Kızın bana karşı olan tutumu... Bende gözü var mı sizce?

arkadaşlar 8 aydır gittiğim kursta bir kız vardır bende hoşlanmıştım. bakışları farklıydı ve dokunmalar elini tutturmalar sonra bakıpta iç çekmeler çaya gittiğimizde

sonra ben kursa gidemiyordum yanii çalışıyordum 1 ayın 2 haftası gelebiliyordum haftanın 3 günü kurs o da bir perşembe günleri geliyordu daha sonra ben işten ayrıldım kursa bir gün gittiğimde hoca dedi bak ismimi söyleyerek...var flan o da bir... var zaten gözleri yeter onun baksana dedi oda gelmiyorki dedi başkada kimse yokki dedi. . dedim bende yenii işten ayrıldım gelemiyordum falan

sonra ben buna yaklaşmayaçlaştım yakınlaştım bu iyice dengesizleşmeye başladı bir anda çekti kendini söylemleri felanda değişti yanii ne olduğunu anlamadım... konuşmlarıda aynı şekilde değişti kırıcı olmaya başlamıştı başkasını tercih etti onla beraber oldu..

bu ilişkileride 16 gün sürdü bitti ve bende o süre içinde onun bu tutumundan dolayı ilgimi alakamı kestim hiç suratına bakmıyordum onun daha sonra selam vermemeyede başladım.. arabamada bindirmiyordum yanlarından basıp geçiiyordum kurstan ablalarla onları almıyordum ve oda bu sürede sürekli yanıma gelip bana dokunmaya çalışuıyordu konuşmaya çalışıyordu geliyor bir şeyler söylüyor bende hiç sallamıyordum ama gözleri sürekli bendeydi sürekliii bunu fark ediyordum diğer kadınlarla samimiyken konuşuyorken hep öyleydi sizce bu kızın bende gözü var mı? var ise neden beni tercih etmedi...

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

bu soruları neden gizli sormuşum anlamıyorum ama kız harbiden yaaramazmış kıza itiraf bile etmedim ona aşık olduğumu içimden gelmedi bilmiyorum niye öyle yaptım ama

0|0
37|27

En İyi Kız Görüşü

• bazı kızlar erkek delisidir herkesi etkisi altına almak ister önüne geleni arkadaştan öte bir şekilde yakalamak ister (benim öyle bir arkadaşım var uyarılarıma rağmen hala devam ediyo bu hareketlere) bu kız da sana aynı şekilde yaklaşmış bence seni elde ettiğini fark edince geri çekilmiş ve istenilen kız olmayı başarmış kısmen. başkasıyla çıkmasıda aynı şekilde gelişen bir olaydır zaten baksana 16 gün çıkmışlar. neyse o çıktığı kişiden ayrıldıktan sonra egosu falan incinmiştir ve yine istenilen kız olabilmek için sana aynı şekilde yaklaşmıştır. bu kızdan bir halt olmaz kısacası

1|1
    1|0
    • olay bu işte

• helal olsun gelecek hayatında başarılar :D

• Saol sanada

Kızlar Ne Diyor 36

• Cevap basit, seni ilgini çekip kendisine bağladı o da hoşlanmıştı mutlaka, hoşlanılmak da hoşuna gidiyordu.

Senin yokluğunda başkasına gönlü kaydı, seni göz ardı etti, herşeyi berbat etme diye de çirkef davranarak o ilişkisine güvenerek seni kendinden uzaklaştırdı...

Diğeriyle işler yoluna gitmeyince aynı takdiklerle seni yeniden elde etmeye, ve boşta kalmamaya çalıştı,

Şimdi de onun içi gidiyordur, ee ne de olsa sevilmek mi güzel yoksa vazgeçilmek mi? Tabiki de sevilmek.

O ilgini alakanı tekrardan kazanmaya çalışacaktır, ama diğer ilişkisi tekrardan düzelmeye başladığında sana yine tekme vurması hiç zor olmaz.

sana tavsiye, yüz verme ki değer bilmeyi ve herşeyin bir bedelinin olduğunu öğrenebilsin... Eğer affedersen bunu öğrenmekte gecikecektir.

Unutma, bazen hiç tanımadıklarımız bizi hali tavırlarıyla eğitir bize ders verir, o bu dersi haketti, ondan esirgeme...

1|1
    0|0
    • onla beraberken onu tercih ettikten sonra faceten ilişkisi var yaptı.. benden o süreden başlayarak 1 ay boyunca ilgimi alakamı kestim arabamada almıyordum suratına hiç bakmadım bakmıyordum vee selamı sabahıda kestim aşamalı olarak ama gözleri sürekli bendeydii.. fena bozuluyordu gelip konuşmaya çalışıyordu kaç seferrr o ilişkiside 16 gün sürdü zaten

• o iş bitti yaniii o seçimini yaptı o zaman kankasıyla konuştuk biz bununda haberi vardı o şuan çokmutlu dedi bizde mutluluğunun bozulmasını istemiyoruz dedi... ama şimdi iyiyiz yaa konuşuyoruz baktım ayıp oluyor birazda kendi çıkarlarımı düşündüm..

• Hımmm anladım...

• kiz belki de bu cepte diyerek seni umursamadi, sonra ilgiyi kesince sana yonelmeye basladi. kiz belki sonradan senin kiymetini anladi, ve kiz belki senin ondan hoslandigindan emin olamadigi icin baskasini tercih etti, kendine guven ve bir isik goruyorsan pesinden git.. ama kizda biraz dengesiz gibi

0|1
    0|0
    • ama dikkatli okuduysan başkasını tercih etti arkdaşıyla konuştum ben konuştuğu biri varmış dedi yanındaymış oda ve o şuan çok mutlu dedi mutluluğunun bozulmasını istemiyoruz dedi..

• o kismi kacirmisim, eger mutluysa arkadasiyla, seni kiskanmamasi lazim bence

• kıskanmakmıdır bilmiyorum ama cidden bu tavırlarıma suratınaa bakmamama kendimi çekmeme hakikaten çok bozulmuştu hanii onun için etkisiz hiç bir şey olmayan biri olsam her halde böyle bozulmaz kurstaki kadınlar bile diyordu hep gözü sende diye ben onlara samimiydim onlarla şakalaşıyorduk hep sende gözü diye..

• dünyada kız mı kalmadı?. Sen takma kafana. Daha uyumlu kızlar çıkacaktır karşına

0|1
    0|0
  • Eşin değil sevgilin değil, kursa gittiğin süreçte senden hoşlanmış, kursu sarkıttığındada başka birine odaklanmış olabilir

0|1
    0|0
    • iyide madem öyle niye diyorkiiii ? madem bende gözü olan beni istemezmi kursu sarkıttığım dediğim odazaetn haftada 3 günlük kursta 1 gün geliyordu ve benimde çalıştığım için bazı zamanlar gelemediğimi biliyordu..

• Bence var sana öyle davranmasida kursa bir süre gelmediğinden böylece onu "aksatdiğindan kaynaklanıyor..Sen yine böyle davranmaya devam et o sağ sola iki bakar üç bakar bidahada bakmaz çünkü seni unutamadiğinin farkına varır..Bu kız kesin seni istiyo(yanı başında) Senin içinde değeri yüksekse bir zaman sonra acılmalısın..Kızlar coğunlukla sert erkekleri severler fazlada yavşama yani gönlü olsun diye

0|1
    0|1
    • yaa bir acayiplik var dengesizlik değilmi şimdii bu arkadaşım sonuçta bir erkeklik gururuda var ...

böyle davranmaya derken bbaktım ayıp oluyor sonra konuşmaya başladım yaaa şu an iyi aramz

• evet biraz ama kız gönlü naparsın..

• Bence bu kızın istediği sadece sevilmek. Yani senin onu sevmen ona güç veriyor ama bencilce gelebilir bu kızın seni sevdiğini sanmıyorum. Hoşlanıyor olabilir ama sevildiğini, hissetmek istiyor bence sadec

0|1
    0|0
    • yaniii yaramazmı eee neden böyle davranıyor o zamn ? hele geçen ne dedi biliyormusun benim düğünüme gelirsin değilmi dedi şaşırdım vallahi..

• ne acayip yaa 25 yaşında kız... ama kurstaki kadınlar diyorki o senden iyisini bulamaz.. emin ol diyee

• İşte düşünemez

• bence aynı anda bir kaç kişide gözü varmış :) birini bitirmiş sana başlamış yine. sağlam papuç değil. senden daha fazla etkileneceği biri olursa yine aynısını yapar. onla çıkar. bitince sana yazılmaya başlar.

0|2
    0|0
    • o süre iççinde onunla beraberdi ama

• onlayken sana yazılıyorsa hiç güvenme

• yaniii konuşmaya çalışıyordu ben yüz vermiyordum hiç suratına bakmıyordummm... zamanla selamı sabahıda kestim... gelip konuşmaya çalışıyordu vee ben bir şey yapmıyrdum

• seni elinde tutmaya çalışmışş bence. gözüde var kesin ama onun bir kaç başka erkektede gözü olablr belki

0|1
    0|0
  • Arkadaş mennfaatci anlaşılan sana yakınlaştı baktı sengelip gitmiyrsun başkasına yanaştı ardından istediğini alamayıp tekrar oklarını sana çevirdi aman uzak dur derim böyle tiplere güvn olmaz yarın başkasını bulur ona konar daldan dala anlıcağın..

0|1
    0|0
    • ama arkadaşım ben geldim sonrasında oda biliyordu vardiyalı işteydim vede çok yorgun çıkıyordum...

onla beraberken onu tercih ettikten sonra faceten ilişkisi var yaptı.. benden o süreden başlayarak 1 ay boyunca ilgimi alakamı kestim arabamada almıyordum suratına hiç bakmadım bakmıyordum vee selamı sabahıda kestim aşamalı olarak ama gözleri sürekli bendeydii.. fena bozuluyordu gelip konuşmaya çalışıyordu kaç seferrr o ilişkiside 16 gün sürdü zaten... sence burda benle ilgili bir şey olabilrim

• Ozman salla gitsin

• eeee sen olsan böyle benim gibi düşünmezmiydin. ?

• Bence bu kız dengesiz ve derdi senin arabandı sen değilsin bence, böyle tavırları sürekli değişen birinin nesini seviyorsun, ayrıca 16 günlük ilişki mi olur, kararsız ne yaptığını bilmeyen biri işte. Sen bu kızı daha fazla düşünme ve daha düzgün daha dengeli birini bulmaya çalış. Ayrıca ne o öyle bir eline dokunmalar yaklaşmalar sonra uzaklaşmalar, hiç güven vermedi bana. Sen boş ver bu kızı.

0|1
    0|0
    • madem niye bu kadar ilgi gösterdiki ?

• Arabanla bırak diye olabilir, bizim okulda iki kız var bir kızla sırf bu yüzden arkadaşlık yapıyolar. Sorun sende değil ki, o kızda. Çıkarcı insanlardan uzak dur, öyle olmasa bile bir hoşlanmış sonra hemen vazgeçmiş başkasıyla çıkmış. Güven veren bir insan değil ki. Sen daha ağırbaşlı bir kız arkadaş bulmalısın.

• Oynuyor senle.Boşver kovalasın.

0|1
    0|0
  • çok şükür bitire bildim :) bence gözü var.yani o kadar bakmalar,konuşmaya çalışmaları boş değil.

1|1
    0|0
  • Sorunu decodere bağladım... Çözülünce okuyup cevap vereceğim...

1|1
    0|0
    • nasıl yaniii ? anlamadınmı bu sorudan hiç bir şey ?

• Hepsi dediğin dönüp dönüp tekrar ettiğin ve gereksiz ayrıntılara boğduğun şeyler... Sen dediğimi yap, açık açık konuş ve cevap iste... Yoksa iki ileri bir geri canı sıkıldıkça seninle oynar bu kız.

• yok artık öyle bir şey olamaz bu işte var bir şeyler ama anlamıyorum yanii yoksa ben bir bayanın yanında bu kadar tutulmam ve aslada tutulcak biri değilim.:.

• gözü var mı yok mu bilemem ama dengesizi napacaksın?

0|1
    0|0
    • okudunmu ? teşekkürler yorumun için..neden böyle yapar

• ya sana çok aşıktı trip attı ya da senden açıkça hoşlanmıyordu.bilemicem ama ilki gibi duruyor sonlara doğru.tek bildiğim kızın sorunları var kafasında!

• yok yanımda da rahattı yanii arkadaşım ben biraz rahat değildim..

• E- Roman okuyamıyorum. Kısa bir özet le güncellersen çok iyi olur.

1|0
    0|1
  • bence var. sen onla ilgilenmeyince sana sinirlenmiş nispet yapmak için başka birini denemiş dikiş tutturamamış. aklı yine sende kalmış, gelmiş işte.

0|1
    0|0
    • hayırrrr o sürede ztn onu seçmişti onu seçtikten sonraaa ben böyle yapmaya başladım vvee arkadaşıda diyorki sen onun ilgisini yanlış anlamışındır..

• acik bir sekilde anlamadim, yani anladigima göre... kiz ile birbirinize duygulariniz itiraf ettiniz, durumlar karisti senden sogudu, baskasiyla gitti bu kiz sonra, ve yine gozu sendeydi ama...

0|1
    0|0
    • yaaa bir kere daha okursanuz daha iyi olur arkadaşım .. duygularımızı itiraf etmedik o sonrasında dengesiz davrandı çok görmezlikten geldi..

• ilk defa istediğm ortamı burda yakaldım 3 senedir kurslara gidiyorum belediyenin yok

• ortam sana uygunsa sorun yok o zaman, ben sahsen kendi adima konustum, seni bilemem tabi ama

• belki senle sadece arkadaş olmak istiyordur bu yüzden sana yakınlık gösteriyordur.ya da pişman olmuştur.

0|1
    0|0
    • eminmisin ?

• allah aşkına şu kızı çok merak ettim .sen beklemeye devam et elbet birgün gelir daha gençsin :)

• yok bee 23 yaşımdayım daha ne kadar bekliycm herşeyim var ve herşeyim yerinde...

kızın neyini merak ettinki olmadı ve başkasını seçti..

• kardeşim bir ara anlarsan banada anlatı ver :))

0|1
    0|0
  • bence karşılıksız kaldığını düşündüğü için böyle bir tavır almış

0|1
    0|0
  • bu yazının ortasına kadar gayet normal kendimi gördüm dedim acaab sadece arkadaş mı olmak istiyo sen yakınlaşınca çekti ben öyle yapıyodum çünkü ilişkileri pek sevmemde neyse ama sonlara doğru belli oldu yani kız havalıysa önce seni böyle lastik gibi gerer gerer gözünün önünde bişeyler yapar ama hep gözünün önündedir hani sonra sen ceptesin ya kızın düşüncesinde o ara gezer tozar sonra onlar gider sana gelirsende tabi gerildin baya lastik gibi dedim ya ee lastik bu anıden döner diye düşünür hani aa geldi bak bana diye ki çoğu erkek döner buna bence sen dönme akıllı ol :)))

0|0
    0|0
    • kim döner böyle bir şey de hiç beraber olunurmu tercih etmedi beni bak... sence neden böyle yaptı Kız ?

• Sen ne şanssınsın o zaman :D yaşadığın yer neresi sırf erkek mi var ne o öyle :D:D

• yok yaa full erkek değilde girdiğim ortamlar nedense öyle oluyor geçen sene final verdim resmen bu konudaa... kocaelide yaşıyorumm ortam olmayıncada olmuyor şimdi..

• Sende gözü yok

0|1
    0|0
  • Bence kiz biraz dengesizzmis.Ne istedigini bilememis.

0|1
    1|0
  • Arkadaşlar farklı birileriyle birlikte olmamın bir zararı olur mu ileride sağlık açısından?

0|0
    2|1
    • sağlığına dikkat ettiğin sürece bişey olacağını sanmıyorum..

• Büyük ihtimal bakiredir ve seninle yatmak istiyordur.Aman kardeşim uzak dur.Başına bela alma

0|1
    1|0
  • okumaya üşendim :D

0|1
    1|1
  • kaçan kovalanır başta ilgi görmek hoşuna gitti diğer kişide istediğini bulamadı tekrar sana yöneldi nasıl olsa orda olduğunu biliyodu ve bulamayınca daha bir değere bindin

0|0
    0|0
    • onla beraberken onu tercih ettikten sonra faceten ilişkisi var yaptı.. benden o süreden başlayarak 1 ay boyunca ilgimi alakamı kestim arabamada almıyordum suratına hiç bakmadım bakmıyordum vee selamı sabahıda kestim aşamalı olarak ama gözleri sürekli bendeydii.. fena bozuluyordu gelip konuşmaya çalışıyordu kaç seferrr o ilişkiside 16 gün sürdü zaten... sence burda benle ilgili bir şey olabilrim ?

• bu kizi ariyordum sitede ya, sen resmini niye degistirdin ? :D senin yuzunden siteye yazildim ben :D

• Kimi ariyodunuz yanlis aradiniz galiba

• sen bu soruyu bir kere daha sormuştun halen bir sonuca ulaşamadın sanırım

0|1
    0|0
    • yok başkasıyla karıştırıyorsun...

• karıştırmıyorum hatta bu konu üzerinde konuşmuştuk bayağı, benim adım farklıydı o zaman belki ordan hatırlamadın

• evet var ama bazı dengesizlikler olmuş karar verememiş galiba ne istediğine

0|0
    0|0
  • ne o öyle sana dokunmalar falan hiç sevmem öyle kızları

0|1
    0|0
    • yaa işte hoşlandığını belli ediyor halk oyunları kursu zaten el eleyiz o farklı tutuyor sıkıyordu hissettiriyordu bunu

• Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 27

• Elini tutmaya çalıştığında ağzının ortasına yapıştıracak , göz göze gelmeye çalıştığında ortamı terkedecek bir kız bulmaya çalış kardeşim . Sayıları azaldı iyice ama bulursan çok mutlu olursun . Gözün kapalı güvenebileceğin birisi olsun . Gerçek mutluluk budur bence .

0|2
    0|0
  • o kız ateşlenmiş kardeşim ateşlenince dudaktan dudağa gezmek istemiş bakmış ki diğer dudakların tadı yok senin dudağa göz dikmiş :)

0|1
    0|0
  • Kaybetmeyi göze Alamıyorsan Kazandıklarınla yetinemezsin bu böle.Değer verdigin anda Tamam dostum o kız başkalaşım gecirir degeri alakayı kes senindir bu böle yani

0|1
    0|0
  • Dostum kız sana karşı yakınlaşmak istemiş. Seni tercih etmeme sebebi ise ona gereken ilgiyi göstermemiş olman. Bir kız erkeğin beklediğinden daha fazla ilgi bekler. Seni sen olduğun için değilde senin ona yapabilecek olduklarınla birlikte seni sever.

0|1
    0|0
  • Açıkcası besle kargayı oysun gözünü hesabı. Abi araban felan var demişsin doğru tercih olsan ilkinde seninle olurdu yoluna seninle devam ederdi ama o ikincisini seçmiş. Ondan sana hayır gelmez yoluna devam et seçiçi ol böyle şeylerde bir olsun tam olsun çaktın mı davayı?

0|1
    0|0
    • ya sonuçta erkeklik gururuda var ama benim kursa gelemediğmi işten dolayı gelemediğimi biliyordu..

iyide madem öyle niye diyorkiiii ? madem bende gözü olan beni istemezmi kursu sarkıttığım dediğim odazaetn haftada 3 günlük kursta 1 gün geliyordu ve benimde çalıştığım için bazı zamanlar gelemediğimi biliyordu.

• var var hepsi herşey var...

• O zaman sen yoluna bak abey önüne bak ondan sana hayır gelmez. Ama takılmalık olurum ciddi olmam diyorsan oda senin bileceğin bişi.

• boşveeeerrrr

0|1
    0|0
  • ne istediğini bilmeyen bir tip hiç yaklaşma sen daha iyilerine layıksın

0|1
    0|0
  • Kardesim ne sebeple baskasini tercih etti bilinmez ve neden 16 gun surdu ne yasadilar acaba? Belliki pisman olmus simdi senin pesine dusmus sans verip vermemek sana kalmis sans verirsen eger tekrar baskasi icin terkedilme riskini dusun derim...

0|1
    0|0
    • ama o sürede onuunla beraberdi arkadşım yaniii bitince bana geldi diye bir durum yok yaniii o sürede onunla beraber oluncaaa ben böyle bir tavır takındım..

• okumadım özet geçin.

0|2
    0|0
  • oooo oda bişeymi bir kız vardı bende senin yaptıklarının mislini yapıyordu la elimi tutuyordu sıkı sıkı tercih etmedi anlıyamazsın

0|1
    0|0
  • abi bence sen bu kızdan alakanı kesmekte en iyisini yapmışsın baksana kıza sen yokken başkasıla çıkıomuş sen gelince sana takılmaya başlamış yani arı gibi çiçekten çiçeğe takma o kızı sen en iyisini yapmışsın

0|1
    0|0
  • çünkü dengeli ilgi gösteremiyorsun.bir çok ilgilisin bir çok ilgisiz.sen erkek olarak her zaman ilişkide aynı ve dengeli ilgiyi göstermelisin.kıza göre değişirsen böyle oluyor

0|1
    0|0
    • arkadaşım hepsini biliyor konuştuk yaniii çalıştığım iç çok ağırdı ölü gibi geliyordum kursa fazla konuşamıyorduk...

• Sen yinede gösterip elletme neolur neolmaz:)

0|1
    0|0
  • Bence sende gözü yok boşver gitsin.

0|1
    0|0
  • egodur o ego bence sen arabana bindirmemeye devam et

0|1
    0|0
  • yazını sonuna kadar işsiz gibi okudum.:).Bi cacık olmaz bundan fazla kasma.

0|1
    0|0
  • kız milleti sağı solu belli olmaz başkasını bul

0|1
    0|0
  • zamanında tokmaklamazsan olacağı bu :DD

0|1
    0|0
  • bence ağırdan al huyunu suyunu öğren tanı. ya mavi boncuk dağıtıyorsa...

0|1
    0|0
  • Kız hepsi amk. Kızların hepsinin amk. Kız fetişim var mk.

0|1
    0|0
  • Arkadas seni istiyormus ..ilgilenmediginden baska birini tercih etmis..

0|1
    0|0
    • ama o süre içinde sevgili olmuştu zaten arkadaşıylada konuştum sonuçta beni isteseydi tercih ederdi değilmi ?

• kim bilir hangi hareketini yanlış yorumladı da bunu yaptı. kız milleti bu. alış.

0|1
    0|0
  • Ossuruktan nem kapmayın :S

0|0
    0|1
  • bazı kızlar böyledir ona belli sürede çıkma teklifi etmezsen gider başkasına bakar bu kızda gitmiş başkasına bakmış sonra o ilişkisi bitmiş kendi kendine demiştir 'lan ben ne öküzüm yanımdaki çocuğu kaçırdım' diye şimdi sana bakıyor gözü sende kaçırma

0|0
    0|0
    • onla beraberken onu tercih ettikten sonra faceten ilişkisi var yaptı.. benden o süreden başlayarak 1 ay boyunca ilgimi alakamı kestim arabamada almıyordum suratına hiç bakmadım bakmıyordum vee selamı sabahıda kestim aşamalı olarak ama gözleri sürekli bendeydii.. fena bozuluyordu gelip konuşmaya çalışıyordu kaç seferrr o ilişkiside 16 gün sürdü zaten..

ama geldim vede ilgide gösteridm yanii ...

ama o süre içinde tercihini yaptı ooo arkadşıyla konuştum ilişkisi var

• yine sen bilirsin senin seçimin ama bu kıza çok takma evlencem falan deme

• yok yaaa erkeklik gururuda va ry anii..

• Anlaşılmıyorki yazdığından :S

0|0
    0|1
  • Senden daha ıyısını bulmus bı ara ondan ısık alamayınca sana gelmıs herhalde tekrar. Ya da Psikologunun verdıgı taktıklerı uygulamıstır :)

0|0
    0|0
    • o sürede onunla beraberdi arkadaşım onunla beraber olunca ben kendimi çekmiştim..

• hacı böyleleri insanı çok üzer. boşver bak yakışıklı bir kardeşimizsin maşallah pırlanta gibisin sana kız mı yok pampa ? s. et

0|1
    0|0
Yükleniyor...