Açık havada spor yapmak?

İyi geceler arkadaşlar
Ben Londra'dan bir kaç aylığına geldim İstanbul'a iş için. Sorum şu. Londra'da bilirsiniz parklar çok be alışkanlık işte açık havada spor yapmayı da çok seviyorum. İstanbul'da kendi kendime rahat bir şekilde spor yapabilir miyim hiç kimse rahatsız etmeden yoksa direkt bir spor salonuna filan mı başlayayım?
Şimdiden teşekkürler

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi semte geldin? Bu önemli. mm Kış ayı yağmur çamur olur. Londra'da yağmurlu. Caddebostan sahili veya bebek beşiktaş sahillerine yakınsan dene 1 hafta. Olmuyorsa Salona git zaten bir kaç aylığına gelmişsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende antalya larada yasarken disarda sporumu yapabiliyordum ama İstanbul'da zor gbi gorunuyor bence spor salonuna yazilmalisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İstanbul da sorun yaşayabilirsin bence salona yazılsan daha iyi edersin..

1|0
    0|0
  • havalarda şu aralar çok dışarda spor yapmak için müsait değil ama florya-yeşilköy sahili arası bisiklet sürmek, yürüş için, emirgan koruluğu yürüyüş ve koşu için ve diğer spor aktiviteleri için uygun ayrıca maçka parkı koşu, yürüyüş için çok çok uygun zaten orda çok yürüyen ve koşan oluyor buraları deneyebilirsin ama yok param var diyorsan kalite bir spor salonunuda tercih edebilirsin...

0|0
    0|0
    • 1ay

Londra'da yaşadığım için havanın pek etkisi yok benim için aslında. Bu yerleri denerim. Olmazsa spor salonuna yazılırım. Aslında Hillside yakın. Bakalım belki direkt oraya yazılırım

• 1ay

Yani evet hem yağmurlu hem serin. Kapüşonu geçirip koştuğum çok oldu

• 1ay

anladım kasım aralık ayı boyunca benzer havalar burdada olur yabancılık çekmezsin yani sen kapişonu hazır et gene

• Biliyorsun spor yapana tecavüz ediyorlar burda birde İstanbul diyosun çok tehlikeli sokaklar

2|0
    0|0
  • Nasıl bir spor yapmayı düşünüyorsun fitness mi ne?

1|0
    0|0
    • 1ay

İlk önce cardio sonra da vücut ağırlığı ile yapılan bazı hareketler var

• 1ay

Beşiktaş

• 1ay

sahile yolu
      ya da yıldız tekniğin oralarda bayaga bir yeşil alan var

Kızlar Ne Diyor 2

• spor salonu :D

1|0