Basenler erır mı?

yayvan bı popom ve basenlerım var yuvarlakbı popo ve basensız bı vucudum olabılır mı

0|2
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Tabiki olabilir neden olmasin, yeter ki dogru hareketlerle istikrarli bir sekilde antrenman yapip beslenmene de dikkat ederek vucudunla ilgili herseyin ustesinden gelebilirsin. Ayrica yorumlara baktim da seni umutsuzluga dusuren hocani gercekten gormek ve yuzune tukurmek isterdim. Spor hocaligi yapip bir insanin spor yapma sevkini bile bile nasil kirabilir hic anlamiyorum. Ustelik kendisi de cok iyi biliyor ki duzenli istikrarli calisirsan olacagini ama iste kotu insanlar yazik.

0|0
    0|0
    • 1ay

hıc bılmıyorum bı sure yaptım erkek arkadasım duzelme var falan dedı ama aksama kadar da oturuyorum oda yayvanlasma yapar mı kı

• biceps twister yap

1|0
    0|0
  • Olur olur plates fitness karışık çalışmak çok güzel

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • squat yap nie erimesin

0|0
    0|0
  • Görmek analiz etmek lazım önce

0|0
    0|0
  • Squad yapmayı denedin mi?

0|0
    0|0
  • olur :D

0|0
    0|0
  • olur ama basen güzeldir ya

0|0
    0|0
  • Spor yap bol bol olur

0|0
    0|0
  • Squat squat ve twerk

0|0
    0|0
  • Erir

0|0
    0|0
  • spor yaparsan evet

0|0
    0|0
    • 1ay

ama cok yayvan

• 1ay

yaşın ilerleyince fiziki değişi olur her insanda böyle durum yaşarlar ama düşünme sen böyle durumları

• popo atta gorek bir

0|0
    0|0
  • Bence öyle gayet güzeldir basen yakışıyo kızlara

0|0
    0|0
  • Bakmak gerek

0|0
    0|0
  • Bence böyle daha çok sexsi

0|0
    0|0