Sİzlerin yardımıyla güç bulmak istiyorum

kalp dayanmıyor ..aynı şehirde 1sene geçirmişsiniz birlikte ağlayıp birlikte gülmüştünüz her Zorluğu sadece ikiniz paylaşmışsınız her mekana her yere birlikte gitmişsiniz içkinizi içerken bile en çok onunla eğlenmişsiniz..aileler tanışmış ayrılmadan 1hafta önce herşey güzel.bir köpek almış size birlikte büyütmüşsünüz 1yaşına getirmişsiniz .cebinde para kalmmış birlikte harcamışsanız ama bir gün ayrılma vakti geldiğini söylemiş bunca şeyi paylaştığınız adam sorumluluklardan bıktığını,sizinle uğraşmaktan bıktığını söyledi.ve gitti ..1aya yakındır aramadı sormadı siz 3 güne bir mesaj attınız ortak bir çok şeyi ödemek adına faturalar,eşyalar vs. SiZe alacaklı gibi davrandı,terbiyesizce..ayrılır ayrılmaz tatile gitti.duygusal,düşünceli o adam bir canavara dönüştü.siz ise yaptığınız hiçbirşeyden zevk almıyorsunuz ,köpeğinize bile bakamıyorsunuz çünkü onu görüyorsunuz ..ve onunla yaşadığınız o sehre bir ay sonra gitmek zorundasınız .ayak izinin olduğu her yere basmak zorundasınız ve onu eğlencelik diye görüştüğü kızlarla görmek zorundasınız .güzelsiniz,çekicisiniz etrafınız da herkes var ama hiçbiri kalbinizin içindeki acıyı dindirmiyor,düşünceler bırakmıyor .yardım edin dostlar :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu ani değişim, muhtemelen farklı bir tarafa gönül kayması olabilir. Bilmiyorum. Olabilir diyorum.

Eğer durum buysa, hiç arkana bakma. Sana değer verene değer ver. Aşk acısının en iyi ilacı zamandır. Bu yüzden, köpeği satıp/birine verip, hayatına devam etmeni tavsiye ederim. Zira onun sana zamanında "eğlencelik" diye tabir ettiği kişilerin yerine geçmek istemezsin. Onu tanımıyorum ama bu kadar katı ve hoşgörüsüz davranan birisi için bu kadar üzülmeye değip değmeyeceğini sen daha iyi bilirsin.

Onurlu ol.

Başın dik olsun.

Hiç bir zaman eğilme...

0|0
    0|0
    • Başka biri yok birçok kişiyle görüştüğünü öğrendim ayrıldıktan sonra.ama ayrılmadan önce olmadı aldatma falan çok iyi biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• El ele kenettik.

Güleç gezerdik sokaklarda.

...Yerdik göz göze.

İçerdik baş başa.

Ve

''Yarasın canıma.'' derdi kadın

gözlerime baka baka.

Şimdi bu kenti tekil gezerim.

Yerim.

İçerim.

Ve bilirim duymasan da derim: ama ''Yara'sın canıma.'' Yara!

( Yunus Emre Gökçe)

0|0
    0|0
  • Yardımı sen kendine yapacaksın. Onu hayatından ve hatıralarından çıkaracaksın. Kendi hayatına bakacaksın. Zorl güzellik olmaz.. Hevesini ve zevkini almış çekip gitmiş..Seni istemeyeni asla isteme..Boşuna peşine düşme..

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam et.. İnsan yaşayarak büyür ve olgunlarşır..Bir yıl sonra döner arkana bakar gülümsersin..

0|0
    0|0
  • sana pozitif enerji gönderdim şimdi güçlencen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canim. Ayni zehir benide eritiyor. Ask dunyadaki en zor aci. Bizde senin gibi her an beraberdik. Herseyi beraber yapardik. Dun bir ogrencimin uzerinde onunla beraber aldigimiz pantolonu gördüm. Kalbim sizliyor hala heryerde o var. Ben sehri terketmeyi sectim. Aldim biletimi gidiyorum. Ama sen geri dönüş yolunda sin anilara. Gücünü toplamadan sakin gelme. Dimdik ayakta dur. Seni gördüğü ilk an bil ki sana dönecek. Kirlenen ellerine kalbine ne olur yine seni mahvedecegini bilerek dokunma. Unut diyemem. Ama onun ilgisiyle kendini geri al ondan. Toparlan ama sakin ona yeniden sevildigi hissini yasatma. O an yine gidecek. Melek kalbini yine yaralamasina izin verme. Bu duygudan felc olanlar kas hastasi olanlar varmis. Kendimizi toparlamali ve yeniden tam nefes almaliyiz. Simdi aldigimiz gibi yarim degil.

0|0
    0|0
    • sen gittin mi ? bende odüşüncedeyim temelli gitmek için para biriktiriyorum :(

• Herseyimi topladim meslegimi biraktim ve ailemin yanina dönüyorum. Hayatimdan daha onemli degil ki hicbiri. Kalbimin acisini hissediyorum boyle bir aci yok dünyada. Kacip kurtulmak en dogru çözüm. Her kosede anisi varken kendine eziyet bu. Gittigin yere onu goturme ama. Ben attim Switini oyuncaklari onun aldigi herseyi.bastim çöpe. Pesembe ben gidiyorum istanbuldan.

• link sana buşarkıyıarmağan ediyorum tek çare o şehirden gitmek aynı durumdayım ne kadar kötüşeyler yapmış olsada acısını çekiyorsun elinde olmuyor gitmekten başka çarede kalmadı :/

0|0
    0|0
  • Kısa ve öz GEÇECEK. Herkesin geçti senin de geçecek. ağlayacaksın, zırlayacaksın, özleyeceksin, kıskanacaksın ama sonunda ALIŞACAKSIN.

0|0
    0|0
  • Off çok üzücü gerçekten.Ama kendini bu kadar üzme sende eğlenmene bak yeni birini bul.

0|0
    0|0
Yükleniyor...