Geceleri altını ıslatanlar var her gece düzenli,muşamba bezlerle bezlendiklerini bile yazanlar var doğrumudur?

14 yda19 yaş aralığında olsun altını ıslattığı için muşamba bezlerle bezlendiklerini ya da kendilerinin muşamba bağladıklarını falan yazmışlar,bende altımı ıslatıyordum kısa sürdü geçti iki haftada falan iyi ki muşambayla bezlenenler gibi o durumlara düşmemiştim,her gece olunca demek ki bu yaştada olsa bezlenilebiliyor ya da bez bağlanıyor muşambayla falan zor durum her gün gece alt ıslatma.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bir çeşit hastalık. kaslardan da kaynaklanabiliyor, psikolojik de olabiliyor.

1|0
    0|0
    • Hımm anladımda,annelerinin muşamba bez bağladığını yazan kızlar bile vardı 19 yaşında olupta bir sürü çeşitli sitelerde böyle yazmışlardı,muşambayla bezlenmesi doğru mu sizce orası dikkatimi çekti yani.

• bir hastalık olarak düşünüce utanılacak bir durum tabi ki ama çözümü doktor yardımıyla bulunmalı. küçükken ben de adet kanım yatağa bulaşınca utanırdım annemden ama yapılacak bir şey yok :D

• Doğru öyledir tabi ki,iyi ki o durumda değiliz her gece bezlenmiyorum muşambayla öyle sorunum yok ne diyim yaşayan bilir yani bunu..

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ilk okul 5. sınıfa kadar geceleri altıma yapmışım oda galiba küçük kardeşimi kıskandığımdanmış :D annem arkadaşlarına söylerim seni diye tehdit ededi hep :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dayım anlatmıştı askerde öyle biri varmış bir süre sonra korkudan geçmiş hastalığı...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Psikolojik birşeydir

0|0
    0|0
Yükleniyor...