Karşınızdaki insanın ilk neresine bakarsınız? neden orası sizce

kızlar özellikler sizlerin cevabını merak ediyorum karsınızdakı kişiyi ilk gördüğünüzde ya da tannışırken neresine bakarsınzı ilk

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• kalçalara bakıyorum çünküsü seviyorum işte:D

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• gözler .. çünkü gözler kalbin aynasıdır. Yalan nedir bilmez onlar... :)))

0|1
    0|0
    • kös teması kurarak konuşmayı severim ama konuşma bikaç dakayı geçince gözlere bakarak konuşmak garip geliyor kaçırırım gözümü

• e aynı düşünceyle gözlere bakan erkeklerde vardır tabi. bunları da gözardı etmemek lazım. utanma davasnın kullanılrlığından sözz etmek biraz garip günümüzde. rafa kaldırıldı bu asırda

• Herkesimde genellememek lazım gunümüzde utagaç erkeklerde mevcut

• genel bir şekilde süzüyorum hep. ama fark ettiğime göre ağız bölgesine ayrı bir dikkat ediyorum. dişler, dudaklar, çene vs...

0|0
    0|0
  • Gözler,Kaslar :) gözlerine bakarım çünkü içindeki beni görmek için :) kaslarına bakarım çünkü sexsimi diye :)

0|0
    0|0
  • Uzaksa kılık kıyafet ve fiziğine bakarım yanımdaysa yüzünü süzerim sonra fizik kılık kıyafet

0|0
    0|0
  • Herkesin ilk önce saçına baktığımı farkettim geçen.Farkında olmadan saçına bakıyormuşum birini gördüğümde

0|0
    0|0
  • giyim tarzı ..

0|0
    0|0
  • gözler.gözler...

0|0
    0|0
  • Öncelikle giyimi dikkatimi çeker en çokta ayakkabısı. Duygusal bir ilişkide gözler daha önce gelir benim için... Gözlerine yüklediği anlamlara aşık olurum. çünkü gözler duyguları gizleyemez..

0|0
    0|0
    • ele verir gözler herşeyden önce insanı. aşıksa başkasının görmediği göremeyecğei parlaklığı görür insan... cevabın için teşekkür ederim :)

• Sevgiyle bakan bir erkekten daha iyisi var mıdır. baktığı zaman tüm negatiif enerjinizi alan bir erkek... ne demek rica ederimm :)

• bu cümlene sonuna kadar katılıyorum her iki cins içinde geçerli. bir bakış bir ömre bedel oluyor bazen. görmeyen anlamaz. tecrübe edinmişsin bu durumu. keşfin faydasını kullanacagından suphem yok:D

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...