Spora başlamalı mıyım?

Merhaba ben hazirandan beri doktor eşliğinde diyet yapıyorum başlangıçta 103 kiloydum şu an 84 boyumda 170. Spor yapmak istiyorum sizce bir spor salonuna yazılmalı mıyım? Yoksa biaz daha beklemeli miyim? Birde spor salonunda dalga geçme olayı vs olur mu?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonunda kesinlikle dalga geçmek diye bişey olmaz merak etme çekinme herkes manken gibi gidip orda spor yapmıyor ya herkes zamanla gelişiyor sonuçta örneğin ilk zamanlar gittiğimde 40 kilo bacakla 20 kilo göğüs hareketi yapıyodum şimdi bacak 300 göğüs 85 kilo yapıyorum herşey zamanla ve spora verdiğin emekle olur haftada 6 gün spora gidiyorum ben mesela bunun çok yararınıda gördüm tavsiye ederim kesinlikle sporu

0|0
    0|0
    • 1ay

peki çok zorlar mı hocalar?

• 1ay

Herkesin kapasitesine göre ağırlıklar var yapabileceğinden fazlasını yapmaya çalışırsan kasın ezilir hatta bağlar kopar sakatlık olur hocalarla rahat yaparsın ilk 1 hafta ısınma antrenmanı yaptırıp sonra seni programa alırlar

En İyi Kız Görüşü

• Diyetisyeninin zaten başından beri spor yapmanı söylemiş olması lazım aslında. Bence geç bile kalmışsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kimse dalga geçemez.. salondak herkes fit mükmellem vücudlara sahip değiler ya

0|0
    0|0
  • Spor eşliğinde daha çok kalori harcarsın dolayısıyla daha çok zayiflarsin daha faydalı olur senin için bence. Dalga geçecek olcak sanmıyorum. Ama Olursa da Açsınlar bir taraftarıyla dalga geçsinler.

0|0
    0|0
  • Dalga geçme olayı olmaz. Ama insanlar bakar buda senı rahatsız edermi bilemem.
    Umursamazsan kazanır. Vazgeçmeyi düşündüğün an kaybedersin

0|0
    0|0
  • spor salonunda kimse kimseyle dalga ggeçmez her kes kendi halinde dir =P

0|0
    0|0
  • Dalga olayi asla olmaz zaten ne icin gidiyosun oraya spor yapip fit kalmak icin beklemene ne gerek var spor yapcaksin kas deyil

0|0
    0|0
  • yazıl szararı yok. fiziğin iyi olsun

0|0
    0|0
  • Yazık neyi bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Dalga geçilmez ama bakabilirler sen önemseme sporu başkaları için değil kendin için yap.

0|0
    0|0
  • bence yazıl. başklarına aldırış etme. benim annemde 105 kilo. nasıl zayıfladın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Git bence sağlığın için Olsa da sen hedefine odaklanmalısın milletin ne dediği önemsiz salla gitsin umarım iyi sonuçlar alırsın ☺

0|0
    0|0
  • Spora başlamalısın vücudun sıkılaşması gerekiyor😌

0|0
    0|0
  • Başla. Kimse dalga geçmez merak etme

0|0
    0|0
  • gec bike kalmissin

0|0
    0|0
Yükleniyor...