Karın çalışmasından sonra kuyruk sokumunda ağrı?

Özellikle göbek yağlarını eritmek için batın çalışması yapıyorum (her biri 15 birim olmak üzere yarım ve tam mekikler, plank ve bacak kaldırma egzersizleri) ama bu kadar çalışmadan sonra bile (4 dk anca sürüyor) kuyruk sokumunda bir ağrı oluşuyor ki bacak kaldırma hareketinde ellerimi belime desteklememe rağmen.(zeminde de sadece minder var) Uzun bir süre önce aynı bölgeden ameliyat oldum ama çok oldu artık bir yan etkisini görmemem lazım. Sizce sebebi nedir?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşim sen hala bolgesel egzersizlerle sit upla (mekik) leg raiseyle plankla gobek yagini eritebileceginimi dusunuyorsun mekik bel ve klca bagi kaslaro kuvvetli olmayan kisiler icin sakatlanma riski dogrurur ve surekli yapilan mekik setleri faydadan cok zarar getirir senin durumunda buna bir örnektir ve ayrica bu hareketleri bosuna yapiyorsun sanirim karin kasi gelistirmek gibi bir hedefin yok fakat bolgesel karin egzersizleri yaglari eritmiyor sadece karin kaslarini guclendirir ve protein alimiylada desteklenirse karin kaslarini buyutur fakat bu seni sevindirmesin cunku karin yagi olan birisinin six packleri olsa dahi gorunemezler :) karin yagi eritmek istiyorsan bu calismalari degil cadio calismalari yapman ve diyetlede desteklemen gerekli

0|1
    0|0
    • Bilgi icin tesekkurler. Artik mevsim kis, spor salonuna gidecek durumda yok. Evde ne yapilabilir bunun icin.

• Tekrardan çok teşekkür ederim. Kas yapmak gibi bir niyetim yok zaten. Şu yarım Dünya'yı düzleştireyim benim için kafi :D

• Rica ederim umarim kurtulursun o yarim dunyadan :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...