Eliptik bisiklet mi? Koşu bandı mı?

Ben 3 ay önce 13 kilo verdim diyet ve sporla. Simdi yeniden başlamak istiyorum ancak spora gidemeyeceğim. E malum kış yaklasiyo okul falan derken de yürüyüşe pek zaman ayiramayacagim. Bende eve bir spor aleti almaya karar verdim aklimda eliptik ve koşu bandı var ama kararsizim mesela eliptik cardio acisindan daha iyi diyorlar ama daha zorluyomus insani. Koşu bandında da sizlere eklemlerde falan zarari varmis diye duydum. Sizlerin önerileri nelerdir hangisi daha avantajli? Ya da başka hangi aletleri onerirsiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam koşu bandı alırım ekleme o kadar yük bindirmiyor ha ekleminde sorun varsa orası ayrı tetikliyebilir. Koşu bandı +yarı plates fitness yaparsın cokda güzel olur bence. Bisiklet elıptık de güzel olmuyor bence paran olunca bir bisiklet al haftada 1 2 Gun takıl bu sayede daha etkili olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Koşu bandı tercihim.

1|0
    0|0
  • Bahane hazir kis yaklasiyor ve okul😂 bunu yazacak zamanin varsa spora zamaninda vardir

0|0
    0|0
    • 1ay

Spordan kaçan biri değilim aksine seviyorum ama salona gidemeyeceğim ve yürüyüş de okuldan dolayi biraz zor oluyor. Bir de yürüyüşün yetmeyeceğini düşünüyorum. Okula ya da ne bileyim carsiya gidipbgelirken zaten yürümeye gayret ediyorum.

• 1ay

Senin dediğin olsun hadi

• 1ay

sagol ama benim dedigim degil doru lar olsun demelisin 😂

Kızlar Ne Diyor 1

• yürüyüş bandının çok iyi olmadığını okumuştum. kesinlikle bisiklet

0|0
    0|0
Yükleniyor...