Yardım edin...kızlar ne düşünürsünüz?

arkadaşlar ben sevgilimle ayrıldım bana süre verdi erkek sözü verdim 2 hafta daha mesaj atmamam gerekiyo ama dün gece bir rüya gördüm içim çok sıkkın başkasını bulmuştu şimdi arasam onu erkeklik sözünden dönmek istemiyorum ama vicdanım çok rahatsız ne yapayım yardım edin bana siz onun yerinde olsaydınız sözünü tutmadı dermiydiniz ?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ben demezdımm çunkuu bu tarz duurmları hepımız ilşkılerımızde yaşıyoruz... bende sevgılımle tartışıyorum dıyorum tamam bu sefer kesın bıttı bılmem ne neler soyluyorum ertesı gun mesaj atan yıne ben oluyorum veya o farketmıyorr... bence kendı hiç skma samımı bır şekılde duurmu anlat gururda yapma çokezıkde olma durumunu anlat sadece samımı olmak her zman artı puan kazandırır insana ;)

0|0
    0|0
    • dinlemiyor ki dinlese keşke süre verdi düşünmek için beni şutlucak galiba ben onsuz yapamam ki

• NE HALIN VARSA GÖR EMİ :D:D

• peki teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• onla dırek konusma ama arkadaşları aracılığıyla orenebılırsın sonucta mesajı ona atmıcaktın arkadaslarına degıl ki ayrılmıssın baska bırı olabılır hayatında

0|0
    0|0
  • keske tutamıcagın bır söz vermeseydin

0|0
    0|0
    • 2 haftadır tutuyorum ama bugün kalbim acıyor sıkıntıdan ya bulduysa kafayı yerim ben

• madem korkuların var konuş bence cunku kaybedersen daha cok acı cekersın yol yakınken konuş araya soğukluk girmeden

• Rüya tabirlerinden rüyanın anlamına bak.

0|0
    0|0
  • psikolojinde var o senın yaşadığın kaybetme korkusundan dolayı öyle bir rüya görmüşsün. ayrıca ne o öyle 2 hafta mesaj atmama flan. erkeği değil misin git haşin haşin davran ara ne beklıosun :P

0|0
    0|0
    • karşısına çıktım beni dövdü sen nediyosun açıyo mu sanıyosun öyle çok bir şey de yapmadım ama ona ters gelen birşey yaptım

• bir şekilde gönlünü almalısın hanı sımdı degılde olay yatıssın bıraz ozlesın.. bekle o zaman

• peki teşekkür ederim

• bende aynı durumdayım da yani 2 hafta sabır sürem var o yüzden gayet iyi anlıyorum halini her ne kadar zor da olsa dayanman lazım

0|0
    0|0
    • peki dayanıcam teşekkür ederim inşallah kafayı kırmam

• tamam seni dinleyeceğim zaten çok gurursuzluk yaptım eziklik yaptım bana küfür bile etti :)

• sağolasın . olma böyle erkeksin sen güç sende olmalı dayanmayı bil

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...