol yazdığım.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 6

• Öncelikle Allah Korusun diyorum. Diyelim ki başıma böyle bir şey geldi. Direk aileme söyler nikah kıydırırım. Çocugumuda doğrurum.

0|0
    0|0
    • aileniin tepkisi nasıl olur diye düşünmek bile istemiyorum :D

• Ya sonuçta olmuş bitmiş tepki verseler ne olucak herşey eski haline dönebilicek mi . Karşıdaki kişi beni sevmeseydi eğer düşünmeden aldırırdım.

• Çocuğu istiyorsam doğururum.

0|0
    0|0
  • Sevgilimle ilişkiye girmezdimm...

0|1
    0|0
  • Annem dedıkı.sevgılısı ıstıyosa gıtsın evlensın

0|0
    0|0
    • herkezin anası demiyo işte :D

• Bnm anam sana dedı.yanı bahsettıgın kısı sensen .yada baska bırı.gıtsın evlnsın dıyo.adı karnında cocukla gıttı dıye cıkacagına,sevdıgını bırakmadı actı dıye cıkın adı daha ıyı dıyo.bıgun kabullenırker elbet.affederlr yanı

• bu durum senn basına mı geldi canım

0|0
    0|0
  • malesef ki bu durumu yaşadım. yapmam dediğim bir şeydi ama oldu. 23 yaşındaydım zaten. konu aileye gitmeden evlendik. 6 aylık evlilikte çocuk doğunca durum biraz garip oldu ama ailem bir şey söylemedi. doğrusu ben aldırmaktan yanaydım. eşim istememişti. iyiki de istememiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...