Kilolu bayanlar lütfen cevaplar mısınız?

buradaki sorularda karşılaşıyorum kilolu balık etli olduğunu söyleyen beğenilmediğini yazan bayanlar var ve bende diyorum ki inanın çok seksi ve çekici görünüyorsunuz acaba siz bunun farkındamısınız kendiniz için mi yoksa başkaları için mi rejim yapmak istiyorsunuz sormak istiyorum yoksa benim gibi kilolu bayanları çekici bulan birçok erkek var değil mi ya da yok mu ben doğal olanı seviyorum yapmacık olmayan kusurları seviyorum garip geleceğini biliyorum belkide anlaşılmaz gelebilir ama benim gözümle görmelisiniz sanırım bunuda yaşamadan kimseye buradan anlatamam kalın kolları bacakları olan belki selülitleri olan göbeği olan ama kendine güvenen ve bakımlı seksi giyinebilen kadınları çok çekici buluyorum yani sorum siz böyle erkeklerin olduğunun farkında mısınız yoksa gerçekten sağlık için kendiniz için mi rejim yapıyorsunuz

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• bende balik etliyim ama rejim yapiyorum.. niye yapiyorum onu da söyleyim... baskasinin begenmesi icin degil benim hosuma gitmiyor.. heleki kalin kollar kadar igrenc birsey yok bence.. istedigini giyemiyorsun yakismiyor cünkü... zaten türkiyede hemen hemen hersey standart beden... citkirildim olmak zorunda degil insan ama genc yasta bence biraz kendine bakmali insan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence balık et uygundur. ama spor sart çunku göbekte kilo olmamalı. yani rejim yok ama mekik var.

0|0
    0|0
    • spor olabilir kilo olsada dolgun ve biçimli olması hoş olabilir ve muhteşem kum saati görüntüsü olsa fena olmaz

• ben şahsen balık etliyim durumumdan rahatsız olmuyorum ama beni rahatsız eden sadece basen. ama erkek arkadaşım beni bu şekilde gerçekten begendigini söylüyor. elinden gelse spora bile göndermeyecek ama onu dinlemeyecegimi bildiginden laf etmiyor olmalı :D :D herneyse ben şahsen basenlerimden dolayı falan rahatsızım ama o gayet iyi oldugunu söylediginden kafama takmıyorum fazla.

0|0
    0|0
  • bak bu konuda haklısın. kendine güvenmek önemli.

0|0
    0|0
  • kendine burdan kilolu bayan aradgnı bu kadar belli etme

0|0
    0|0
    • insanlar neleri belli ediyorlar hem sadece içimdekiler bu ve doğru

• doğrudur ben sadece düşündüğümü söledm o kadar

• sorun değil hakaret olmadıktan sonra her cevaba razıyım teşekkür

• boyum 1 70 kilom 62 kilo vermek istiyorum ama sevgilim benim 48 kilo halimi de gordu zayıf begenmiyo böyle beğenyo hatta daha kilo al diyo etli butlu seviyo :D oyuzden bende 60 kiloya inip öyle kalmayı planlıyorum

0|0
    0|0
    • kilolu değilsin ki

• kilolu değilm ama zayıf da değilm ayva göbeğm var ve kalçalarım büyük

• Ben mesela:((((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...