Kum saati vücut?

Vücudum armut vücut tipi ama ben kum saati yapmak istiyorum yapmam gereken spor önerir misiniz? ne yapmalıyım? 78-60-94 ölçülerim

Güncellemeler:
1ay Yani kastım göğüsleri büyütmek değil omuz genişletmek falan kalcayla orantılı yapmak buna göre tavsiye verirseniz sevin
1ay Sevinirim*

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• yag oranını dusurmelısın yag oranın ıstedıgın sevıyeye çektıgınde genetıgın nasıl ise o şekilde vucudun orantılı çıkacaktır bununla beraber basen kalçalarını ve omuzlarını ağırlık kaldırarak egzersızle geliştirisen eger istedıgın simetriye ulaşabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gogusu buyutecek bir spor dali malesef yoktur spor bir estetik ameliyat olmadigi icin goguslerinde buyumezler gogus calismasi yapsan bile yalnizca kaslarin gergin durmasini ve gogusun sikilasmasini saglarsin buda uzun surer ve buyutmussun olmazsin kalca icin durum tam tersidir egzersizle kalcani buyutebilirsin ve gozle gorulur bir sonuc alirsin ama vucut tipini armuttan kum saatine dondurecek dogal bir yontem yok rahatsizsan goguslerine slikon yaptirmani oneririm

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu vücuttan kum saati çıkarmanın tek yolu silikon olabilir tatlım yani spor yaparak göğüslerini büyütemezsin, yine de seksi bir kadın olabilirsin, tabi kendini kum saati diye şartlandırmaman için söylüyorum bunları

0|0
    0|0
  • Vücut tipi doğuştan yani benim kum saati maalesef

0|0
    0|0
  • bence hic de fena değilsin

0|0
    0|0
  • fitness yapıcan

0|0
    0|0
  • Görmem lazım