Kapat

Neden böyle yaparlar?

bir erkek sevgilisine neden sürekli eski kız arkadaşının ona özledim mesajı attığını , kızların sürekli ona asıldığını ve daha önceki çıktığı kızları hep kendisinin terk ettiğini söyleyerek kendisini yükseltmeye çalışır veya karşısındakine o şekilde göstermek ister benim ki sürekli böylede merak ediyorum dışarının bana ilgisi oluyor bunada bozuluyor o yüzden midir bilemedim sizce neden?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini bulunmaz Hint kumaşı gibi göstermek istiyor sana. Sor bakalım ona: Neden terk etmiş bütün kız arkadaşlarını. Hep hatalı olan kadınları mıymış yani? Benim sözümden çıkma mesaı veriyor sana inceden incedenç Böyle kontrolcü manyaklardan uzak durmak lazım, dikkatli ol.

2|0
    0|0
    • evet onun istediğini yapmamı istiyor sürekli ama ben pek takmıyorum

• Takmamakla kalma, ona hiç takılma bence. Seni kontrol etmek istiyor. Bu kada kadınla yürütemediyse demek ki sorun kendisinde.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• ya onda bir manyaklık vardır ya da artık ayrılmak isteyip açıkça söyleyemediğinden ayrılmak için elinden geleni yapıyordur.

1|0
    0|0
    • ayrılmak gibi niyeti olsa ben bir kaç saat aramasam nerdesin niye sessizsin napıyosun diye hemen arayıp veya mesaj atmaz dı

• maddi yönden biraz sıkıntısıda var ikimizde çalışıyoruz ama onun sıkıntısı çok o yüzden de biraz kendini ezik hissediyo galiba ben her ne kadar ondan bişey istememeye çalışsam da o bu yüzden de kendini kötü hissediyo galiba

• evet bu nedenle olabilir. ancak bu şekilde davranması iyi değil. aşırı takıntı yapmış gibi. hiç sağlıklı değil. kendini ezik hissetmemek için başka şeyler yapabilirdi ama doğrudan sana karşı bunları söylemesi aslında seni ezmek istediğini gösteriyor. "sen o kadar da iyi değilsin, kendini bişey zannetme, elimi sallasam ellisi, asıl sen benimle birlikte olduğun için kendini şanslı say..." gibi konuşuyor aslında. hep böyleyse bence ayrılığı düşünsen daha iyi olur.

• onu söyleyenlerin cogu egolarını tatmin ediyor.kendini bir halt sanıyor.erkekligine laf ettirmemeye calısıyor.fakat yine onu söyleyenlerin coguna kızlar tekme vuruyor.

2|0
    0|0
  • başına tarak arama kompleks li uçarı ve doyumsuz ondan bir baltaya sap olmaz uzak dur etrafım öyletipoler ile dolu gördümmü yolumu değiştiriyorum hemen

2|0
    0|0
  • sebebi onlar öyleysi sen değilsin mesajıdır. bir nevi hem kıskandırmak hemde ben buyum demek için. Havalı bir tip galiba biraz..

2|0
    0|0
    • o kadar da havalı değil ama öyle olduğunu düşünüyo

• işte öyle olduğunu sanınca işi berbat ediyo tabi.. Bence tatlı dille anlat

• seni gerçekten sevmiyor seninde ayrılmanı istemiyor başka kızlar peşindeymiş gibi göstermeye çalışıyor yani sen bırakırsan başkasına giderim der ta ki o senden ayrılacağı zamana kadar senle olmak ister

2|0
    0|0
  • ezıklık denır buna kendını hıcbır okun yerıne koyamamıs ve bu sekılde kıza salak salak konusarak aslında ben bır hıc degıl ve ben bır okum anlamına getırmıs :)

2|0
    0|0
  • Seninkinde var problem.

2|0
    0|0
  • Kendisine bağlamaya calışıyordur aklı sıra

2|0
    0|0
  • mallık bedavada ondan:D

2|0
    0|0
  • Ablam seninki daha ergen belliki :D bunlari ben ortaokulda yapiyodum :D

1|0
    0|0
  • senden ayrılıyorum deyip bir anda onu şok etmeye ne dersin :)))

1|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu yeterince sahiplenmediğini düşünüyor olabilir, fazla kıskanmıyorsan kıskandırmaya çalışıyor da olabilir. Veya sana " Bak beni isteyen ne çok kişi var ama ben seninleyim değerimi bil" mesajını vermeye de çalışıyor olabilir..

1|1
    0|0
Yükleniyor...