Eski nişanlısının fotoğrafını benden istedi

erkek arkadaşım bana çok değişik cesaret göstererek eski nişanlısının fotoğrafını verdi.bende aldım cüzdanıma koymuştum.neyse konuya gelnce dün akşam erkek arkadaşım bu eski nişanlısının fotoğrafını istedi.biraz ters tepki verdim.nedenini sordum yalan söylemek istemyiroum nedenini sorma senlik veya benlik bir durum yok dedi.bende tamam dedim.sonra seni seviyorum seni kırmak istemiyorum.faan fistan.dedi.fotoğrafın bende olduğunu söyledim.o da sendeyse bana ne zaman verebilrisin dedi bende yurtta olduğunu söyledim.neyse yani neden istemiş olabilir? nasıl davranmam gerekliydi?

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar eski de olsa bir erkek eskiden sevdiği birinin fotoğraflarının sevgilisinde kalmasını istemez..bu konuda empati kurman cevap için yeterlidir bence.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sana o fotoyu vermesi göstermesi ve seninde onu alman ve saklaman garip bir olay:Pp sadece tebessüm:Pp

0|0
    0|0
  • sende ne geziyo onun eski sevgilisinin fotoğrafı siz nasıl bir çiftsiniz bu nasıl bişey ya hani biz marjinaldik arkadaş :D

0|0
    1|0
  • bakıp osbir patlatmak istemiş olabilir.

1|0
    2|0
  • Biraz büyüdüğünüzde "amaaaan" demeyi öğreneceksiniz hayatınızdaki kişinin geçmişi için.

0|0
    0|0
  • olur böyle vakıalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• değişksiniz.

0|1
    1|0
  • Seni görebilmek için bahaneler işte ya aman boş işler

0|0
    0|0