Kapat

Aziz yıldırım TFF başkanı olursa?

Yıldırım Demirören istifa etmiş veya yakın tarihte istifa etmesi bekleniyormuş. aziz yıldırımda Fenerbahçe'deki koltuğu sallandığı için vs bir çok sorun nedeniyle, Fenerbahçe'deki koltuğunu bırakıp. TFF başkanı adayı olacakmış. peki gelelim sorumuza aziz yıldırım TFF başkanı olursa tepkiniz ne olur?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun derdim bir fenerli olarak 😠

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir şey olamaz. Diyelim ki oldu biz ne tepki verirsek verelim boş Türk futbolu zaten kötü durumda o da Türk futbolunun sonu olur

0|0
    0|0
    • Çok yalnış düşünüyorsun kardeş evet kendisi Fenerli ve bu yüzden Feneri kolluyacanı düşünüyorsun bundan gayet haklısın ancak maali olarak düşün bide Fener ne zaman beşiktaş veya galatasaray gibi para sıkıntısı çekti? hep aziz yıldırımın maali konulardaki zekası sayesinde çok nadir. ayrıca aziz yıldırım kulüpler birliği başkanıyken yayın gelirlerini %68.9 kadar çıkarmıştı şuanda %30 larda geziyor.

• Feneri kollayacağını düşünmüyorum daha doğrusu böyle bişe olamaz derken feneri kollayacağını düşünmemiştim. Benim aziz yıldırım'a her konuda güvenim 0. Bana göre Türk futbolunun 2 katili var. Yıldırım Demirören ve Aziz Yıldırım. Birisi Şu an baskan ondan sonra da diğeri olursa Türk futbolu biter. Neden Aziz Yıldırım futbolun katili dersen bu kadar başkan geldi geçti herkesle uğraşan sokağa çıkartmam hesabimi yasal yoldan veya yasadışı yollarla çözerim diyen tek başkan bunları söyleyen bir adamın Türk futbolunun en üst mertebesinde olması sonumuz olur.

Kızlar Ne Diyor 3

• Türk futbolunun başı sağolsun o zaman bizi bitirdiği yetmedi tabi

0|0
    0|0
  • Aziz yildivimi tebvik edeviz nolcek 😂

0|0
    0|0
  • futbol bitmiş demek olur Aziz yıldırım olursa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Türk futbolunun böyle mafya ağzıyla konuşan insanlara ihtiyacı yok uzak dursun.

0|0
    0|0
  • Olumlu karşılarım vizyonu geniş. Sınırsız yabancı fikrini ilk ortaya atan odur. Bu arada Beşiktaş taraftarıyım

0|0
    0|0
    • Aynen kulüpler birliği başkanı olduğu zamanlarda yayın gelirlerini inanılmaz yükseltmişti.

• Adaylığımı koyarım :)

0|0
    0|0
  • Eski kulüp başkanlarının kesinlikle TFF başkanı olmaması lazım. Ki bu isim Aziz Yıldırım olacaksa hiç olmamalı. Kendisi çok iyi bir Fenerbahçeli.

0|0
    0|0
  • Aziz emmiyi TFF başkanı seçmez kimse, yani biraz aklı olan seçmez

0|0
    0|0
  • Aday olmaz tff ye

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun derim anca

0|0
    0|0
  • Olsun benim için sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • ebenize atlar :D

0|0
    0|0
  • Olmaz artık ailesine vakit ayıracak çok yıprandı

0|0
    0|0
    • Ben artık bu sözüne inanmıyorum aziz yıldırım koltuk hastası birisi heri 2005'den beri bırakacam aileme vakit ayıracam diyor.

• Bu sefer Yargıtay açıklandığı an kongre kararı alacak en geç 2018 mayıs

• Futbol içinden geçer mk azize yıldıvım

0|0
    0|0
Yükleniyor...