Lisede yaptığınız hayvanlıklar nelerdir?

genelde lisede yapılır

kopya çekip yakalanmama rağmen kopyayi arkadaşın üstüne atmam hocanın durumu anlaması ve defol nidaları eşliğinde kovması

sınıf kapısının bozuk olduğunu bile bile kapamam

kapıyı kırmam

karne günü kapıya taşındık diye yazı asmam

derste hıyar yemem

kırık sırayı düzgün sırayla değiştirip yaralanmaya yol açmam

derste video izlemek( video türünü tahmin edebilirsiniz )

sizin lisede yaptığınız hayvanlıklar diyorum :) ?

Güncellemeler:
hayvanım huyum kurusun öyleyim buna takılmayın :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sınıfın kapısını söktüm ortaokulda aynı sınıfın 4-5 tane camını kırdım kazayla

lisede arkadaşlarıma kız ayarlayağım sözü verip bir sürü şey ısmarlatrıdım ama hiç ayarlamadım :D

kızın biri habire yanımda neyse bir gün doldurmuş depozitolu şişeleri kucagına geldi kantinde satacak birini bile almadım yardım için o sayede kurtuldum ondan :D

Müdürü telefondan işletiyorduk kaç kere yaptım hatırlamıyorum ilkinde tufaya geliyorlardıda sonradan kandıramadım en iyisi müdürden üflemesini istediğim gündü :D

ASİ adında bir gruptuk :P

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• sende bayaa hayvanmıssın :))

0|0
    0|0
  • Burda anlatamamki destan olur siz bir kaç sayfa gönderin bizim eve

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• sigara icen arkadasima sondur sunu duman alti olduk demistim dinlemedi tuvalletten tasa su doldurup yuzune firlatmistim :D cok yaramazdim bir zamanlar :P simdi eser kalmadi :(

0|0
    0|1
  • Çok göze batan birisi olduğum için kopya çekmeye kalkışmadım hiç. Üniversite de bile aynı bu talihim hiç yüzüme gülmedi. Sınıfın hepsi kopya çekiyor. Ben arkamda ki kişiden silgi istiyorum. Hocanın dediği laf şu bir daha yaparsan kağıdını alırım. İsyan ettim o gün bu gündür.

0|0
    0|0
    • Lisede fazla takılan hoca olmazdı bana kafama göre takılırdım. Bir kere abartmıştım galiba derste hoca yoktu gerçi sigara içmiştim. O an müdür yardımcısı geldi odasına çağırdı bir kahve içtim geri sınıfa çıktım. Millete kınama aldım diye yalan söyledim bir de onlar da yüz bulmasın diye.

• lisede değilde orta okuldayken kermeste yicek alcak paramız yoktu arakdaşın kolasını çalıp 4. kattan aşşağı attıydık patlamıştı tabi geriye ne kadarı kaldıysa içmiştik

ilk okuldaykende sevmediğim gücümün yetmediği bir veledin sırasına çivi koymuştum ve kalcasına saplanmıştı ailesinden şiddet görcektim az kalsın :D

0|0
    0|0
  • Saymakla bitme o yüzden sen, yaptığımız insanlıkları sor :D

0|0
    0|0
  • 1 damla sudan 1 damacana ya kadar yükselen su savaşları

0|0
    0|0
  • Kızların başını okşar , tokalarını alırdım :D

0|0
    0|0
  • Dondurma yiyen bir kıza,dondurma mı soğuk ben mi demiştim,sen soğuksun deyince beni yalasana o zaman demiştim,ne günlerdi yav :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...