Köpeklerle ilgilenenler.....

öncelikle ilk sorum sahibini en iyi koruyan köpekler hangileridir? ve golden 5 aylık satmayı düşünüyorum.satmak derken içimden hiç gelmiyor birisine vermek.ama goldenin korumaya değil korunmaya ihtiyacı var.kızımı çok seviyorum ve onu çocuğu gibi sevecek biri arıyorum.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• hemen ihbar edicem seni. yasak satmak :(

0|0
    0|0
    • satmıyorum,sahiplendiriyorum.kızımın barınağa girmesine izin vermem.yeniden bakarım daha iyi

• kız benim kızım.sana düşmez.hadi bakalım

• evet sahiden :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Benımde golden kopegım vardı öldü acısını hala yaşıyorum çok ıyı anlaşıyorduk şimdide golden almayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hem köpek sahibi hemde eğitmen olarak öncelikle niye koruma köpeği istiyosun diye soruyorum izninle. Korunmaya ihtiyacın varsa alacağın köpek iyi genler taşıyan bir köpek olmalı ki bu da 1500 - 2000 euro eder. Artı olarak köpeğine guard eğitimi de aldırman gerek ve bu da 2000 euro eder.

sıradan bir vatandaşsan 4000 euro sırf köpeğin en iyisine sahip olmak için vereceksin. Ki daha köpeğin başka masrafları da var.Bunlara gerek varmı? amacın dost sahibi olmaksa elinde var zaten.

0|0
    0|0
    • merhaba bende köpek alcam ama saf kan sivas kangalı bu egitimleri nerde yaptırabilrm parası muhim degil

• açık alma derken kalca cıkıklıgı derken bu köpek sakin mi :S

• Seni bulmuşken bilgi almamk olmaz :D tam ustasına denk geldik

• hayvanların ticarete konu olmasını doğru bulmuyorum.

koruyucu olarak dogoyu öneririm.

0|0
    0|0
    • hayır parayla satmayacağım tabi ki.kızıma yuva arıyorum sadece.ve kontrolde edeceğim göreceğim arada sırada.

• satmayı düşünüyorum demişsin o yüzden öyle anladım

Erkekler Ne Diyor 4

• rod en iyi sahibini koruyan helede kucuklukten eğitirsen süper benim yavru varda arkının büyk var oğlnla tokalasırken sahibinin gözüne bakıyo bişi desinde dalıyım die o derece yani golden kac aylık

0|0
    0|0
    • rot,cane corsa,presa canario,dogo en iyi olanlardanmış.5 aylık

• para istemiyorum.çocuğu gibi bakacak biri arıyorum.hayır pitbuldan bile daha iyi olan tek cins presa canariodur

• onlar cok vahşi duruyo ya bnce rot tabi :)bn bakrm diecemde rot var işte

• Sahibini en iyi koruyan köpek istiyorsan bunlar sırayla şöyledir.

Kangal

Alman Kurdu

Rotwaillerdir

0|0
    0|0
  • Dogo iyidir :D

0|0
    0|0
  • kaç satıyon ısırımı la birde :D onuda söyle

0|0
    1|0
    • goldenların doğasında ısırma yok :) otur komutu var.arabada çok uslu duruyor.yolculuklarda falan.

• sen yavru köpek al. hem ilk köpeğin olcakmış zaten. açk alma çünkü iyisini almazsan kalça çıkığı sorunu yaşarsın üzülürsün. daha sakin köpeklerle başla sen. mesela boxer alabilirsin link

• ya sen iyice internetten araştır kendine uygun köpeği öyle al.

Yükleniyor...