Arkadaşı onun konusunu açıp duruyor

Ayrılalı 1 ay 1 hafta oldu.Onun bir tane en yakın arkadaşı var ne zaman otursak onla konuşsak kendisi laf arasında arada bir onun lafını açıp duruyor beraber takılırsınız bütünleme sınavlarında,işte bu yemeği o yaptı onun emeği var ya da başka bir biçimde konuşmalarımızda onun muhabbetini açıyor bende bir şey olmamış gibi konuyu değiştirmeye çalışıyorum.O terketti.Ama arkadaşının niye bana bunları açtığını söylediğini merak ediyorum işleri düşünce gelip benden yardım istiyorlar ediyorum.Öyle işte amacı nedir ayrıldığımızı hatta onun terk ettiğini bile bile neden onun konusunu bana açıyor.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşına biraz soğuk davran
    Belli ki sevgilin senin ağzından laf almaya çalışıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• insan en büyük hatayı yakınlarından görür. bence arkadasın sana dost değil düşman. bilerek yapıyor. ona aldırma. eski kız arkadasını izle onda birşey varsa vardır. yoksa yoktur. laf la kendini kandırma

0|0
    0|0
    • yok ya eski kız arkadaşım pencereden bana bakıp bakıp içeri kaçıyor :D onu da anlamış değilim.

• bi de onlar oda arkadaşı yedikleri içtikleri ayrı gitmez yani.

• o zaman aracıları yok et. kendin konuş aşk için beklemek sadece eziyet. sevin birbirinizi çok mutlu olun inşallah

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...