Birlikte olmak istediğiniz kadını anlatın desem?

hayatınıza sokacağınız kadını tarif edin desem, fiziksel olarak, mantık olarak, huy olarak nasıl bir kadın isterdiniz?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• fiziki olarak eli ayağı düzgün olsun yeter. temiz olsun.,

mantıken çok olgun olmalı öyle gereksiz tripler içinde olmamalı. saygılı seven güvenen.

bireysel mutluluk aramamalı bütünsel bir mutluluk hedeflemeli.

bencil olmamalı.

Anlayışlı olmalı. .

..

.

.

.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Öyle Bir Kadın'ın Erkeği Olmak İstedim ...

Ama öyle sıradan bir kadının değil, Özel bir kadının erkeği olmak.

Sadece güzellikle işim olmaz, Ön yargılarla da.

Kim demiş ki; Erkekler aptal kadın ister diye, Ben çok zeki bir kadının, Erkeği olmak istedim..

O kadar zeki olsun ki hem, Neyi niçin yaptığımı da, O kendiliğinden anlasın istedim,

"Vallahi billahi" ile başlayan açıklamalar yapmak zorunda Kalmayacağım, bir kadının Erkeği olmak istedim

O kadar zeki olsun ki, Benimle oynadığı oyunlarda beni yensin istedim.

Bazı kadınlar anlatırlar ya; Tavlada eşlerini nasıl yendiklerini, işte o da güzeldir ama, Tavla zar işi...

Ben öyle bir kadın istedimki; Satranç tahtasını bana dar etsin, Fillerimi, atlarımı ; Önüne katıp kovalasın istedim, Beni o kadın mat etsin istedim...

Ben öyle özel bir kadın istedim ki, Sığınmasın, Ağlaşmasın, Benden minnet beklemesin, Hepsini söke söke kendi yapsın istedim,

Kim demiş ki, Erkekler sığınacakları bir kadın istemez, Ben omzunda ağlayacağım bir kadın istedim.

Ama beni buna pişman etmeyecek, O göz yaşlarının zayıflık değil, Duygu seli olduğunu bilen ve "Göz yaşına kurban olurum senin" diyebilecek bir kadının, Erkeği olmak istedim.

Hamarat olsun istedim tabi ki, Benide ateşlesin, Yapmadığım ötelediğim işleri bana yaptırsın istedim,

Ama öyle klasik kadın yöntemi ile kafamın etini yiyerek, dırdır ederek değil; Bana örnek olarak, Beni utandırarak yapsın istedim bunu...

Yetenekli bir kadın olsun istedim, Gerektiğinde hani, Benim elim bir türlü değmemişse bozuk prize, eline tornavidayı alabilecek bir kadın olsun istedim.

Yardımsever bir kadın olsun istedim, Kendi parasınıda kazanan bir kadın olsun ama..

Benim verdiğim paralardan da zulaya atsın bir şeyler, fakat o paralarla mesela birilerine yardım etsin, Sonra da bunu bana anlatsın istedim..ki böylece, benimde zengin gönlümüm yardımseverliğimin değerinide anlayabilecek bir kadın olsun istedim.

O ay bütçede verdiğim açığın sebebi için kafamın etini yemesin birine el uzattığımı anlasın istedim...

Delikanlı bir kadının erkeği olmak istedim, Hani, Koy yüz erkeğin içine Kızoğlan kız çıkanından...Sokakta biri laf attığında, Çantayı kafasına geçireninden olsun istedim. Şöyle gözüpek bir kadın.

Kadınsı bir kadın istedim, Delikanlılık kalbinde olsun ama...Kendisi çok afilli bir kadın olsun istedim, Albenisi yüksek bir kadın yani, Çok bakımlı, Vücuduna saygısı olan, Kendine özen gösteren bir kadının erkeği olmak istedim,

Bir gören , Gördüğü anda şöyle yamulup kalsın yani..İşte öyle bir kadın olsun İstedim,

Kıskançlıkta yapabilirim bu durumda tabi ki, İşte bunu da hoş görecek bir kadının Erkeği olmak istedim.

Bana şiriler, öyküler yazdıracak kadar Ruhumda fırtınalar koparacak, Şiirlerimi ezberleyecek bir kadının Erkeği olmak istedim.

Sinirli olduğumda üstüme gelmeyecek, Ama sonradan canıma okuyacak; Bir kadının erkeği olmak istedim.

Ben kendi falına baktırmak için, Elinde fincanla dolaşan değil, Benim kahve falıma bakacak, Falımda bana bir kadın çıkarıp; Sonra da..."Kim bu kadın

1|0
    0|0
  • Vicdanı olsun,sadakat yemını edecek kadar gönüllü ,ilgili vede tertemiz bakımlı olsun.Olsun kı bende ona karşi hıssıyatımı derın sevgımı fazlaca vereyım.Aranılan zaten ilgi vede karşindakının yerıne kendını koymak değil mi dir?Bırde herseyın hayırlısını istemek gerek...5*

0|0
    0|0
  • can yucel ıle aynı kadını ıstıyorum

Ben;

Benden olgun insan isterim karşımda!

Benden dürüst,

En ufak dalgada,

Arkasını dönmeyecek kadar olgun.

Arkamı döndüğümde,

Sırtımdan vurmayacak kadar güvenilir.

Bir o kadar cesaretli olmalı.

Yağmurdan ıslanıp,fırtınadan kaçmamalı.

Ayağı taşa takılınca kayadan korkmamalı.

İşine gelince sevip,

Zoru görünce bırakmamalı!

CAN YÜCEL

0|1
    0|0
  • şöyle düşünün alacagınız bır otomobilde şu bu özellikleri ararsınız ve bedelini öder alırsınız fakat hayat arkadaşım şöyle olsun böyle olsun derseniz baştan kaybedersiniz ne kadar iyi olursa olsun bir kusuru olacaktır ve hayal kırıklığı daha iyisini aramaya başlarsın :) ne isterim bakımlı ve temiz olmalı ne dediğini bilmeli dürüst olmalı

0|0
    0|0
  • kız dediğin bardak gibi olacak link şu süepr mesela

0|0
    0|0
  • Duygusal zekası olduğu kadar mantıksal bakabilsin. Ben merkezli, kıskanç ve küstah olmasın. Değer yargılarını muhafaza etmeyi bilsin bir okadarda yenilikçi ve modern düşünebilsin. Fiziksel olarak ilk başta dikkat çekmese dahi kendine has bir çekiciliği olsun.

0|0
    0|0
  • O zaman madde madde gidelim :)

1: Kendiyle barışık, hayatını eğlenceli bir şekilde yaşayan.

2: Oyunlarla, taktiklerle uğraşmayan, İletişim kurmayı bilmeli.

3: Sürekli trip atmamalı tabiki sonuçta bayan trip atacak ama bazen çok bunaltıyor.

4: Kişiligi ve zekasıyla önplanda olmalı.

5: Güzel olsa bile bunu ikinci planda tutan, kişiliği ve zekasıyla göz önünde olmayı seven

6: olduğu gibi davranmalı, numara yapmamalı

Şimdilik aklıma bunlar geliyor :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • edepli agırbaşlı

0|0
    0|0
  • sevgi dolu olsun neşeli olsun zeki olsun romantik olsun hep gülsün sempatik olsun sevgi dolu olsun dürüst güvenilir olsun olsun da olsun

1|0
    0|0
  • yüreğinde fesat olmayan, ikiyüzlü olmayan yüreğinde başka biri olmayan ve bakire olmayan+beni üzmeyecek olan birisi olmalı bu kişi :))

0|0
    0|0
  • fiziklsel olarak göze iticei gelmemeli , huy olarak anlayışlı hoş görülü, kibar, kavgacı olmamalı,

mantıksal düşünmesini bilmeli, aptal bit tip olmalı

birazda sevişmeyi bildiği zaman tamamdır

0|0
    0|0
  • link bu kadınla tanışsam nirvanaya ulaşmış gibi olurum.

0|0
    1|0
  • seçerek olmuyorki bu işler keşke öyle olsaydı

0|0
    0|0
  • kız dediğin yatakta hırçın olacak arkadaş :D

0|0
    0|0
  • solunum boruları olsun akciğeri sağlam olsun kalbi atsın yeter :(

0|0
    0|0
  • Ayça Bingöl

0|0
    0|0
  • çok uzun ya şimdi:)

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır der susarim:)

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli, tarafsız, zeki ve saldırgan.

0|0
    0|0
  • o bir erkek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...