Bir yorum lütfen?

Bana biri şişmansın dedi tayt giydiğimden tabi kilolu gösteriyorum ama birazda olsa zayıflamam gerek? Sevdiğimle buluşcam yeniden bir ümit güzel olmam zayıflamam lazım 2 3 gün biraz kendimi sıkabileceğim yiyecek vb şeyler söyleyin? Biraz olsun şişkinlik var bende ondan kurtulmam gerek

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bence olduğun gibi ol ben şişman seviyorum mesela sevgilin nasıl seviyor onu ne kadar yakından tanıyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

2 yıldır tanıyorum ama boyum kısa olduğundan tayt giymek beni biraz şey gösteriyor pantolon nadir giyerdim hepte onun yanına gideceğim zaman tipsiz oluyorum o kadar hazırlansam da. 48 kiloyum şimdi öyle dedi diye kafaya taktım ve sevdiğim ayrılmıştık biz sinirle söyledi çok şey yaşandı ya kavgalar tartışmalar küsmeler barışmalar bir daha olmasada son kez bir kaç gün görücem

• 1ay

Anladım inşallah herşey istediğin gibi olur

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların görünüşün hakkında yorum yapmasına pek izin verme bence. Herkesin zayıflık veya güzellik algısı farklı sonuçta.
    Yine de kendini beğenmiyorsan, bir kaç günde zayıflamanın ya da sıkılaşmanın bir yolunu duymadım ben; ama internette bir takım sporlar var ve bunları yaparsan birkaç ay içinde istediğin görünüme ulaşabileceğini düşünüyorum.
    Eğer sevgilinle buluşacaksan da kendini güzel hissedeceğin bir şeyler giyinmeye bak şimdilik. Tabi bu benim görüşüm. Kolay gelsin şimdiden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 2-3 günde nasıl zayıflayacaksın pek mumkun degıl gibi

0|0
    0|0
  • Boşver önümüz kış iyi böyle

0|0
    0|0
  • Yarım mekik Çek siskinlige iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Şişmansın sen tamam mı

0|0
    0|0
  • 2 3 günlük ne ya

0|0
    0|0
  • Ya arkadaşım bırakın yok sevgilim gelecek yok bir yere gidecem. Hayatı kendiniz için yaşayın kendiniz için. Fiziğine erkek arkadaşın laf eder diye değil kendine güzel gözükmek için dikkat et. Yoksa günü kurtarırsın senden de bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • 2-3 güne kilo veremezsin net 1 2 hafta

0|0
    0|0
  • güzellik zayıflık mıdır?

0|0
    0|0
    • 1ay

Her kız zayıf olduğunda kendini güzel hisseder yani biraz zayıflasam yüzümde zayıflar ve zayıfladıktan sonra daha bir kendine bakmaya başlar kendini iyi hisseden kadın bakımınıda yapar makyajınıda fizik önemli

• 1ay

fizik önemli mi? Evet sizler nesnesiniz, eşyasınız. İnsanlar eşya alırken kullanışına ve duruşuna bakar. Lakin kadın dediğin namusu edebi ahlakı ve dürüstlüğü ile erkeklerin sevip saydığı bir canlıdır.

• fil gibi yeme sende

0|0
    0|0
  • foto atsan ona göre yorumlanır

0|0
    0|0
  • Birinin dedigine gore hareket etmemelsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Siskinlik için haftalik kürler deneyebilirsiniz 😊 istersen birkaç öneri verebilirim ayrıca toparlayici karın bölgesini yok edici tayt lar var onları kullanmayi denemelisin

0|0
    0|0
  • Sen anca döner tezgahında döne döne eritirsin yağları

0|0
    0|0
Yükleniyor...