Sevgilim başka kızlara bakıyor. Sizde de var mı bu durum?

Sinir oluyorum sevgilim başka kızlara bakmasına, dışarıda başka kızlara bakıyor.

0|0
8|28

En İyi Kız Görüşü

• anlayamıyorum bir insan gercekten seviyosa erkek ya da kız farketmez nası sevdiği kişiden baskasını gözü görebiliyo baskasına bakabiliyo.asla kabullenemeyecegim bişe ve sırf bu yuzden hç evlenmeyecegim sanırım

2|0
    0|0
    • Bakıyorlar işte :/ öyle deme, hiç evlenmemek de kötü

Erkekler Ne Diyor 28

• sevginin tam kendine aşık edememişsin demektir ben birisine aşık olduğumda tv ye bile açıp bakmam kadınlara yolda geçen kıza eğer bakıyorsam şunu derim dememkki eksiklilk var tam sevmiyorum YAPMAN GEREKEN: kendine daha güzel bakman nasıl dersen giydiğin elbiseden aykkabıdan tut makyaja kadar özen göstermelisin ve ayrıca onu aşık etmelisin şimdi bana bunu deme sevgilim zaten bana aşık NOT: aşık olan adam sevgilisi yanında olsun olmasın dısarda gözü olmaz dediklerimi uygula kazanacaksın

0|0
    0|0
    • Ben güzel giyinirim zaten, fazla makyaj yapmam

• giyinmen okeyse şimdi sıra onu kendine sıkıca bağlamandadır ( sen bu çocuğu çok seviyormsun?) örnek gözlerinin içine bak samimi ol ona sıcak davran dışarda gözü olduğundada trip at gerekirse bir kaç saat mesajlarına cevap verme eninde sonunda isteğin olacak

• Sağ gözümle sevgilime sol gözümle etraftakileri kesebilme özelliğine sahibim.Doğuştan allah belanı vermiş dedi göz doktorum...

3|0
    0|0
  • Sevmekle alakası yok ama saygıyla ilgili bişey. Ben sevgilim varken asla bakmam ona duyduğum saygıdan ötürü o yokken bakarım ama sonuçta bakıyorsun sadece yanlış bişey yok. :)

1|0
    0|0
  • belkide bilerek bakıodur senın onu kıskanmanı ılgı cekmek ıstıodur bnde yapıodm sahsen cok da zevkli oluo :D

0|0
    0|0
  • ben sevgilimin yanında öyle bir pot kırmıştım ki anlatamam :D sevgilim yanımdayken diğer kızın poposuna bakıyordum önümdekinin dalmıştım yani :D bu da beni kesiyormuş nereye bakıyorym diye..sonra sevgilime dönünce küt :D

0|0
    0|0
  • Bİzde de var

0|0
    1|0
  • kendini biraz koklat biraz seni kemirsin gözü dışarıda kalmaz

0|0
    0|0
  • Normal bir durum sıkıntı yapma ..bari benim yanımda bakma .küz falan de :D

0|0
    0|0
  • erkekler her zaman bakar engelleyemezsin bunu

0|0
    0|0
  • Gözü dışarıda demek.

0|0
    0|0
  • bir sevgilm varken asla bakmam başka kızlara...

0|0
    0|0
  • Rahatsızsan ona söyle devam ederse ayrıl hiç biri olmazsa alış...

0|0
    0|0
  • her erkek başka kadınlara bakar ama sevgilisi yanındayken bakıyosa kişilik bozukluğu vardır sen onu boşver ...

0|0
    0|0
  • bıraz kendıne bak olmadı sevgılını eve kıtle dısarı cıkartma yemını suyunu ver olmesın en ıyısı bu herhalde

0|0
    0|0
  • bakarım, bundan alıkoyamaz hiçbişey beni. ben kadınları seviyorum. bu taciz değildir, çoğu zaman baktığımın farkında bile olmaz kimse

0|0
    0|0
    • Kızlara bakar mısın demedik, sevgilisi varken diyorum

• farkedermi? bir sevgilimin olması da sokakta güzel bir kadın gördüğümde onun güzel olduğu gerçeğini değiştirmez

• balık burcu mu=)

0|0
    0|0
    • Sen balık burcu musun

• Ya sen bunu dinleme, ona kalsa yengeç burcundan başka düzgün adam yok zaten :P

• hayır var boğa var ... oğlak var daha var baya=) tabi doğruları söleyince zoruna gitti=) hemen sevgilinn anlattığın an balık oldunu bildiğimde öyle demiyordun=) aldatıldında görüşücez=)

• eee baksın ne olacak ?

0|0
    0|0
  • Her erkek bakar abi bakmam diyen yalan atar ona bakmam seni sevmedigim anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • Her erkek bakar ; senin yanında da bakıyorsa kusura bakma ama dallamalık denir ona da

0|0
    0|0
  • bakmayla bişey olmaz ya sakin olunuz

0|0
    0|0
  • Nasıl baktıgı önemli asil

0|0
    0|0
  • evet bende de var :D bakılmayacak gibi değiller ne yazık ki :D

0|0
    0|0
  • sende yap senin gözün yok mu

0|0
    0|0
  • var maleesf bndee bakıorm azcık :S

0|0
    0|0
  • erkek bakar :) yapısında vardır engelleyemezsin :)

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım yanımdayken bakmam pek,tabi çok güzel bir kız görmediğim sürece :)

0|0
    0|0
  • ya sen kendini çok önemsiyon galiba. bakıcak tabi senden daha güzeller var:)

0|0
    1|0
  • erkekleri yalnız kendinize ait olsun istiyorsunuz bu erkeğin doğasında yok.ne kadar sevsede bir başkasını arzular onunla olur hatta onada aşık olur.biz böyleyiz işte ne yapak:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• şerefsiz işte nediyim

0|0
    0|0
  • sende onun görebileceği şekilde hoş bir erkeğe bak dışarda.kudursun

0|0
    0|0
  • bizde de vardır da bizm haberımız yoktur. :) cnkü erkek milletine güven asla olmaz.

0|0
    0|0
  • umursama devam ederse yol ver gitsin..

0|0
    0|0
  • Sevgilisi yanındayken nie bakıyor ki :S Delimi o, korkmuyormu hatunun gazabından :S

0|0
    0|0
  • sende başka erkeklere bak bırak o sinir olsun.

0|0
    0|0
    • Bayanların koloni liderini yakaladım gelin!Ablacım sen neden böyle akılcı öğütler verip erkeklerin üstünlüklerini elinden almaya çalışıyorsun.Yazık değilmi baskın olan ve herşeyi ben yaparım o yapamaz diyen misteregolara :)

• durun nan taşlamayın:/ acıyın:/

• baksın ya nolacak erkekler sana bakınca o böyle kıskançlık yapıyormu çok saçma yapma böyle.

0|0
    0|0
    • Senin sevgilin bakarken yakalarsan seni de görürüz ;))

• ben döverim onu orası kolay ona bakarsan bana günde 200 erkek bakıyor hepsini dövecekmi.

Yükleniyor...