Neden erkekler böyle?

Neden erkekler çorap giymemiş sadece mini ya da şort giymiş üstünde orta açıklıkta bişi giymiş kızı sokakta görünce aklında kaşar ya da başka düşünceler geçiyo?

Güncellemeler:
Fotoğrafamı ekledim şimdi böyle düşünün bide

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar arkadaşım.

Herhalde bu durum senin canını sıkıyor. Farklı bir soruda yorumunu gördüm. "çorap giymemiş sadece mini ya da şort giymiş üstünde orta açıklıkta bişi giymiş kızı sokakta görünce kaşar ya da daha başka şeyler diye düşünmeyen erkekle" yazmışsınız...

Sizin açınızdan bakıldığı zaman haklısınız diyebiliriz. Kendinize bakmayı, güzel giyinmeyi ve de özellikle fizik güzelliğinizden dolayı bu tür giyinmeyi kendinize yakıştırıyorsunuz. Bu tür giyinmeyi sevdiğiniz için başkalarının bu gözle bakması sizi rahatsız ediyor sanırsam.

Erkeklerin bir kısmı(hepsi diyemem yere bakarak yürüyen arkadaşlarım da var) bu tür giyinimleri bölgelere ve semtlere göre abartı bulabiliyor. Eğer kendinden çok emin, podyumda yürür gibi yürüyüp üstüne üstük her yerinden EGO fışkıran, tabiri caizse (özür dileyerek) kalça kemiği kırık kızlar gibi yürüyünce de insanların aklında farklı şeylere doğru yönelebiliyor. Üstelik o kadar mini etek giyip ufacık rüzgarda iç çamaşırı görünen kız arkadaşlarda mevcut.

Uzun lafın kısası kendinizden eminseniz hayatınızdaki "Dış sesler" dediğimiz görüntülere aldanmayın. Güzel görünmek sizin de hakkınız, bunu da tabiki yapacaksınız. Fakat halleriniz, tavırlarınız ve ciddiyetiniz ile yaparsanız sorun olacağını sanmıyorum :)

Uzun oldu ama temiz oldu :)

1|1
    0|0
    • saol iyi cevap yazmışsın zahmet etmişsin

• Rica ederim. Benim görüşüm budur. Zaman değişiyor, hiç kimseyi yaptığı kişisel hareket ve giyim tarzından dolayı suçlamak açıkçası hiç doğru olmaz.

Sizin yapacağınız en doğru şey (bence) fazla abartıya da kaçmadan dış sesleri duymamak olabilir :)

• Fotoğrafları gördüm. Gerçekten çok yakışıyor size. Abartı da giyinmiyorsunuz açıkçası. Gayet te kişiliğinize ve fiziğinize çok yakışıyor. Çok çirkin bir kızsın zaten (Allah nazardan saklasın diye dedim :) ). Abartı giyinme yok açıkçası. Eğer çok tepki geliyorsa bu senin giyiniminden değil, kişiliksiz insanların sahip olduğu art niyettendir.

Erkekler Ne Diyor 21

• Çünkü benciller, çünkü geniş düşünemiyorlar, çünkü özgürlük açılımından haberleri yok.

Kaşar, Or... Böyle kavramlar da yok. İnsanlar sevdiği veya istediği birşeyleri yapar. Düşüncelerimiz kadar özgürüz.

Çıplak bir kızın kapatacağı tek yer sol tarafı yani kalbidir. bir çok şey ayıp değil bir çok şey yasak değil ve biz insanız ölüp gideceğiz. Nefesimizin kesildiği yerde birşeyler yapamadık diye pişman olmakta var. Bir daha dünyaya gelecekmiyiz o da belli değil..

Mesela savaşlar ayıp olan, Siyaset ayıp olan, Çocuk katilleri ayıp olan.

Dediğin gibi yanımda sevgilim yürüdüğünde grur duyuyorum çünkü o özgürlüğü için yaşıyor. İstediği şeyi yapıyor. iyi günler.

1|0
    0|0
  • benim aklımdan geçmiyor ama genelleme yapacak olursak %70inin aklından geçiyordur. yani bu durum biraz çamur at izi kalsın mantığında bir durumdur. hatta kedi uzanamadığı ete mundar der bile diyebiliriz.

2|0
    0|0
    • düşündüm fotoğrafını görünce bir farklılık yok, her zaman gördüğüm kadınlardan biri, dönüp bir daha bakmam yani

• öyle şeyler düşünenler KESİNLİKLE abazandır :)

1|0
    0|0
  • gezdiğin yere bağlı şimdi bu durum.gidip şimdi bağcılarda böyle gezmek var bide nişantaşında.

2|1
    0|0
  • şöyle düşünelim adam abaza havada sıcak şortlu bir kız var önünde tişörtüde açık göğüsleri görünüyor bakalım aklımıza neler gelebilir.

1-vay yavrum keşke benle yatsa

2-hay anasını kıza bak be ne cesur herşey ortada

3-eve gidip mastürbasyon yapayım

4-şunu bir köşede sıkıştırıp biraz sarkayım

5-erkek arkadaşı var mıacaba

6-ulan bir gece bana verse ne güzel olurdu

v.s

v.s

devamı çok gelir ondan dolayı siz kızlarda dikkatli giyinin çünkü size bakınca erkeklerin aklına sevişmek,seks yapmak geleceğinden sende açma oranı buranı tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
    • o yüzden hep yalnız kalcaksınız amele takımı kızları sevmek yeriyapmak için seviyonune onlarla seks z

• doğanın kanunu kızlarla seks ise başka ne bekliyordunki :)

• o kadar açık giyinirsen bütün bunları göze almıştır alabilmiştir diye düşünür sen erkek olsan sende aynı şeyleri düşünürsün..

0|0
    0|0
  • Bulunduğun ortama bağlı ... eğer dediğin giyimi orta halli varoş bir semtte giyiyorsan bırak kaşar demeyi tacizde ederler.. ama ist. den örnek verirsek git bebek vs. semtlerde dolaş kimsenin fazla dikkatini çekeceğini sanmıyorum bile

0|0
    0|0
  • Tok açın halinden ne anlar, tok açın halinden anlamaz. Gerçek bir atasözü. İşte öyle olanlar diğerlerinin hallerini anlamıyorlar ve sonra da ortada herkesin nefsine giriyorlar. Biraz da erkeklerin gözüyle bakın. Erkekler gördüler mi doğal olarak öyle düşünürler. Çarşıda öyle çok iddialı giyilmez. Ancak özel durumlarda ve başbaşa olunduğunda giyilebilir. Resmi de gördüm biraz daha az göze çarpıcı olmalı, biraz daha kapalı olmalı.

0|0
    0|0
  • iyi ve ahlaklı kadınların seviştiğini hayal etmekte zorlanıyorlar. bu kadın da çekici gelince onu ister istemez sevişirken hayal ediyor. e sevişiyorsa o kadın kaşardır. çünkü çok ahlaklı anneleri babalarıyla sevişmeden birbirinin ağzına tükürerek doğurmuşlar o arkadaşı

0|0
    0|0
  • herkes değil öyle

0|0
    0|0
  • Arz talep durumudur. İyice açılmış bir bayan hakkında hayali olmayan erkek normal değildir. Gösterdiği tepkiye göre abazanlık durumu da ortaya çıkabilir ama normal anlamda sağlıklı her erkek güzel bir vücut gördüğünde seks düşünür.

0|0
    0|0
  • normalin dışında olduğundan olabilirmi.. türkiye buna alışık değil :D

0|0
    0|0
  • Hafıza okumayıda buldular ya off.Ama unuttukları şey var her erğeke aynı tepkiyi vermemesi...

0|0
    0|0
  • kızlarda ne anlar mını etekten bacak gösterisinden acaba?

0|0
    0|0
  • valla iyiki bizim buralarda yaşamıyon rahat yürüyemessin bile

0|0
    0|0
  • benim cevabım en iyi cevaptı değiştirmişsin :( sana bir daha cevap yok

0|0
    0|0
  • allah bilir. işine gelirse sendebilirsin. ben zaten biliyom.

0|0
    0|0
    • ııı şey bakmak derken bakarız itinaylada demek istediğin tacizmi yanlış anlayanlar olmuş. gidim bir taciz edeyimde kimin firkimiş değilmiş görsün :P

• Çünkü cahil bir toplum olabilir mi?

0|0
    0|0
  • sende giyme sen giyersen onlarda bakar

0|0
    0|0
  • o izlemı verdigi için olabilrmi

0|0
    0|0
  • banane giyerse giysin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kız milletin ağzı torbamı büzesin... boş ver..sen hoşuna gittiği ve beğendiğin şekilde giy :) vbar böyle tipler... :)

0|0
    0|0
  • pardon ama sen giyiyosun mini etek dimi ? bu senin fikrin onlar da bakarlar işte bu da onların fikri degilmi?

0|1
    0|0
  • rahatsız olan giymesin

0|0
    0|0
  • üzülme şirincimm :)

0|0
    0|0
  • Onlara bakmayızda ondan amele takımı mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...