Hatalıyım cezalarını çekiyorum birşeyler yoluna girer mi?

çok hatalar yaptım birileri beni mutsuz etti arkadaş sevgili.. hep en sevdğim insanlardan kazık yedim o süreçte kafamı dinlemedim yaşadığım sıkıntıdan kurtulmak için hemen başka yollar aradım...başkalarıyla yakın ooldum güvendim o yollarda yanlış oldu şimdi hiçbir amacım yok hayatım manaton mutsuzumm bunların hepsının öfkem yüzünden oldgunu dusunuyorumm sakinliğimi koruyamadım bir şey olmayınca zorladım beni sevmeyen insanın sevebileceğini düşündüm birşeyler yoluna gidermı hep böylemi devam eder ?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• gayet normal tepkilerde bulunmuşsun gerçekten sevmişsin sevilmemişsin arkadaşlarına değer vermişsin onlar ellerine imkan geçince gerçek yüzünü göstermiş sonra seni gerçekten sevecek başka insanlar aramışsın doğruyu yine bulamamışsın yapacağın tek şet oturup başkalarını düşünmekten vazgeçip doğru insanı bekleyeceksin gerekirse yalnızlar rıhtımında takıl ama başkaları için kendini zorlama seni sevecek gerçekten değer verecek insan sen peşinden koşmasanda gelip seni bulacaktır bırak yalan sevgiler arkadaşlıkları her şey çıkar ilişkisi olmuş duygulara aşka inan kaç insan kalmış bir bak etrafına sevgini kim hak ediyor bende senin duygularına yaşadım karşılıksız sevgilerle yalan arkadaşlarla 21 yılım geçti ama 7 yıldır sıramı bekliyorum kendimi zorlamıyorum :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• bence böyle gider senin iyi niyetin insanlara olan güveninden kaynaklanıyor sen uzak dursan bile onlar seni bulur gelir

0|0
    0|0
  • Hep öyle devam eder kazık yemeye alışmışsan yer eder sen de yemeden duramazsın aynı başka şeylerde olduğu gibi.Bir laf var da söylemeyeyim şimdi

0|0
    0|0
  • bende cok hatalar yaptım...:(

0|0
    0|0
  • offf be senin baya kötüymüs :ç.s.s.s.

0|0
    0|0
  • girer. Kafa dinlemeye devam et. Gün gelecek özü anlayacaksın. O zmn mutlu olmaya bşlarsın .

0|0
    0|0
  • Hemen yakın oluyosan çabuk yol alırsın. Erkekler zor kızların peşinden koşar

0|0
    0|0
    • her ıkı yoluda denedım sevmeyen sevmez ıste ne yaparsan yap

• Hmmm. Sana gönderme gibi olmuş. 10 tane söyliyim 1 ini üzerine al. Benim gözüme çarpan mantıklı düşünmüyor lafı. Yolver üzülmene deymez.

• sonuçta o kızıd A aldatı zaten aynı anda gorusuyomus ıkımızlede

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...