Nesine sitesi veya diğer editör tahminlerine güvenilirmi?

Meraba ilk defa iddaa oynuyacam nesine com editor yorumlarindan sistemli mac oynuyacam 2 tl ye 250 gibi sizce tutma sansi nekadar yani bu soru garip olmus olabilir şoyle sorayim oynamaya gerek var mı

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kumar işte, oynamışlığım var iddia dır zart zurttur.
    Kendi bilgindense daha deneyimlilerin bilgisi daha iyi olacaktır.
    Tabi tamamen şans 2tl ye 250 kazanmak millet 10tl ye 500.000 goturuyor tamamen sans oyle ince tahminler. Ama alttır usttur ms dir isin kolayi ama en kazancli ilk yari ikinci yari onde olan takimi bulmak.

0|0
    0|0
    • daha deneyimlileri nereden bulucam ne yapmaliyim

• Oynama bence hevesle girersin bırakırsın veya bağımli kalir hayatinin icine edersin.
      Cokta deneyecegim diyorsan tv de var iddia kuponunda kim kazanir ne olur die konusan elemanlar, ki şans diye boşuna demiyorum. Onlarinda yapacağı tahminler 1.80den fazla vermez ve kesinligide yok yani.

• Kendin doldur futboldan biraz anliyorsan daha iyi ki anlamamak daha avantajli iddia oynarken bunuda soylemeden gecmiyim hangi futbol takipcisi kazanmis hep ilk defa oynayanlar goturuyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesinlikle oynama derim

0|0
    0|0
  • Tutmuyo şans işi nesine iyi param gittiydi

0|0
    0|0
    • nerden tuttutabiliriz

• şansini ***

• Oynadıgım kupon tutmuyor diyorum 3 4 kupon yapıyorum oynamıcam diyorum içinden tutan oluyor ozmanda böyle şansa diyorum hesabı dondurdum bidaha oynamadım nesine en çok oynayan kişiler var onları takip et günlük kupon atıyolar onardan tutar dedigin kupona bas.

• Güvenme onlara. Ayda yılda 1 tutturuyor zaten onlar

0|0
    0|0
  • Kndin oyna onlardan fikir alarak

0|0
    0|0
  • güvensiz

0|0
    0|0
  • Boş işler ben binlerce kez oynadım geçen sene kurtuldum çok şükür

0|0
    0|0
    • hic kazandigin olmadimi

• Çok kazandım çok kaybettim ama zarardayım galiba en sonlarda 1548 lira kazandım bir daha oynamıcam dedim gene oynadım gene kaybettim sürekli :) hiç bulaşma bence

• adam dediklerimin aynısını söylemiş resmen 😂

• Hikaye bu işler

0|0
    0|0
  • orada bir yazar arkadaş var ben ondan bakıyorum hep gerçekten iyi yazıları var. Latin Amerika yazıyordu en son

0|0
    0|0
    • yaziyi boşver hazir kuponlari tutarmi sence

• yazıları oku aklına yatanları al en iyisi bu

• aga ben sadece kodlamayi biliyorum kim guclu kim zayifi birak macin kurallarini tam bilmiyordurum

Yükleniyor...