Akam saatlerinde spor etkisiz mi?

Arkadaslar saat 7 de spora gidebiliyorum bir yerde akşam saatlerinde yapılan sporun faydası olmayacağını okudum doğru mudur?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sporun saati olmaz yediklerine dikkat edersen kendine bir saat belirler hep saate vücudu spora alıştırırsan faydasını görürsün...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu yazan kimmis bende aksamlari antrenmana gidiyorum bence daha verimli sabah saatlerinde yaptigimda gun icinde uykum geliyor agir calistigim icin aksam calisip eve gidip bir kac saat icinde uyumak daha faydali ve aksam saati oldugu icin daha fazla gh yani buyume hormonu salgiliyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Peki teşekkür ederim :) gitmeden önce ne yiyosun?

• 1ay

rica ederim spora baslamadan 3 saat once izgara tavuk gogusu esmer pirinc ve bir avuc ceviz tuketiyorum spordan hemen sonra whey protein ve bcaa

Erkekler Ne Diyor 9

• saat farketnmez

0|0
    0|0
  • Saçma sapan birşey sen Bodybuilding mu yapıyorsun sanki. Sadece akşam saati yorgun oluyorsun spor yapmak zorlaşıyor

0|0
    0|0
  • olur mu öyle şey :D

0|0
    0|0
  • Sacmalamis

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bir şey yok. Spor her saatte faydalıdır. Yeter ki aksatma :)

0|0
    0|0
  • alakasız sadece uykunu düzenli tut beslenmene dikkat et uykuda 12yi geçirme

0|0
    0|0
  • ne alakası var saatle acaba

0|0
    0|0
  • Hepimiz akşam 7 civari gidebiliyoruz

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Ben kendimi kaybedercesine spor yapıyorum her akşam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben 30 kilo verdim saçmalama spor candır her saatte nasıl yaptığın önemli iş çıkısları yapıyorum bende

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey. Ben de o saatde yapıyorum. Sadece saat 10dan sonra yapılması uygun değil. Vücut kendini uykuya hazırladığı için o saatlerde spor yapmak önerilmiyor.7 gayet iyi bir saat

0|0
    0|0
  • Sabah yapmak daha faydali. Ama aksamda yaparsan yine kalori kaybedersn

0|0
    0|0
  • Bende akşam gidicem ama sabah da işe yaramaz ki 😑

0|0
    0|0
Yükleniyor...