Ben size olanları anlattım olcakları siz tahmin edin görüşeleriniz ?

Şimdi o baskasıyla yarın dogum günü ve baskasıyla ilk dogum günü onunla yaklasık 4. ayları benim 3 senemi geçirdigim insan beni baskası için terketti bıraktı gitti . ve daha az önce denizde cekilmiş fotolarını gördüm içimde böyle garip bişeler oluyo sanki acıyo ama eskisi kadar etkilemiyo . unutmus gibi beni coktan bana galiba en çokta bu koyuyo cok sevdim onu cok güzel zamanlar geçirdik araya biraz mesafe girdiginde iki yabancı olduk o bişey demeden gözlerinden anladım bişeler oldugunu . onu degil ama anıları cok özlüyorum ben şimdi bekliyorum birgün pişman olucak diye birgün beklemedigi anda sol tarafından vurulcak diye . Ve şimdi benim tahminim gercekci olmaktan yana unutuluyorum kalbinde mum gibi eriyorum .bensizlige alısıyo ve bni hiç hatırlamıcak .

Güncellemeler:
Bugün dogum günü dün 00 : 14 de uzun bir mesaj atmıs . cevap vermedim 00 : 40 da aramıs tekrar . özür dilemiş yeni sevilgisinden ayrıldıgını filan belirtmiş ama ben bu duruma ne sevindim ne üzüldüm hiç birşey hissedemedim . gliba bitmiş.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle senin aptalligin. 4 ay ne demek. O salak 1 ayda geri donmeliydi. Bizim aptalligimiz saf gibi mizmizlaniyoruz plan yapmiyoruz. Msj yazdin dimi onlarin igrenc 4 aylarinda. Basmadin restini. Bu pislikler boyle kaybetmeden kiymet yok. O kizi sirf seni unutmak icin buldu. Sen onlari birbirine ittin. Planini yap. Hic de acima. Hic beklenmedik anlarda en guzel halinle cik karsisina. Gormemezlikten gel gec git. Aklini bulandir. Kedi gibi oyna. Bak o 4 ay nasil hic yasanmamis gibi dönüyor mahvoluyor.

0|0
    0|0
    • yanlız o erkek buldu . aynen benm yalvaralrımda iyice itti birbirlerine bideyüzleştirdim bunları filan . ayrı sehirlerdeyiz ayrıca her zaman karsılarna cıkmam mümkün degil .

• Lutfen hic umrunda degilmis gibi davran. Mutlu olmani gönülden istiyorum. Daha cok düşünüp perisan olsun

• hiç cvap vemedim vermeyide düşünmüyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• sende onu düşünme boşver hayatına yenı bır sayfa aç mutlu olmaya çalış ve ilahi adalet var incittiği yerden incinecektir merak etme

0|0
    0|0
    • bekliyorum ve bu ilahi adalet denen şeye cok inanıyorum.

• hepsini çok iyi anlamışsın. kendi trajedini yazmak yerine yeni bir hikaye yazmalısın

0|0
    0|0
    • inş uzun bir hikaye olur ilerde inanıyorum ki zaten olucaktır .

• gibisi degil bence çoktan unutmuştur seni.

0|0
    0|0
  • 3 senen geçmiş senı nasıl bır kalemde silebilmiş hiç anlamıyorum üzüldüm senın adına sen de çok düşünmemeye çalış dicem ama gerçekten bu çok ama çok zor araya mesafe girince böyle olmuyor sevgısı azaldıgı için böyle olmuş

0|0
    0|0
    • azalsa iyi bitirmiş bakısslarından anladım gözlerinden anladım resmen konusmadan seni sevmiyorum dedi sanki yabancıya bakıyodum .

• zor bir durum ınsanları zaman geçtıkçe daha iyi tanıyorsun demek sevın bence kurtuldun dıye

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen öyle olacak, hiç s*klenmeyeceksin. O yüzden boşuna dramatize etme durumu.

0|0
    0|0
  • boşver değmezmiş demekki .

0|0
    0|0
Yükleniyor...