Fenerbahçenin başkanı kim olmalı? Ali koç mu Aziz Yıldırım mı?

Ali koç ilk kongrede aday olacagını açıkladı sizce Fenerbahçenin başkanı kim olmalı. Benim fikrim Ali koç olmalı.

• Ali KoçFenerbahcenın başkanı kim olmalı ? Ali koç mu Aziz Yıldırım mı ?
    74% (29)76% (75)75% (104)Oy Ver
  • Aziz YıldırımFenerbahcenın başkanı kim olmalı ? Ali koç mu Aziz Yıldırım mı ?
    26% (10)24% (24)25% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Gs ve bjkli arkadaslar manipüle etmesse anketi sevınırım :D

0|0
6|35

En İyi Kız Görüşü

• Ali Koç olsun. Aziz Yıldırım'da bıraksın artık. Fenerbahçe taraftarı olarak artık görmek istemiyorum.

0|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Türk futbolu adına artık Aziz Yıldırım ismini görmek istemediğimi belirtirim ancak Galatasaraylı olarak ta kalsın diyor bir yanım :) yok bir futbol sever olarak medyayı sokak ağzıyla mafya tavırlarıyla birinin fbye ve futbola zarar verdiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ali Koç 2018 kongrede görevi iyi birini bulursam bırakacağım demişti. Aziz Yıldırım'ın gönlünde yatan isim de Ali Koç'tur. O yüzden oylamaya gerek Yıldırım kulübü Koç'a bırakır.

1|1
    0|0
    • 1ay

Aziz bırakmıycak gıbı duruyor bu gidişle. Bence kongreye gitmıycek 2018 e kadar yargıtay kararı falan bahane.

• 1ay

Anadolu gfb normal gfbnın tam tersi ayrı bı gruptur. Ve azız yıldırımı destekler Şu an ondan bilet alan gruptur. Her grup klupten bedava bılet alır. KAraborsa satıp satmamasıını bılmıyorum yaıyorsa yanlıs yapmıs ama tribundekı etkılerı ve takımı ateşlemelerı stadı doldurmaları göz ardı edılemez. Demek kı bu kadar yıl bilt vermıs azız yıldırımda. Vermıycekse bastan vermıycektı ilk geldıgı gunden. Sırf ters dustu dıye bılet vermemek yıne kendı egosu yuzunden oluyor karaborsa sattıkları ıcın değil.

• 1ay

Karaborsada satan her grupla ters düşer başkan.

• Ali Koç 👍🏼👍🏼

0|1
    0|0
  • Ben olmaliyim

0|2
    0|0
  • Ali Koc👍

0|1
    0|0
  • Yildirim
    Eskidi gitsin Ali koc gelsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• aziz yıldırım futbola çok fazla karışıyor iyi bir insan fenerbahçeye ömrünü adamış birisi ancak artık taze kan gerekiyor işini bilen insanların yapması gerekiyor

0|1
    0|0
  • aziz yıldırım yönettiği fenerbahçe bir inşaat şirketi gibi. tessis yapılıyor, istikrarlı başarı yok.

0|1
    0|0
  • Artık Ali Koç olsun, bıktık Aziz Yıldırım'dan.

0|2
    0|0
  • Ali koç...

0|1
    0|0
  • Aziz yıldırım

0|0
    0|2
  • Aziz Yıldırım miadını doldurmuştur artık. Ve bayrağı Ali Koç'a teslim etmesi gerekiyor.

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ı kaybederseniz kafanıza tüküreyim

0|1
    0|1
  • koyu azizciydim ama misyonu biti artık, devretmeli.

0|1
    0|0
  • Aziz olsun diyenlerin bir tanesi bile fb li degil

0|1
    0|0
  • Azizin suyu ısındı

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım kalsın biz memnunuz :))

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım Ali KOÇ allah aşkına şu pislik adamı dininiz imanınız için gönderin yahu

0|1
    0|1
  • bir galatasaraylı olarak en içten dileklerimle inşallah aziz başkanım görevine devam eder.

0|1
    0|2
  • Aziz Yıldırım'ın artık Fenerbahçe'ye yakışmadığını düşünüyorum. 25 milyon taraftarı olan Türkiye'nin en büyük 2 spor kulubü ve STK'larından birisini ülkenin nefret odağına yerleştirdi. Ali Koç'un Fenerbahçe ve Türk spor kamuoyu için birleştirici güç olacağına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • ali koç ya adamım

0|1
    0|0
  • aziz yıldırım kulubü öyle bir hale getirdiki ancak erdoğan gibi biri başkan olursa başarılı olabilir, yoksa durum vahim. yıldırım seçimle gidecek gibi durmuyor, eceli gelipte ölmüyor, illa birisi öldürsün diyemi bekliyelim yani, bırak git artık be adam...

0|0
    0|0
  • Bana özel cikarttiginiz soru bu mu ks istifa maçla aram yok 😄

0|0
    0|1
  • Bir değişiklik iyi olur gibi görünse de bence fb için iyi olmayacak. Ali koç deniliyor başkanlık için peki neden Ali koç? Aziz Yildirim'dan neyi fazla? Parası mi? Yöneticiliği mi? Futbol bilgisi mi? Neden başka aday çıkmıyor fb camiasindan futboldan anlayan insan yok mu? Ya da anlayan bir tek Ali koç mu?

0|0
    0|0
  • Yıldırım demirören

0|0
    0|1
  • Aziz YILDIRIM olsun onun sayesinde çok kupa kaldırdık :D

0|1
    0|1
  • Tüm Beşiktaşlılar ve Galatasaraylılar adına konuşuyorum :Aziz Yıldırım

0|0
    0|1
  • Teknik Direktör Ersun Yanal olmalı.

0|1
    0|0
  • futbolu çık. Basketbolda avrupa deviyiz bu adam duzcede kaç tane arsa aldı biliyormusun ankarada otel. yaptı. kulube. duzcede sadece 2 arsa 140milyon £ euro hadi koç yapsın hadi

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu kulüp ya kulüp emlakçı değil. Banane arsadan basarı lazım bıze kupa lazım. Bin tane basarısızlıgını sayarım. Baskete karısmıyor dıye basarılıyız zaten. Koç 10 tane azız yıldırımı cebınden cıkarır.

• 1ay

Teknik adamlar. mal. çıkıyorsa ne yapsIn oyuncu oynamiyorsa adam. ne yapsin 80 milyon euro ya takım. dizdi oyuçıkar tirtçıktıysa adam. ne yapsin

• 1ay

Dalga mı geçiyorsun kardeşim sen? Mesela pereirayı ligin basladıgında degılde öncekı sezon bıttıgınde kovsun, zicoyu salak sacma sebepten kovmasın, ersun yanalı kovmasın, alexi kovmasın. Hangı teknık dırektorle normal ayrıldı? Emre belezoglu tvden ögrendı takımdan ayrıldıgını. Caner bıdaha bu kulübe giremez dedı ıntere gıttı dıye adam bjkde fırtına gıbı esıyordu. Sana böyle bin tane sey sayarım. Egosu, kibiri, inatcılıgı fenerbahcenın önune gecmıs ve takıma zarar verıcegını bıle bıle egosunu yenıp bişeyler yapmıyor.

• aziz yıldırımın veliahtı ali koç tur zaten... kendisi seçmiştir kıyaslamak yersiz... Koç u destekliyorum ama fenerbahçenin menfaatleri için içeride yatan birinede saygısızlıkta bulunmam... Aziz yıldırım unutulmaz

0|0
    0|0
  • Kardes artik degissin geldi geleli fenerbahceye bir tane faydasi olmadi egosu yuzunden takim bu halde suanda

0|0
    0|0
  • Aziz istifa asd

0|0
    0|0
  • Sadettin Saran da aday

0|0
    0|0
  • aziz başkan feneri bırakma :D

0|0
    0|0
  • hepsi ali koç demiş

0|0
    0|0
  • uçak tuvaletinden para alan Ali Koç'tan bahsediyoruz değil mi? Pegasus hava yolu taşımacılığı A. Ş'nin yöneticisi? Eminsiniz mi?

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...