İnternette eğlence...

Konu: Aşırı uğraş. Zihinsel olarak yorulma çökme.

Netice: Elde var sıfır.

Soru: Her şeyi yaptığın halde hiç bir şey elde edemezsin, bu seni daha da cesaretlendirir çünkü dibe dokunduğunu düşünürsün, artık fırlayıp çıkma vaktidir dersin, fakat elinde yine bir şey yoktur. Gitme vakti dersin. Tabi bedensel, zihinsel ve ruhsal bütün enerjin bitmiştir. Ne yaparsın? Nerelerde oyalanırsın? Nerelerde aklını dinlendirirsin? Az bir el atın birilerini şaapmak üzereyim.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İleriyi düşünürüm, kendimi zorlarsam ileride nerelere geleceğimi düşünürüm. Sevdiklerimi düşünürüm, eğer benim üzgün ve coşturikleşmemiş halimi görseler nasıl üzülürler diye düşünürüm. Sonra silkelenmeye çalışırım, kafamı dağıtmaya çalışırım. Yürürüm, yazı yazarım vs. Güzel şeylere odaklanırım, bana iyi gelen insanlarla bir şeyler paylaşmaya çalışırım.. :)

0|2
    0|0
    • Tamam.

İnternette napıyon? Şimdi burası yeni büyükşehir belediyesi olduğu için, alt yapı çalışması her sokakta. Millet arabasını kapalı garajlara park etmiş uzun zamandır toplu taşıma kullanıyor. Her taraf toz toprak. Bu sıcakta terle toz ı ıh... Dışarı çıkmıcak bişey lazım.

• Fit vücut ve resim senin favorilerin anladım.

Doctor Who seyret diyosun... Süpersin.

• Yok fit vücutluktan değil hareket iyi, hem sana iyi gelir hemde zamanını geçirir. Hayır resimle de öyle çok çok ilgili değilim:) tutmadııı:)

Evet o iyidir bak tek tük izlediğim dizilerdendi bir ara. The Walking Dead sevende çok ama bilemiyorum canın hangisini çekerse artık:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...