Zayıflamak istiyorum, ne yapmalıyım?

Daha önce fitnessa gittim 1 ay kadar fakat istediğimi elde edemedim, asiri kilolu değilim boyum 168 civarında 60 kiloyum, üst bacaklarım kalın ve büyük bir kalcam var, ince bacaklar ve ufak bir kalcaya sahip olmak istiyorum, aynı zamanda esnek olmak istiyorum. Neye gitmeliyim? Plates geldi aklıma ama pek bilgiye sahip değilim, önerilerinize ihtiyacım var.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Plates kesinlikle senin aradığın şey ek olarak squad ve zumbayla bacağını kalçanı sıkılaştırır daa güzel olursun

1|0
    0|0
    • 1ay

İlk olarak plates ile mi baslamaliyim

• 1ay

Tamamdır, cok tesekkur ederim

• 1ay

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu :) umarım istediğin gibi olur

En İyi Kız Görüşü

• platesten çok bacak çalıştıran egzersizler var onları dene bence, yürüyüş ve koşma da bacaktaki yağları yakar, spor çok önemli fakat yedigin şeylere de dikkat etmelisin, spor yaptığın günler protein tüketmeye çalış daha çok faydasını görürsün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • zumba yap şekeri ve tatlı türlüerini tamemen bırak

1|0
    0|0
    • 1ay

Kalçam küçülsün istiyorum, zumba dahilinde hepsinden korkum kalcamin böyle kalması

• 1ay

yok yapmaz şekil veriri merak etme eritir

• 1ay

Tamam teşekkürler

• Bence plates fitness karışık çalışmak çok mantıklı ben bel Basen çevrem yaglaninca öyle çalışıyorum çok etkili oluyor

0|0
    0|0
  • Günde 1 saat yürüyüş

0|0
    0|0
  • Yemeği kesinlikle azalt

0|0
    0|0
  • yeme doğanın kuralı belli aldığın kalori yaktığından çok olursa kilo alırsın

0|0
    0|0
  • az ye çok sıç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacak ve kalça için egzersiz yap canım en önemlisi bu. Makarna ve pilavı kes. Çikolatayı, ekmeği azalt. İmkanın varsa yürüyüş, koşu yap. Birkaç aya incecik olursun :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...