Yetiştiriliş tarzında bir değişiklik yapma hakkın olsa neyi değiştirirsin?

Doğal olarak kimse mükemmel değildir, ne biz ve ne de ailelerimiz :) Peki şöyle bir düşündüğünüzde ve geriye dönüpte baktığınızda keşke olmasaydı bunlar dediğniz neler var sizin?

Neler sana göre sen büyürken yapılmaması gereken şeyler arasında oldu?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Daha bağımsız, daha özgüvenli, kendi kendine yetebilen, daha güçlü, daha mutlu

1|0
    0|0
    • gayet açıklayıcı olmuş gizlican, ilerde inşallah biz çocuklarımıza böyle dedirtmeyiz :)

• <3 <3 kedicik çok tatlı ve samimi itiraf :) Kendi hayatımda eksikliğini hissettiğim şeyleri yazdım ve ben kendi çocuğumu kendiyle barışık, mutlu bir ailede ve çevresine de faydalı biri olarak yetiştirmeye çalışıcam. O da gizlican olmasın, fikirlerini rahat rahat söyleyebilsin diye!

• :) Inanır mısın gizli olman bana da bunları düşündürmüştü az buçuk, umarım o söylediğin herşeye bir vesileyle sahip olursun, bu sadece çocugunun sahip olacağı bir lüks olmamalı :) Ne kadar kötü bir durum değil mi, senin söylediğin şeylere bende ailemin yanından uzaklaşarak kavuşabildim anca, halbuki başka etkenlerin değil onların bize kazandırması gereken duygular bunlar. Umarım ilerde çocuklarımıza yansıtmayız gizlicik :)

Erkekler Ne Diyor 8

• İleriye dönük var ya,çocuklarımda olmasını istediğim,ama onlarda elbet şikayet edebilir sonuçta hepimiz biraz benciliz bu konularda

1|0
    0|0
    • Haklısın, bize yapılan yanlışları yapmıycaz deriz, bu seferde başka başka yanlışlar yaparız, atomu parçalamak daha kolay valla çocuk yetiştirmekten heralde ^^

• bakalım artık nasıl olacak ^^

• 11 yaşımdan kendi kendimi yetiştirdim iyi kötüyü ayırdım elbette ailemin katkısı buyuk en azından mayam bozuk degıl.

1|0
    0|0
  • yapmak istediğim pek değişiklik olmazda beni daha çok ağırbaşlı yetiştirebilicek babam olsaydı daha iyi olurdu ama babam çok iyi bir insan tabiki kolay kolay istemezdim değişiklik ypamak

1|0
    0|0
  • AH AH İnsana en ağır gelen kelimedir bu (Keşke) o kadar çok şey varki değiştirmek istediğim ama imkansız hepsi geçti gitti.

1|0
    0|0
  • Genelde bizim yetiştirilme tarzımız baba anne ev alsın evi dizsin şeklinde halbuki çocuk kendisi başarmalı hem bu yolda gelişip olgunlaşır

1|0
    0|0
  • yetiştirilme tarzım

Türk müslüman örf adetlerine ve kültürümüze göredir..

gayette güzel yetiştiğime inanıyorum

ALLAH anne ve babamdan razı olsun

1|0
    0|0
  • annem ve babamla birlikte büyümek isterdim kendim yetişirdim işte o zaman.

1|0
    0|0
  • bana eppeğin içine pattesi basıp basıp yidirmeyeceklerdi mal oldum o.o

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• annemin bir bakışıyla mıh gibi otururduk hiç yaramazlık yapamadık misafirlikte yanarım yanarım ona yanarım :P

1|0
    0|0
  • bayramda seyranda zorla milletin elini öptürmeleri.belki istemiyom ya allaa allaa :D

1|0
    0|0
  • Hiç keşkem yok Frekans'ım. Yetiştirlme tarzımdan oldukca memnunum. Sadece annemin bana daha çok güvenmesini isterdim biraz.

0|0
    0|0
    • Ne güzel canım, en az keşkeyle götürmüşsünüz ama maçı :)) ne denir ki canım, klasiktir ama yok yok onlar sana değil çevreye güvenmiyorlardır :)

Yükleniyor...