Siz;hiç nefret ede ede sevdiniz mi?

hiç nefret ede ede sevdiniz mi ? ben sevdim seviyorum . ..sevmeseydim :(( içimde ona karşı hem nefret hemde kahrolası sevgi var. ondan vazgeçemiyorum hatalarıyla bile kabul ediyorum onu :( hatalarının farkındayım ama olmuyor . vazgeçemiyorum her seferinde ne yaparsa yapsın onu affediyorum.. çünkü onsuz olmak beni korkutuyor. onu delice seviyoerum biliyorum ama kötü biri o beni üzüyor . konu o olunca mantıklı düşünemiyorum oysa ki çok zeki bir kızım..duygularım mantığımın önüne geçiyor . duygularım izin vermiyor ondan vazgeçmeme. ama mantığım istemiyor. ne yapıcam ben , onsuz olmakta istemıyorum . ya aslında mutluyum onunla mutlu oldğum kadarda üzüyor beni ilişkimizde bir sorun yok ama ne bileyim o fazla YAVŞAK !

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• aynı durumdayım daha demin ağlıyordum bu yüzden çünkü ne vazgecebiliyorum nede onunla mutluyum yani hem seviyorum hemde bana yasattıkları yüzünden nefret ediyorım ondan sevgi mi hırs mı bu bilmiyorum hazmedemiyorum bazı seyleri onszluk korkutuyo affedyrm susuyorum

1|0
    0|0
    • aynı ben . anlıyorum seni çok zor biliyorummmm çok zor...keşke böyle olmasymış ama kendimizi yıpratıyoruzz

• senn sorunun ne peki canım benim zorla kız dostlarını kabul ettirdi bni bilmeden üzüyo bazen bilerek üzüyo falan

• ya benim onun geçmişi sinirimi bozuyo iğrenç bir geçmişi var.. bide beni durduk yere üzüyor ya hayır yanı birşeyde yapmıyorum ki.

Erkekler Ne Diyor 7

• sen ilk önce ne istediğine karar ver yavrum madem zekisin ve yavşak dediğin birinden hoşlanıyorsun ya da aşıksın o yavşağı düzeltmeye bak düzelmiyorsa da duygularına engel ol yol ver olay bitsin .

0|0
    0|0
  • ben az o fazla yavsakmı oluyorbu akıllı bır kızım dıyorsun oyavsak dıyorsun daha sonra onsuz olamıyorum dıyorsun kusurabakma ama kızım sende az yavsak degılmısın yanı :)

0|1
    0|0
    • ya deme oyle . seviyorum gerizekalıyı hani vazgeçemiyorum ama ya

• aklımı karıştırdın ama ya :))

• ne ıcın ve nasıl ?

• O yavsakmis sendede gram gurur haysiyet asillik yokmus. Tencere kapak olmuş işte daha ne?

0|0
    0|0
  • İlişkinizde sorun yoksa neden üzüyor seni pskopat mı o.? Büyüyünce anlarsın hayatın böyle olmadığını. Keşke gençliğimi bir yavşağa vermeseydim dersin ama iş işten geçmiş olur.

0|0
    0|0
    • derim biliyorum şimdi bile diyorum 3 yılımı ona harcadım onun için herşeyi yaptım ama o ne yapıyo beni üzüyo ama üzdüğünün farkında bile değil

• sende onu üz ozaman bakalım oda sensiz yapabiliyormu?

• yaaa sevgi arkadaş hiç mi gelmez o şişenin dibi bize :-(

0|0
    0|0
  • aşk böyle bişey yavşak dersin ama seversin aşktır buuuu. huyunu sevmesn ama onu seversin

0|0
    0|0
    • :( evet huyunu sevmiyorum ama kalben hissediyorum onu sevdiğimi . boyle değildim ondan oncede başkaları oldu hayatımda ama bunun gibi değillerdi ayrıca o hayatımda olduğu gunden beri gözüm hiç kimseyi görmüyo hiç kimseyiiiiii ..

• ciddi miydin ?

• affet onu banada aynısını yapıyor sevgilim neden nefret ediyosun peki

0|0
    0|0
    • neden mi ? geçmişini düşündükçe. geçmişte yapmadığı pislik yok ya ..halbuki ,asla övemem bu konuda kendimi ama ben çok temiz bir kızım kimse dokunmadı bu zamana kadar bana kendimi kocama saklamak istiyorum aam o ise her çıktığı ile yatmış ya düşnebiliyor musun 40 yaşında bir kadaınla bile,sonra benim yaşımda kızı olan bir kadınlar bile ya bunu nasıl yapabilir ?

• helaaaal :)

• .))

Kızlar Ne Diyor 7

• aşk böyle birşey işte. ona bağlanmışsın tutku olmus seninki cok yoğun yaşıyosun duygularını. sana tavsiyem cok seviyosan cok belli etme.

0|0
    0|0
    • biliyor zaten ne derece de sevdiğimi zaten pişmanım keşke o kadar belli etmeseydim

• bence kendini geri cek yoklugunu anlar zaten agırdan al naz yap ;) eskisi düzene sokarsın zamanla

• öyle yapmalıyım aynen ..anlasın kıymetimi azıcık oda biliyor benim kadar kimse bu kadar değer veremez ona onca şeye rağmen sevemez kendi ağzıyla bile dedi bana .. ama artık kıymetimi analsın

• Duygularının adı: TUTKU.

Sevgiyle nefret yan yana gelemez. Aklını dinleyip radikal bir karar vermen gerek.

0|0
    0|0
  • nefret ve aşk arasında çok ince bir çizgi vardır.ikiside duygu fazlalığından olabilr zatende sevmedn nefret edemezsin

0|0
    0|0
    • duygu fazlalığı evet hemde fazla fazlaaaa

• hem gıcık olup hem sevmek bunun içine mi giriyor hayır de bana

0|0
    0|0

• O kaç yaşında sen kaç yaşındasın canım aynı durumdaym senınle ..

0|0
    0|0
    • ben 19 o 24 . kızların çoğu bu drumda

• Şu an duygularım tamamen bu şekilde ne biliyim bir yandan bana yaşattığı şeyler yüzünden onu öldürmek istiyorum ama sonra bir sözüyle yumuşuyorum bişey söylemesine bile gerek kalmıyo hemen affediyorum her seferinde ama elimde olsa bir kaşık suda boğarım öyle değişik bişey

0|0
    0|0
    • aynen ayneeeeeen .. ne olucak bu halimiz. hep affetiğimiz için kaybediyoruz üzülüyoruz ..

• aynı durumdayım. okudukça kendimi gördüm. 12 yaşından beri yaşıyorum hem de bunu. başka kızlarla mı çıkmadı. daha neler neler. çok bağlıyım ama.

0|0
    0|0
    • vazgeçemiyorsun dimi ? vazgeçilmiyo bunu yaşamayan bilmez millete alay konusu gibi geliyo ... ben onun neler yaptığını geçmişini herşeyi biliyorum ama genede ne yaptım hatalarına rağmen vazgeçemedim ..

• kızlar bende sznle aynı durumdayım :) cok zor cok acı cekiyorum bende aynı seyler adam mesajda kötü buluşunca iyi

• allah akıl fikir versin bunlara

Yükleniyor...