Samimi davrandığınız için yanlış anlaşıldınız mı hiç?

yani herkese karşı samimi bir kişiliktesiniz.ama bu durum karşı cinsin illaki bundan kendi açısından bir pay çıkarmasına sebep oluyor?

ne yapıyorsunuz bu gibi durumlarda peki? karşınızdakine yaklaşımınız ne ölçüde değişiyor? hoşunuza gidip devam mı ediyorsunuz ( belki ona cevap olarak sizinde hoşlantınız oluştu ) ya da geri adım mı atmayı tercih ediyorsunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Samimi ,içten davranınca,yanlış anlaşilma kaçınılmaz oluyor.Ama ben şükür samımı davranana aynı hıssıyatla cevap vermekteyım kım olursa olsun

0|0
    0|0
  • Samimi davranırsan birçok insan tarafından sevilirsin ama herkes tarafından değil bazı kesimler bunu kendi yönünde bir pay gibi görür ve sana başka bir gözle muhtemeldir ki bakabilir. Benden hoşlanıyor gibi. Kimse sütten çıkma ak kaşık değildir. Bazen ben bile böyle durumlarda ön yargılı olup kendime pay biçiyorum. Hoşlanıyor felan diyorum bazen doğru bazen de yanlış çıkabiliyor ama yaklaşımım düşüncelerimle doğru orantılı olarak değişkenlik gösteriyor ister istemez.

0|0
    0|0
    • tama iyi hoş samimi karşımdaki.ben onun herkese karşı böyle olduğunu biliyorum ama bu benim ondan hoşlamama engel olmuyor işte.farkında mıdır ,öyleyse neden sınır koymuyor diye içten içe düşünebiliyorum.

• son derece haklısın hep samimi ve dürüst yaklaşımım yüzünden yanlış anlaşılıyorum. en basit örnek, Yolda yürümekte olan bir kıza gelin sizi yokuşun başına kadar bırakayım diyorum, fakat öyle bir bakıyorki ben buna ne dedim bana bu suratı yaptı diyorum kendi kendime.

0|0
    0|0
  • bi kız arkadaşım var bana tatlı falan diyo geliyo öpüyo falan samimiyiz yani bizi sevgili sananlar var samimiyet hep yanlış anlaşılıyo buna sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • çok başıma geldi.

0|0
    0|0
    • ne yaptın peki.

• çoğu zaman susuyorum. hiç bir tepki vermiyorum. zamanla ne demek istediğim anlaşılıyor.

• evet çok kıza şaka olsun diye vurucaktım sarılıyorum sandı :D nasıl sarılabilirm ki o anda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelde erkekler yanlış anlıyor. Ben de o zaman daha soğuk davranıyorum, eğer hoşlandığım bir erkekse soğuk davranmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...